Mega17 ned 28.7.2019 10:11

Pozdrav svima, imam Golf 5 1.9 TDI 2004 godina BKC. Uskoro planiram da kupim felge 17" i gume 205/45 pa me zanima da li je preporučljivo stavljati tolike felge na ovo auto, da li će nanijeti neku štetu, tipa sponama, trapu ili letvi volana?

Hvala unaprijed. 

hahhaajaads ned 28.7.2019 11:10
Mega17 kaže...

Pozdrav svima, imam Golf 5 1.9 TDI 2004 godina BKC. Uskoro planiram da kupim felge 17" i gume 205/45 pa me zanima da li je preporučljivo stavljati tolike felge na ovo auto, da li će nanijeti neku štetu, tipa sponama, trapu ili letvi volana?

Hvala unaprijed. 

Pozdrav

 

Najbolje je da se uclanis u grupu na fejsu ( VW Club Croatia - Official ), pricekas da te prihvate i pitas jer ih tamo ima hrpa sa 5icama i svakakvim felgama 

Jura iz druge galaksije pon 29.7.2019 10:16
Mega17 kaže...

Pozdrav svima, imam Golf 5 1.9 TDI 2004 godina BKC. Uskoro planiram da kupim felge 17" i gume 205/45 pa me zanima da li je preporučljivo stavljati tolike felge na ovo auto, da li će nanijeti neku štetu, tipa sponama, trapu ili letvi volana?

Hvala unaprijed. 

 Do prije godinu dana imao sam takvog Golfa, nabrijanog na 150 konja. Imao sam takve gume na alu felgama. Moja ti je preporuka da to ne uzimaš. Osim nabrijanog izgleda i veće stabilnosti u zavojima ništa ne dobivaš. A gubiš na većoj potrošnji, selene moraš mijenjati skoro svake druge godine, ionako "tvrd" auto još je neudobniji, zimi po snijegu obavezno moraš mijenjati gume jer se na ovima klizeš po cesti, itd. To su bili bitni razlozi zašto sam prodao taj komplet kotača i vratio se na standarne.