nikonja sri 20.3.2019 16:42

Dobio sam dva Polka T15 i pošto bi ih ugurao u radnu sobu tražim malo jeftnije stereo pojačalo sa uvjetom da podržava bluetooth, da ima rupicu za slušalice i idelano bi bilo da ima i digitalni ulaz da ga povežem sa kompom direkt.

Kopam danima po internetu ali nalazim samo neke bolesno ružne kineske varijante pojačala sumnjive kvalitete, pa me zanima dali itko od vas ima kakva iskustva sa tim. Idelano bi bilo da dobijem nešto do 100 ojra ali mogu gurnit i preko ako je baš razlika. Iskreno ne želim velika pojačala kao što imam AV receiver jer nema potrebe pošto ne planiram nabijat muziku, više mi je za neki background.

 

Hvala za bilokakve ideje

djigibao sri 20.3.2019 16:58
djigibao pet 22.3.2019 10:02
macpala pet 22.3.2019 11:04

 

nikonja kaže...

taj prvi nije loš, malo skuplji nego sam planirao ali ima sve što mi treba. Hvala !

 Mislim da ako budeš naručivao s Amazona na ovu cijenu idu i PDV + carinski harač jer mi se čini da je ovaj prodavač iz Kine.

Ovo isto pojačalo imaš i ovdje nešto jeftinije i iz EU. Plaćaš samo još dostavu:

https://www.audiophonics.fr/en/full-digital-amplifier-fda/smsl-ad18-v31-digital-amplifier-nfc-tas5342a-2x-40w-subwoofer-out-8-ohm-p-11498.html?search_query=SMSL%20AD18%20&fast_search=fs

 

Pa ti vidi...

nikonja pet 22.3.2019 15:02

@djigibao hvala za filmiće, sad sam iskreno ozbiljno zainteresiran za ovaj model tako da ga skoro sigurno kupujem. Napravim kratak review sigurno.

 

macpala iz Amazona kako vidim šalju iz svog skladišta ali u ovoj trgovini je jeftiniji :) Hvala