Barracuda727 pet 10.8.2018 13:43

Pozdrav nadam se da si do sada vec nabavio media player jer si post stavio jos 2017,uglavnom ako nisi neces pogrijesiti sa HiMedia-om Q10 Pro pogotovo ovim novijim tj sto ima noviji update android 7.1 ako se ne varam,vrti sve zivo, isto tako obrati pozornost i na Fantec4KP6800  sto je po meni jos bolji i kvalitetniji izbor jer je Njemacki proizvodac te na Dune HD Pro 4K/ULTRA ,uglavnom bitno ti je za buducnost da ti ima 4K/60 fps-a, HDR 10-bit/+ i da ima podrzani video format H.265 naravno uz 4K TV sto ovi i imaju (jedina ima je mana sto ne podrzavaju HDMI 2.1 sto ce biti dosta bitno zbog te propusnosti od 48Gbps) i miran si jako dugo naravno dok ne dode  8K/120fps-a ,xd. Neces pogrijesiti niti sa jednim ,stvar je ukusa ,ovo je neki vrh media playera i dosta su skupi od 1500-2000 kn makar ima tu jos dosta dobrih proizvodaca recimo Minix,Xiaomi,RKM,VENZTECH koji su naravno i jeftiniji puno oko 1000 kn...

 

p.s. osobno imam Fanteca stariji model koji vrti sve, brz,tih,nikad problema,kupljen u Linksu(mislim da ih vise ne drze,sad imaju samo Minix), takoder sam kod prijatelja isprobao HiMedia Q10,koji je takoder vrh

nadimax čet 8.8.2019 00:51

Hvala, tek sad vidim tvoj odgovor, nisam još kupio novi :-)

 

U biti samo zbog HEVCa kupujem, inače ne bih mijenjao Mede8er 800 nikad, tko zna kad, al nažalost ima hardverske kodeke i to neće nikad radit na njemu. Tak da mi se i ne žuri

 

E, a jel radi YouTube sad u ovom trenutku na ovim playerima koje spominješ? Na Mede8er više ne radi, i isto neće biti promjene glede toga.

 

I čemu služi onaj Kodi na ovom HiMedia kaj se spominje kao neka prednost, kaj je to uopće? To mi je apstraktno.