Audio i video alati

Tražim program s kojim bi mogao skratiti pjesmu?

nani_cropes sub 19.3.2011 13:30

moze li mi neko preporuciti program za uređivanje/održavanje velikog broja mp3 fajlova...

 

da budem konkretan imam 1500 pjesama na kompu i zelio bih to sve urediti tako da svaka pjesma pod detalje ima upisane naslov pjesme i izvođača... znači trebam program s kojim bi to bilo brže i lakše jer klikanje na svaku pjesmu pa svojstva>>detalji i upisivanje podataka baš nije brzo

apoteka sub 19.3.2011 13:40
nani_cropes kaže...

moze li mi neko preporuciti program za uređivanje/održavanje velikog broja mp3 fajlova...

 

da budem konkretan imam 1500 pjesama na kompu i zelio bih to sve urediti tako da svaka pjesma pod detalje ima upisane naslov pjesme i izvođača... znači trebam program s kojim bi to bilo brže i lakše jer klikanje na svaku pjesmu pa svojstva>>detalji i upisivanje podataka baš nije brzo

id3-tagIT

http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Audio/Other-AUDIO-Tools/ID3-TagIT.shtml

nani_cropes pon 25.4.2011 14:13

mislim da sam vidio da ima ali nikako ne mogu naci program koji mjeri fps... pokrene se usporedno s npr nekom igrom i onda kad se izadje iz igre pokaže min, max i avg fps...

btw koji su jos programi za benchanje graficke? znam za 3dmark, a heaven ne mogu jer nemam rezoluciju 1680x1050... tako da koji su još dobri osim tih?

 

sry na double post...

 

mbaksa pon 25.4.2011 14:58
start kaže...

Veče svima!

Nisam znao kak da stavim naslov teme, pa sam stavio ono sta sam se prvo sjetio. Znaci ovako, tražim program s kojim bi mogo skratiti pjesmu?

Koji je problem bio staviti naziv teme upravo ovo što si napisao? Tražim program s kojim bi mogao skratiti pjesmu? Retoričko pitanje, naravno.