picajzla0707 pon 17.12.2018 19:11

Imam zanimljiv problem - dok igram stalker soc, a istovremeno puštam ukućanima neku seriju preko mpc playera, obavezno mi nakon par minuta nestane zvuk na televizoru, odnosno na mpc playeru

i ništa ne pomaže osim deinstaliranja mpc playera i nanovog instaliranja, niti drugi video, niti prebacivanje zvuka na zvučnik, baš ništa osim reinstaliranja

 

zanimljivo da se to ne događa s drugim igrama, a baš sam se namudio na stalkera i isto tako ukućani (žena i ćerkice) su se namudili na gledanje serija

 

inače je računalo namješteno tako da preko tv-a ide zvuk za video putem mpc playera, a za sve ostalo u isto vrijeme na zvučnike ili slušalice

na taj način oni mogu gledati seriju i imati svoj zvuk, a ja mogu igrati i za igre ili druge stvari imam istovremeno zvuk preko zvučnika

 

mišljenje? pomoć?

picajzla0707 pon 17.12.2018 21:59

BUMP

 

riješeno, ako kome bude trebalo - faking skrolanje na mišu pojačava i smanjuje zvuk na playeru, iako inače ništa drugo, ni klikanje miša niti tipkovnica, ne utječe na film koji se vrti na televizoru 

slučajno skužio jer dok sam skrolao, ćerkica je na kratko vidjela u kutu televizora male brojkice kako rastu i padaju