Audio i video alati

Kako iz DVD izvaditi titlove?!

Comfort ned 22.8.2010 12:12

a jel postoji neki prog koji same titlove izvadi .. mislim ono kao sto imaš opciju da izabereš jezik tako da imš opciju da uzmeš taj hrv jezik i spremiš ga a ne ovo sa SubRip di moraš svaku rećenicu proć na hrvatskom jeziku a sve su točne i sve odgovara ?! HVALA

Kristyans ned 22.8.2010 12:16
torrente kaže...

evo komasine stranice na kojoj su doktorirali stari slavni riperi,a ne ovi danasnji sa instant alaticima.

http://www.doom9.org/

 

kliknes downloads

 

imas sve pod subtitle opcijom dolje po sredini.

stara vremena gordijskog cvora i stelovanja...uh taj doom9.

Ja sam doslovno zaboravio na tu stranicu a tamo sam redovno zalazio, sada mi je gotovo brze skinuti film s neta nego ga ripati s DVD-a, ah nostalgija...

bed ned 22.8.2010 12:25
Comfort kaže...

a jel postoji neki prog koji same titlove izvadi .. mislim ono kao sto imaš opciju da izabereš jezik tako da imš opciju da uzmeš taj hrv jezik i spremiš ga a ne ovo sa SubRip di moraš svaku rećenicu proć na hrvatskom jeziku a sve su točne i sve odgovara ?! HVALA

Titlovi na dvd-u su bitmape i kao takve ih možeš izvaditi jednim klikom. Međutim ovdje se radi OCR tih bitmapa da se dobije tekstualna datoteka i nije potrebno proći svaku rečenicu, već prvih par, tj. dok programu ne objasniš pojedine karaktere.

 

Comfort ned 22.8.2010 20:33
pc ovisnik kaže...

nema ti se smisla mučit i vadit titlove....

odeš na www.titlovi.com upišeš naziv filma i skineš onaj koji ti treba

 

Ma sve to ok ali na niti jednoj stranici nećeš naći doslovno i pravilno prevedene titlove, lako ja snkinem za neke filmove ali neke koje si hoću saćuvati za njih hoću org titlove kao da gledam na HRT, a ne kao da ih je neki lik preveo a preveo ih je dobo ali nije "FENOMENALNO" ...

 

Tako da mi treba da izvadim tu sliku kao što je netko rekao i imam super titlove... hvala

Comfort uto 24.8.2010 09:50

Super stvar , ali u konačnici sve je to ništa jer niti jedan program nebude izvadio titlove kao što sam ja mislio a da ga ne naučiš svaku rijeć i tako to traje ... Eto hvala svima na super pomoći !