Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Petkass pon 7.10.2019 21:02

Pozdrav svima,

prije sam pasivno pratio ovu grupu no kako vec vise od dvije godine placam jednu listu koja je meni bila super nisam imao potrebe vise pratiti forum. Uglavnom nakon dvije godine stvari vise nisu kakve su bile i vrijeme je da testiramo nesto drugo. Vidim da se RD spominje u dosta pozitivnom kontekstu pa bi molio neki kontakt u PM.

Luksa89 uto 8.10.2019 09:13
Petkass kaže...

Pozdrav svima,

prije sam pasivno pratio ovu grupu no kako vec vise od dvije godine placam jednu listu koja je meni bila super nisam imao potrebe vise pratiti forum. Uglavnom nakon dvije godine stvari vise nisu kakve su bile i vrijeme je da testiramo nesto drugo. Vidim da se RD spominje u dosta pozitivnom kontekstu pa bi molio neki kontakt u PM.

 Zašto RD, kada imas i TV VIET koji ima mnogo veći izbor dokumentarnih kanala sa prevodom? Naravno, ako nisi zainteresovan samo za sportske? TVVIET mozes na tri uredjaja u isto vreme, imas aplikaciju za android, to sve kosta 12e i to nemas kod RD... Razmisli pre nego sto se zaletis.

mariclius uto 8.10.2019 10:15

Luka, i kod RD se može na 3 uređaja u isto vrijeme i ima puno veći izbor programa. Košta 10 eura. Koristim jednu i drugu pa čisto da znaš da ne pričam napamet. Znači od ovoga tvog nabrojanog tvviet ima svoju app, ali je skuplji 2 eura. Inače, dvije extra liste. 

scylla98 uto 8.10.2019 10:15
Luksa89 kaže...

 Zašto RD, kada imas i TV VIET koji ima mnogo veći izbor dokumentarnih kanala sa prevodom? Naravno, ako nisi zainteresovan samo za sportske? TVVIET mozes na tri uredjaja u isto vreme, imas aplikaciju za android, to sve kosta 12e i to nemas kod RD... Razmisli pre nego sto se zaletis.

 Hm , nesto ne verujem da ima vise dokumentarnih kanala Viet, provericu posle.  Mozes i RD na 3 uredjaja, i sve to za 10e.  Jedino nemaju svoju aplikaciju, ali imaa m3u pa biraj.

Luksa89 uto 8.10.2019 11:30

Sto se MTU tice, ja sam se sa tim igrao na MikroTik ruterima i nikada nisam uspeo da podesim kako treba. Problem je bio do provajdera, konkretno SBB. Ruter je bio u bridge modu, ali me je zezalo sto neke stranice ucita odmah, a neke kasni. Na kraju sam ustanovio da je do provajdera i da oni ne dozvoljavaju neki propust od mene ka njima...

 

Sto se tice RD liste, nisam znao da moze na tri uredjaja. To je super, jer ja pre kada sam probao trazili su doplatu za drugi. Cudno malo, ali je tako. Kada kazem na dokumentarce, RD ima par kanala na kojima nema prevod, dok kod TVVIET ima prevod za sve. To mi je samo zapalo za oko. Inace, sportski kanali i vecina drugih su u originalu 25fps ili 50fps i razlika se vidi izmedju njega i TVVIET.

Luksa89 uto 8.10.2019 12:07

Poslao mejl na RD 4 oktobra i jos nemam odgovor. Toliko o azurnosti i tome koliko im je stalo do novih korisnika... Da li ovde mogu da zatrazim test na dva sata i da zakupim njihovu listu na mesec dana? Tamo na mejl niko ne odgovara, a odgovarala bi mi m3u lista sa epg varijantom. Kome da se obratim ljudi? :D

bezimeni uto 8.10.2019 12:21
Luksa89 kaže...

Sto se MTU tice, ja sam se sa tim igrao na MikroTik ruterima i nikada nisam uspeo da podesim kako treba. Problem je bio do provajdera, konkretno SBB. Ruter je bio u bridge modu, ali me je zezalo sto neke stranice ucita odmah, a neke kasni. Na kraju sam ustanovio da je do provajdera i da oni ne dozvoljavaju neki propust od mene ka njima...

 

Sto se tice RD liste, nisam znao da moze na tri uredjaja. To je super, jer ja pre kada sam probao trazili su doplatu za drugi. Cudno malo, ali je tako. Kada kazem na dokumentarce, RD ima par kanala na kojima nema prevod, dok kod TVVIET ima prevod za sve. To mi je samo zapalo za oko. Inace, sportski kanali i vecina drugih su u originalu 25fps ili 50fps i razlika se vidi izmedju njega i TVVIET.

 Nisam vise na RD ali bih reko da svi programi imaju prijevod samo na nekima je onaj multi-subtitle pa je potrebno ukljicit prijevod. Na android uredjajima to zna bit zeznuto. Meni osobno od svih aplikacija jedino na TiviMate je to radilo bez problema. Na perfect player radi ako za taj program stavis HW+ ali neki od programa mi pak nisu htjeli radit sa HW+. Sad dali je do mog uredjaja ili nacina na koji je program kodiran nebi znao.

JackIsBack uto 8.10.2019 14:07
mariclius kaže...

Luka, i kod RD se može na 3 uređaja u isto vrijeme i ima puno veći izbor programa. Košta 10 eura. Koristim jednu i drugu pa čisto da znaš da ne pričam napamet. Znači od ovoga tvog nabrojanog tvviet ima svoju app, ali je skuplji 2 eura. Inače, dvije extra liste. 

Jesi siguran za ovo na 3 uređaja za 10€? Meni je prije cca 2 tjedna odgovorio da se dodatni uređaji dodatno naplacuju.

bezimeni uto 8.10.2019 14:19

Rapid mjesecno kosta koliko i tvviet. Manje sto duze uzmes. Taj sta svi guglaju rapid je fake. Njih nemozes ni uzet direktno nego samo preko provjerenih resellera sa iptv.community foruma. Rapid nazalost ima problema od petka. Programi rade ali se nemre pristupit Dashbordu pa reselleri nemogu prodavat a ni mi korisnici produzivat, dodavat uredjaje itd. Nadam se da ce se oporavit da nemoram trazit novi jer sam dosad bio prezadovoljan.

 

Slazem se da su nasi sportski programi bolji kod RD. No ja kako sam zivio nekad u Njemackoj vecinu sporta pratim prek Sky Sport i ostalih njem. programa. Slika na tim programima na Rapid je predobra. Za ostale nase programe, dok, film, itd bolji mi je tvviet. Gleda se televizija opcenito prek IPTV ne samo sport. Prednost je i m3u file zbog jednog uredjaja na koji sam tako mogu stavit iptv da si stari koji zivi kat ispod mene moze tu i tam neku tekmu pogledat.

 

 

Luksa89 uto 8.10.2019 14:19

Pa, i ja kazem da se ovde prica napamet. I meni je trazio pre da se doplati za drugi uredjaj 2e. Sto znaci, da nije za dzabe za 3 uredjaja. Neka se on javi i objasni ovde, posto na sajtu ima samo mejl. Nije profesionalno, nemam nikakav info. :D

x18x05x uto 8.10.2019 14:48
Luksa89 kaže...

Pa, i ja kazem da se ovde prica napamet. I meni je trazio pre da se doplati za drugi uredjaj 2e. Sto znaci, da nije za dzabe za 3 uredjaja. Neka se on javi i objasni ovde, posto na sajtu ima samo mejl. Nije profesionalno, nemam nikakav info. :D

 Valjda znaš da je ovo sve ilegalno. Šta je trebao na stranicu stavit ime i prezime, kad se rodio i sl?? 

ID2502 uto 8.10.2019 15:30
Luksa89 kaže...

Poslao mejl na RD 4 oktobra i jos nemam odgovor. Toliko o azurnosti i tome koliko im je stalo do novih korisnika... Da li ovde mogu da zatrazim test na dva sata i da zakupim njihovu listu na mesec dana? Tamo na mejl niko ne odgovara, a odgovarala bi mi m3u lista sa epg varijantom. Kome da se obratim ljudi? :D

 Ista stvar i kod mene,poslao mail prije dva dana....

mariclius uto 8.10.2019 15:31
JackIsBack kaže...
mariclius kaže...

Luka, i kod RD se može na 3 uređaja u isto vrijeme i ima puno veći izbor programa. Košta 10 eura. Koristim jednu i drugu pa čisto da znaš da ne pričam napamet. Znači od ovoga tvog nabrojanog tvviet ima svoju app, ali je skuplji 2 eura. Inače, dvije extra liste. 

Jesi siguran za ovo na 3 uređaja za 10€? Meni je prije cca 2 tjedna odgovorio da se dodatni uređaji dodatno naplacuju.

Ja sam uzeo na 3 mj. i platio sam 30 eura. Na sva tri tv-a istovremeno lista odlično radi. Očito dođe 10 eura po mjesecu ako se uzme na više mjeseci. Ako se ne varam za jedan uređaj dođe 27 eura na 3 mj.

Luksa89 uto 8.10.2019 16:06
x18x05x kaže...
Luksa89 kaže...

Ne, ali tvviet ima sajt za info. Sve lepo imas na sajtu sto te zanima. Ti, ili se pravis lud ili... :D

 Čovjek želi privatnost. Treba to shvatit. I ne pravim se lud, već jesam. :)

 Sve ja to razumem, ali koja privatnost kada sada mozes doci do nekih informacija preko m3u liste i racuna na koji placas? Kapiras? :D To sto ce na sajtu da se krije, to je manje vazno... Znamo mi svi njihova imena i koliko korisnika imaju, samo mislim da treba da se malo uredi zbog konkurencije.

scylla98 uto 8.10.2019 16:13
Luksa89 kaže...
x18x05x kaže...
Luksa89 kaže...

Ne, ali tvviet ima sajt za info. Sve lepo imas na sajtu sto te zanima. Ti, ili se pravis lud ili... :D

 Čovjek želi privatnost. Treba to shvatit. I ne pravim se lud, već jesam. :)

 Sve ja to razumem, ali koja privatnost kada sada mozes doci do nekih informacija preko m3u liste i racuna na koji placas? Kapiras? :D To sto ce na sajtu da se krije, to je manje vazno... Znamo mi svi njihova imena i koliko korisnika imaju, samo mislim da treba da se malo uredi zbog konkurencije.

 a kako znas koliko korisnika imaju?

 ja da pitam, da li neko zna ko se krije iza ovog nika Luksa89?
 mislim da je dovoljno jasno, dugo ga nije bilo ovde

Bugov moljac uto 8.10.2019 19:15
zeky1990 kaže...

Planira li tvviet ubacit sk 7, 8, 9 u ponudu.

Nešto se šuška na ostalim forumima da su počeli ubacivat i na te kanale bitnije utakmice. 

Evo sad je za vikend Liverpool-Leicester bio na SK7. 

 Na kung-fu listi, na SK 7 i 8 vrti se najava-reklama, na SK 9 i 10 nema jos nista.

x18x05x uto 8.10.2019 19:47
Luksa89 kaže...
x18x05x kaže...
Luksa89 kaže...

Ne, ali tvviet ima sajt za info. Sve lepo imas na sajtu sto te zanima. Ti, ili se pravis lud ili... :D

 Čovjek želi privatnost. Treba to shvatit. I ne pravim se lud, već jesam. :)

 Sve ja to razumem, ali koja privatnost kada sada mozes doci do nekih informacija preko m3u liste i racuna na koji placas? Kapiras? :D To sto ce na sajtu da se krije, to je manje vazno... Znamo mi svi njihova imena i koliko korisnika imaju, samo mislim da treba da se malo uredi zbog konkurencije.

 Čemu takav ratoborni stav? WTF?

panpetar uto 8.10.2019 21:59

Da razjasnim neke stvari u vezi Reddevils liste. Koristio sam ranije njihovu listu a koristiću je ponovo od sutra. Već dugo vremena njihova lista može da se gleda na 3 uređaja istovremeno i nikakva doplata nije potrebna. Cena je 10e mesečno. Ukoliko se uzme na duži vremenski period i ukoliko se želi gledati lista samo na jednom uređaju dobija se popust dok za tri uređaja taj popust  ne.važi. Sa popusto, lista na godinu dana za jedan uređaj košta 90e.

Na mailove su meni i prošli put kad sam bio njihov korisnik i ovih dana odgovarali u roku od nekoliko sati. Nisu, što se toga tiče, ni najbolji ni najgori. Viber nemaju, WhatsApp nemaju. Jeste bezveze ali tako je.