Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

pirat ned 22.9.2019 16:35
Blackcastle kaže...
Gledam formulu na Areni i gle čuda Red devil i Nova iptv rikne im sve...al obadve liste u isto vrijeme...sto bi to bilo s tehničke stvari...

 I meni na MaxTvToGo riknula arena,na normalnom maxtvu arena normalno radila.

Stula ned 22.9.2019 16:50

ja zavrsio sa nova iptv.. vecina kanal nije radila, zamolim ih da pogledaju o cemu se radi i naravno klasika pa instaliraj ponovo app. pa ugasi modem, bla bla..

 

kad ni to nije rjesilo problem i kad su oni trebali ulozit trud sa svoje strane vise se nisu javljali. sva sreca pa lista ubrzo istekla. 

kurjeoko ned 22.9.2019 19:04

Ekipa, imam pitanje za vas koji imate perfect player aplikaciju, radi vam izmjena audio zapisa za multi audio kanale? Reddevil ima sk multi audio  dvojku i trojku, i aplikacija mi registrira da postoji 1/2 i 2/2 kad stisnem "audio" gumb, ali se nista ne desava, nema promjene zvuka, desava li se to i vama?

Inače nisam puno eksperimentirao s aplikacijama na android tvu jer oerfect player je odlican, cak kupio i ful verziju jer sam bio zadovoljan skroz s njom, iskustvo je stvarno ok (i ta izmjena audio zapisa) je radila, super je sto mozes mijenjat codec (hardware, hw+)... Ima tko za preporucit neku drugu aplikaciju za android tv koje bi mogle bit al paris perfect playerom?

bero666 ned 22.9.2019 19:09
kurjeoko kaže...

Ekipa, imam pitanje za vas koji imate perfect player aplikaciju, radi vam izmjena audio zapisa za multi audio kanale? Reddevil ima sk multi audio  dvojku i trojku, i aplikacija mi registrira da postoji 1/2 i 2/2 kad stisnem "audio" gumb, ali se nista ne desava, nema promjene zvuka, desava li se to i vama?

Inače nisam puno eksperimentirao s aplikacijama na android tvu jer oerfect player je odlican, cak kupio i ful verziju jer sam bio zadovoljan skroz s njom, iskustvo je stvarno ok (i ta izmjena audio zapisa) je radila, super je sto mozes mijenjat codec (hardware, hw+)... Ima tko za preporucit neku drugu aplikaciju za android tv koje bi mogle bit al paris perfect playerom?

 Probaj promjenit codec u hardware ili neki drugi od ovog koji koristis trenutno. Nisam siguran al mislim da je bas u perfect playeru bilo do toga da se audio mogao mjenjat samo pod odredjenim codecom.

panpetar ned 22.9.2019 19:40

NOVA radi preko Smart IPTV plikacije. Nisu mi, pre nekoliko dana kad sam kupio listu, dozvolili da ubacim link već su to oni uradili. Verovatno su updateovali link danas pa zato i radi kod mene. NOVA aplikacija, kako mi rekoše danas, sutra će, nakon updatea, ponovo raditi

kurjeoko ned 22.9.2019 19:58
bero666 kaže...

 Probaj promjenit codec u hardware ili neki drugi od ovog koji koristis trenutno. Nisam siguran al mislim da je bas u perfect playeru bilo do toga da se audio mogao mjenjat samo pod odredjenim codecom.

 Wow, odlicno, po defaultu mi je hw+ a samo one koji cimaju si prebacim na hardware code, al nisam znao lvo sto si reko, ugl hvala, sad radi kad prebacim te multi audio kamale na hardware codec, radi mijenjanje audio zapisa.

Hvala puno... Vec sam skinuo tivimate, lijepo je sucelje, pa ako tko zeli se zabavit, probajte... Nema hw+ codec, al izgleda to lijepo, malo modernije nego ostali...

Drzim se lerfect playera, s ovim cu se tu i tamo zezat... Siptv i iptv extreme su mi ruzni

zeky1990 pon 23.9.2019 12:18

Gleda li netko tvviet preko mi boxa i aplikacije? 

Uglavnom, na pojedinim kanalima mi kod pokretanja slika zastane na tri sekunde i onda tek ide sve kako treba. 

To mi se prije nije dogadalo pa da vidim jel do mene. 

Nisam jos probao deinstalirat aplikaciju. 

 

lucluc pon 23.9.2019 12:22
zeky1990 kaže...

Gleda li netko tvviet preko mi boxa i aplikacije? 

Uglavnom, na pojedinim kanalima mi kod pokretanja slika zastane na tri sekunde i onda tek ide sve kako treba. 

To mi se prije nije dogadalo pa da vidim jel do mene. 

Nisam jos probao deinstalirat aplikaciju. 

 

 Mozes najprije pokusati iskljuciti box totalno iz struje na 5-10 min da se ocisti ram i cache. Ako ne pomogne, odes u postavke moje app i obrises medjumemoriju... Ako ni to ne pomgne, reinstall app. Ako ni to ne pomogne (hahaha) reset boxa na fabricke postavke jer je moguce da neki drugi player ili app usporava box

Bugov moljac pon 23.9.2019 17:04
Micek kaže...

Već mi nekoliko dana pola ex-yu kanala ne radi od one više puta preporučene kineske liste (HomeBee) sa AliExpressa. Da li je i vama tako?

Probao sam više playera, VPN itd...

 Nemoras vise isprobavati nije do playera, na pitanje mailom odgovorili su da rade na otklanjanju poteskoca u sto skorijem vremenu, mole za malo strpljenja.