Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

cesnjovka sub 24.8.2019 20:41
ZdravacVZ kaže...
cesnjovka kaže...

Pogledjate ovu latenciju od usranog t.cum interneta, sve mi šteka 

 

 

 

 

 Jel to Tcom preko bakra? Jel mjeriš spojen LAN kabelom, ili wireless?

 J*beni bakar da, i LAN kabelom i na wifi zadnjih tjedan-dva dana primjećujem probleme,dosta jako opadanje brzina tamo posljepodne i prema večeri.

Trpio sam malo a sad poslje vikenda kreće moja kanonada prema njihovoj tehničkoj ekipi!

Šta je previše previše.

Sreća imam onu neograničenu mobilnu tarifu pa se snalazim i prebacivam na nju, ali hoću da imam ako plaćam fiksnu i ispravnu  fiksnu liniju.

Hebo ih bakar i oni njihovi FTTC kabineti!

Pospajali masu ljudi tu u mom kvartu na njeg jednog jedinog i šta misliš da se događa nakon toga?

Vjeruj mi ništa dobro.

 

mmatic123 sub 24.8.2019 22:19
tadeii kaže...

Pozdrav ekipa, ina tko preporuku providera s aliexpressa da ima planet sport u paketu s ostalim balkanskim programima

Imam trenutno jednu sa Aliexpress-a, nema Planet Sport. Nekoliko mi ih prošlo kroz ruke i ni jedna nema Planet Sport. Sve u svemu, za cca 15 USD/6 mj sasvim solidno to radi. Bojim se da pola ovih naših vrlih davatelja usluge kupi u kineza i prodaje nama. 

frulex ned 25.8.2019 00:30

Uzeo sam i ja tu listu s Alija prije tjedan dana kao backup, moram priznati da u principu odlično radi, nisam stigao puno gledati, ali ovako od oka bih rekao da od 7500 programa jedno 10 % ih ne radi, a 90% ostalih radi izvrsno. Planet sport nema, DAZN ima jedno 15 komada (DE, IT), UK Sky Sports isto dobro rade (evo ispod SS), po meni za 100 kn/6 mj. je no-brainer...

bezimeni ned 25.8.2019 08:36
mrvica12 kaže...

Koja brzina interneta bi trebala biti dovoljna za gledanje UHD kanala? 

 Ja ova dva tri kanal sto imam koji su u hevc pokazuje bitrate 20 - 25. Imam jedan i u h264 on vuce 50 u prosjeku zna ici i do 60. Puno ovisi i o  se tome sta se prikazuje. Dok netflix recimo trazi min 15. preporucuje 25.

bezimeni ned 25.8.2019 08:44
Marinzgb kaže...

Pozdrav,

 

Može preporuka za nekog tko ima najbolji VOD u ponudi

 

 Ako pod VOD mislis gledanje unazad onda nebi znao dat preporuku jer meni to kod svih koje sam testiro lose rijeseno, lose radi ili nema programa koji bi trebali imat.

Ako govorimo o filmovima i i serijama meni je RapidIPTV odlican. Stalno nadopunjuju videoteku. Sve sta novo stave objave na forumu pa znas sta je dodano. I sto je najvaznije imaju multi-subs.

Marinzgb ned 25.8.2019 10:46
bezimeni kaže...
Marinzgb kaže...

Pozdrav,

 

Može preporuka za nekog tko ima najbolji VOD u ponudi

 

 Ako pod VOD mislis gledanje unazad onda nebi znao dat preporuku jer meni to kod svih koje sam testiro lose rijeseno, lose radi ili nema programa koji bi trebali imat.

Ako govorimo o filmovima i i serijama meni je RapidIPTV odlican. Stalno nadopunjuju videoteku. Sve sta novo stave objave na forumu pa znas sta je dodano. I sto je najvaznije imaju multi-subs.

 Pozdrav ne radi im ministra na MAGU.

mmatic123 ned 25.8.2019 11:23
ZdravacVZ kaže...

mmatic123 kak rade britanski sky sportovi? i dali ima ta lista F1 live events?

 

bitno mi je zbog formule.

I da li ima DAZN možda?

 

daj link pošalji.

Frulex ti je sve odgovorio.

Imam kolegu kojega jedino zanima F1 i Moto GP i čovjek zadovoljan, preferira Sky Sort IT i kaže da nema riječi. 

 

Filip100able ned 25.8.2019 12:05

Ajde šta se žališ..meni kad trebam gledat nes na iptv (inace imam uvijek negdje strane linkove 1080p 50FPS za utakmice oko 10mbps) brzina mi je oko 5-7 mbps..a kad ne treba onda do 20 al to nije nista stabilno..jebo ih njihov 4g....A adsl je do 4 to mi ne znaci nista..

ZdravacVZ ned 25.8.2019 12:56
mmatic123 kaže...
ZdravacVZ kaže...

mmatic123 kak rade britanski sky sportovi? i dali ima ta lista F1 live events?

 

bitno mi je zbog formule.

I da li ima DAZN možda?

 

daj link pošalji.

Frulex ti je sve odgovorio.

Imam kolegu kojega jedino zanima F1 i Moto GP i čovjek zadovoljan, preferira Sky Sort IT i kaže da nema riječi. 

 

 Kupio sam već, listu su poslali i uredno se učita, ali nijedan kanal ne otvara. Poslao sam im poruku, pa cekam da aktiviraju nešto.

mmatic123 ned 25.8.2019 13:00
ZdravacVZ kaže...
 

 Kupio sam već, listu su poslali i uredno se učita, ali nijedan kanal ne otvara. Poslao sam im poruku, pa cekam da aktiviraju nešto.

 Ne znam, mene su pitali za koji uređaj trebam, poslali, i sve uredno radi, nikakve dodatne intervencije nisu trebale.

ZdravacVZ ned 25.8.2019 13:27
joozza kaže...
x18x05x kaže...
cesnjovka kaže...
x18x05x kaže...
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa...zanimaju me iskustva od vas koji ste vani nor.njemacka,koristite li iptv?

Ako jeste koja je je najbolja opcija za iptv?

Kolegi mi treba neka pouzdana lista na neki 7 8mjeseci...planira to na laptopu gledat pa spojit na tv,najvise radi lige prvaka.

 

 Tvviet ili RedDevills iptv. Mada ne gledam lp preko iptv listi.

 Preko DAZN gledaš LP? Men se čini da si mi jednom davno tako rekao jer si u Njemačkoj pa imaš pristup.

 Gledam preko CS-a. Za sve ostalo tu je tvviet iptv.

 DAZN je poskupio, previše novaca za ono što nudi.

 Ja DAZN kupim za 1 euro/mjesec..... ako imaš telegram messenger mogu ti dati kontakt 

 joozza jel može podaci za DAZN prek PM?  hvala unaprijed

TheMenstalist ned 25.8.2019 15:20

Pozdrav!

 

Hito bih preporuku dobrog IPTV-a (exyu kanali + filmski), pošto u toj sobi gdje želim iptv nemam smart TV, volio bih i preporuku i nekog boxa.

Mislio sam uzeti Amazonov Firestick, ali nisam siguran koliko bi wireless veza bila dovoljna sa iptv. 

 

 

ZdravacVZ ned 25.8.2019 15:40

kupio sam onu listu sa aliexpressa, ali 90 posto kanala ne radi

 

Evo, ko ju isto ima, neka proba pokrenuti UK HD BT Sports bilo koji (1,2,3,...)

 

ništa pametno ne radi

 

 

Evo, npr. RADI mi UK HD ITV HD 1!   Pa tko to gleda i tko može reći da je lista dobra za bilo koju lovu? Čak da je i jednu kunu, kad nerade bitni kanali, a ovi koji prodaju uopće ne odgovaraju na poruke!

 

Eto, toliko o neprovjerenim listama.

 

Za one koji kažu da je njima dobra, probajte otvoriti ove kanale (ili bilo koji pod DE kanalima - VOX, PRO7...) Pa recite iskreno jel vama rade ti kanali?

 

EDIT: Npr. od Arena Sporta, jedino radi Arena 1, a sve ostale ne rade...

ID2502 ned 25.8.2019 16:52

Za 2.5 eura mjesečno muzike koliko hoćeš....s obzirom da me samo sport zanima izbor sportskih kanala je odličan....Inače sam listu uzeo prošlu zimu jer su mi ove domaće liste (NOVA i CableGuy) bile negledljive za vrijeme lige prvaka....

scylla98 ned 25.8.2019 19:41
x18x05x kaže...

25 sličica u sec je NE gledljivo što se tiče Live sporta, sve je tak usporeno. Muka mi dođe kad to netko hvali.

 Ali to je standard, tek skoro vidjamo 50p, a postace standard sa 4k. Mada Amerikanci godinama gledaju u 60 slicica.

 Svi zvanicni provajderi na satelitu pustaju signal u 1080i25. Pa se do sada niko nije bunio?

 E sad ako mislis na los transkod i 25p koji rade ovi ilegalci u ovim listama, to je nesto drugo.

x18x05x ned 25.8.2019 19:54
scylla98 kaže...
x18x05x kaže...

25 sličica u sec je NE gledljivo što se tiče Live sporta, sve je tak usporeno. Muka mi dođe kad to netko hvali.

 Ali to je standard, tek skoro vidjamo 50p, a postace standard sa 4k. Mada Amerikanci godinama gledaju u 60 slicica.

 Svi zvanicni provajderi na satelitu pustaju signal u 1080i25. Pa se do sada niko nije bunio?

 E sad ako mislis na los transkod i 25p koji rade ovi ilegalci u ovim listama, to je nesto drugo.

 Kako koji, mislim da Sky DE većinu kanala pušta u 50 sličica. Skoro svi kanali u HD+ idu u 50 sličica. 

scylla98 ned 25.8.2019 20:00
x18x05x kaže...
scylla98 kaže...
x18x05x kaže...

25 sličica u sec je NE gledljivo što se tiče Live sporta, sve je tak usporeno. Muka mi dođe kad to netko hvali.

 Ali to je standard, tek skoro vidjamo 50p, a postace standard sa 4k. Mada Amerikanci godinama gledaju u 60 slicica.

 Svi zvanicni provajderi na satelitu pustaju signal u 1080i25. Pa se do sada niko nije bunio?

 E sad ako mislis na los transkod i 25p koji rade ovi ilegalci u ovim listama, to je nesto drugo.

 Kako koji, mislim da Sky DE većinu kanala pušta u 50 sličica. Skoro svi kanali u HD+ idu u 50 sličica. 

 Hm, zapravo ovi free-to-air kanali idu u 720p i 50 slicica.
 Dok Sky DE i drugi koji idu u  1080 idu u 25 slicica. Posto pominjes sport, Sky Sport paket ide u 25 slicica.
 Ali bitrejt je oko 15ak mbpsa :D

x18x05x ned 25.8.2019 20:02
scylla98 kaže...
x18x05x kaže...
scylla98 kaže...
x18x05x kaže...

25 sličica u sec je NE gledljivo što se tiče Live sporta, sve je tak usporeno. Muka mi dođe kad to netko hvali.

 Ali to je standard, tek skoro vidjamo 50p, a postace standard sa 4k. Mada Amerikanci godinama gledaju u 60 slicica.

 Svi zvanicni provajderi na satelitu pustaju signal u 1080i25. Pa se do sada niko nije bunio?

 E sad ako mislis na los transkod i 25p koji rade ovi ilegalci u ovim listama, to je nesto drugo.

 Kako koji, mislim da Sky DE većinu kanala pušta u 50 sličica. Skoro svi kanali u HD+ idu u 50 sličica. 

 Hm, zapravo ovi free-to-air kanali idu u 720p i 50 slicica.
 Dok Sky DE i drugi koji idu u  1080 idu u 25 slicica. Posto pominjes sport, Sky Sport paket ide u 25 slicica.
 Ali bitrejt je oko 15ak mbpsa :D

 Onda to valjda čini razliku. Jer je miljama daleko od iptv-a.