Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Blackcastle čet 23.5.2019 17:12

malo bi pokrenuo temu s domaćim IPTV pružateljima.Kao vodeći su Tvviet i Red devils tu su još od onih best bay Nova IPTV....nešto se spominjao i Smart IPTV pro......ne želim pričati o listama oko kojih se mnogi kunu da su najbolje jer im niti imena niti bilo kojeg maila...web-a ili slično kao kontakt....ima li još neka domaća lista (mislim domaća na ex-yu) koja bi svima cijenjenima kolagama na forumu dala test ili recenziju na kvalitetu i cijene iste.....
next-gen listu sam zaboravio spomenuti kao dosta dobru listu...

shilev čet 23.5.2019 20:42

kakvi su ona neka bitka na neretvi i zdrava hrana?

 

meni je tvviet vrh, ali malo mi je bed placat 12 eura prakticki samo radi doku tv-a jer ostalo sve imam na max tv. dobro, tu su jos discovery grupa kanali, al njih mogu gledat preko satelita u powervu.

tako da bi meni najbolje pasala neka jeftinija, ali bar donekle stabilna lista sa doku tv.

 

probao nextgen, nisam zadovoljan bio, nova iptv ok, al znalo stekat. reddevil nema doku. cable guy isto nema. ostalo ne znam.

Blackcastle čet 23.5.2019 23:08

Ok onda što se tiče domaćih lista...tu smo gdje smo...

Onda smo mi koji ih volimo tu da komentiramo...nove kanale...stabilnost....app od istih..itd..drugo nemamo o čemu....

Dakle da ponovim zbog svih "padobranaca"
Tvviet,Red Devil,Nova,next gen....

Što se tice domačih to je to e sad ako netko preferira strane neka stavi svoj post....

Koliko se sjecam od stranih kao boljih su bili Nord i Geni iptv

Blackcastle čet 23.5.2019 23:21

Ako cemo na forumu govoriti o gledanju tv preko neta onda ajmo u jednom postu napisati

Koju su domace a koje strane liste
Preko čega se gledaju (hardware i software)
I koje su im prednostti i mane ( broj kanala...stabilnost itd)

Sve ostalo je prazna ploča...
Po meni jedino konsktrutivno bi bilo da se tu na forumu dopisujemo sa ljudima koji su vlasnici ili suvlasnici lista....a ako se netko dopisuje malilom s stranim vlasnicima da kaze sto je i kako s tim listama doprinio korisnicima istih..
Evo npr Red Devil nema Dokutv...a čita sigurno ovo....e to je taj dio gdje svi mi mozda i oni potencijalni kupci napreduju...

Stula čet 23.5.2019 23:27
Blackcastle kaže...
malo bi pokrenuo temu s domaćim IPTV pružateljima.Kao vodeći su Tvviet i Red devils tu su još od onih best bay Nova IPTV....nešto se spominjao i Smart IPTV pro......ne želim pričati o listama oko kojih se mnogi kunu da su najbolje jer im niti imena niti bilo kojeg maila...web-a ili slično kao kontakt....ima li još neka domaća lista (mislim domaća na ex-yu) koja bi svima cijenjenima kolagama na forumu dala test ili recenziju na kvalitetu i cijene iste.....
next-gen listu sam zaboravio spomenuti kao dosta dobru listu...

 

meni se recimo u zadnje vrijeme sve vise svidja nova iptv. imao sam ih mjesec dana, sve radilo ok. lijepo poslozeno. sad opet razmisljam uzeti kao backup listu. 

ZdravacVZ pet 24.5.2019 10:26

Evo malo svježe teme;

Gledanje IPTV preko VPN-a sa složenim da ide preko USA servera;;;

 

Da li netko gleda koju listu preko USA servera. Odnosno da li ima složen VPN na USA servere, i da li mu zastaju liste?

 

Možete li vi, koji imate VPN probati staviti, recimo New York, i gledati 5 minuta liste da li šteka.

 

 

scylla98 pet 24.5.2019 12:47
ZdravacVZ kaže...

Evo malo svježe teme;

Gledanje IPTV preko VPN-a sa složenim da ide preko USA servera;;;

 

Da li netko gleda koju listu preko USA servera. Odnosno da li ima složen VPN na USA servere, i da li mu zastaju liste?

 

Možete li vi, koji imate VPN probati staviti, recimo New York, i gledati 5 minuta liste da li šteka.

 

 

 Sto bi isao na toliko udaljene servere? 

ZdravacVZ pet 24.5.2019 14:27

Zbog američkih stream servisa (Fubo TV, Sling, Netflix, ESPN...) i još k tome američki app store.

 

A nije baš praktično svaki puta prebacivati servere prema onome što se u danome trenutku gleda.

 

Inaće lokacija je HR

Blackcastle pet 24.5.2019 14:41

Evo ja stavio Nord VPN koji koristim na US server (Philips android tv) i sve ide fluidno i čisto....Red devils koristim i Novu kao back up.
Možda malo padne brzina al ništa pre bitno u odnosu na CRO server.....
Inače u Nord VPN-u imate opciju dubble VPN server to je da istodobno prolazi na dva servera...
Uzeo godišnju pretplatu sa Ebay-a za sitne pare

ZdravacVZ pet 24.5.2019 14:51
Blackcastle kaže...
Evo ja stavio Nord VPN koji koristim na US server (Philips android tv) i sve ide fluidno i čisto....Red devils koristim i Novu kao back up.
Možda malo padne brzina al ništa pre bitno u odnosu na CRO server.....
Inače u Nord VPN-u imate opciju dubble VPN server to je da istodobno prolazi na dva servera...
Uzeo godišnju pretplatu sa Ebay-a za sitne pare

 E, super. Hvala na info.

 

Ja imam legalno kupljeni ExpressVPN, i nemam problema sa dropanjem brzine. Zapravo, mogu reći da brzina padne za oko 10% u odnosu na internet BEZ VPNa. Ping mi je oko 120 ms.

 

Imam jednu listu koja ne zastaje, ali neke zastaju, prema istim tim serverima, pa eto, htio bih vidjeti iskustva od raznih listi.

 

Ako može još netko dojaviti, super bi bilo, može i u PM, jer ne znam koliko korisnika uopće ima potrebe za time, pa da ne ispadne da blatimo neke providere nepotrebno!

 

EDIT: Imam i NordVPN i ista situacija...

ZdravacVZ pet 24.5.2019 15:02
kurjeoko kaže...

ne znam da je ijedan vpn u stanju ti to podrzati, tj da ti konstantna brzina ne dropne, ipak je to velika udaljenost... jesi li probao sa dns-providerima

promjena DNS-a nije dobro rješenje jer večina to skuži  iblokiraju, isprobano.

Ma radi ovo s VPN-om, i sve 5, samo je malo veći ping, ali za streaming mi to ne smeta.

Wiliam pet 24.5.2019 18:41

Evo moj test EX-YU IPTV providera, po mojim kriterijima (sportski programi me upće ne zanimaju) :)

Možda nekomu pomognu u donošenju odluka kojeg operatera odabradti. Skoro svaki ima nešto po čemu je poseban, zato ovi moji bodovi nisu apsolutno mjerilo onoga što nekomu treba, želi...

Uglavnom, testirao sam kvalitetu programa, zastajkivanje live strema, snimalice (gledanja programa unazad) i VOD-a, te količinu sadržaja, a za kraj i kvalitetu same usluge, odaziv korisničke podrške te naravno cijenu same usluge.

Što se tiće samog zastajkivanja, za neke sam morao koristiti VPN da bi dobili ocjenu koju su dobili, ponajviše radi blokiranja domačih telekoma. Testovi su rađeni od siječnja do danas, možda ima gdje koja promjena u međuvremenu, pa nemojte zamjeriti.

No, po mojem je NOVA IPTV No 1 i Sve u 1 onog što ja želim.

Eto

Wiliam pet 24.5.2019 19:21
Seki001 kaže...

Neslažem se nimalo sa ocijenama ali to je tvoja osobna ocijena iptvija i jedino mjerodavno tebi i nikom drugom! 

 Kao što sam i naveo, moji kriteriji, moj odabir, ali ne slažem se da nije mjerodavno apsolutno nikom drugom. Tvoj TVVIET je dobio max broj bodova s obzirom što i koliko čega nudi, te ima najnižu cijenu s obzirom na broj istovremenih konekcija, pa me čudi što ne razumiješ da sam testirao sve usluge koje je moguće dobiti od Iptv providera. Pa tako ako je nekomu bolje malo, ali kvalitetnih programa sa visokom rezolucijom, ne vidim na koji način sam npr oštetio TVVIET..

Wiliam sub 25.5.2019 08:56
shilev kaže...

nova iptv nema snimalicu na doku tv kako je u tablici navedeno..mozda je imala, ali vise nema..bar ja ne vidim, a upravo gledam u njihovoj android app jer mi je ostalo jos par dana preplate.

 Da,  potvrdio mi  je da će ubaciti ponovo. Snimalica je tek nekeliko dana u testnoj fazi pa zato je samo na 24 sata, inače će biti neki programi na 48 čak možda i na 72 sata. Također prihvačaju preporuke što bi željeli imati na snimalici, pa eto, obratite im se sa željama :)

x18x05x sub 25.5.2019 12:20
Mashke kaže...
x18x05x kaže...
Mashke kaže...
x18x05x kaže...

CB je dosta bolji od Nova IPTV. 

 

Jel RD ima SK 1 SR u 50 fps?

 Da.

 Siguran 100%? Upscaling?

 

 

Siguran sam. 

 

 Nisam siguran da si upravu. Osim ako RD laže.

 

Njegov odgovor meni. " 1080i25.

Izvorni strim pusten u originalu, bez ikakvog vestackog transkodiranja i podizanja na 50fps i slicno."