Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Bacelj uto 22.9.2015 12:39
manipulator kaže...
minix neo kaže...

Manipulator je otišao na drugi forum,ne znam do kud je došao sa projektom.Dosta toga je rekao da pokreće,baš.me interesira u kojoj je fazi.

 Tu sam ja ,pratim ja sve.. Ima me na skoro svim forumima bilo to srpski,bosanski ili hrvatski..  

Forum i panel su gotovi ali su u fazi testiranja i mislim da bi mogli biti cak i sutra pusteni u rad..

 

Moderatori su rekli da nema price o prodaji tako da necu o tome da nista pricam,drzat cemo se pravila.

O listama mozemo pricati sto se tice kvalitete programa tj streama itd,ali o pretplatama ne zelim.Ako neko ima u vezi toga pitanja za to postoji PP ili e-mail na mome profilu..

 

Btw. svidja mi se ova aplikacija za smart tv http://siptv.eu/faq/  i mislim da je puno bolja od ostalih koje se mogu naci, a kosta samo 5 eura i dobije se lifetime licenca..

 

 

 ja sam ju htio uzeti neki dan i procitao sam komentare da im je support 0 bodova, pa sam se predomislio. onda bolje koristiti free SS IPTV koja ce isto raditi kao i ova koju platis.

manipulator uto 22.9.2015 12:43
Bacelj kaže...
manipulator kaže...
minix neo kaže...

Manipulator je otišao na drugi forum,ne znam do kud je došao sa projektom.Dosta toga je rekao da pokreće,baš.me interesira u kojoj je fazi.

 Tu sam ja ,pratim ja sve.. Ima me na skoro svim forumima bilo to srpski,bosanski ili hrvatski..  

Forum i panel su gotovi ali su u fazi testiranja i mislim da bi mogli biti cak i sutra pusteni u rad..

 

Moderatori su rekli da nema price o prodaji tako da necu o tome da nista pricam,drzat cemo se pravila.

O listama mozemo pricati sto se tice kvalitete programa tj streama itd,ali o pretplatama ne zelim.Ako neko ima u vezi toga pitanja za to postoji PP ili e-mail na mome profilu..

 

Btw. svidja mi se ova aplikacija za smart tv http://siptv.eu/faq/  i mislim da je puno bolja od ostalih koje se mogu naci, a kosta samo 5 eura i dobije se lifetime licenca..

 

 

 ja sam ju htio uzeti neki dan i procitao sam komentare da im je support 0 bodova, pa sam se predomislio. onda bolje koristiti free SS IPTV koja ce isto raditi kao i ova koju platis.

 Sta ce ti suport kad aplikacija radi besprijekorno?

Nema se tu sta pokidati,ubacis listu preko one stranice i gledas..

Hexfire uto 22.9.2015 14:36

Zna netko šta je sa ovim megaiptv ilitiga Sponzo lista. Vidim da je web stranica nestala, a lista ne radi. Trenutni problem ili ošlo zauvijek?

 

VJerojatno ću sad testirat baju i ovog pikarda, iako je skuplji ako se ne varam.

sibica uto 22.9.2015 15:28

Predlažem adminu da sve one koji nude listu ili sl.prvo upozori,a onda banira.Tema je super zamisljena i puno sam saznao iz postova koji se stavljaju ovdje i stvarno bi mi bilo zao kad bi se i ova tema zatvorila zbog par likova koji su ovu temu shvatili kao dobar biznis.

manipulator sri 23.9.2015 11:51
orke kaže...

 jel si pročitao postove, nema više reklama i glupih pitanja ko ima koju listu i upite u vezi s time!

 

On nije nista ni nikoga  reklamirao,nego se samo nasalio a to sto tvoj iq nije shvatio je nesto drugo..

 

A sta je po tebi onda dozvoljeno pisati u temi? Ajde mi molim te odgovori..

 

Citiram administratora Miru:

 

Očekuje se da na ovom mjestu razmjenjujete informacije i savjete - kako i gdje gledati TV program preko Interneta?

 

Informacije i savjeti mogu biti u vezi test lista koje ste npr. isprobali ili linkova. Jel tako?

 

Na pitanje kako svi znamo koji program koristiti za gledanje a na pitanje gdje, e pa ta rijec ima vise znacenja, ako me razumijete...

 

Admini i pravili foruma kazu da nema cijenkanja,oglasavanja javno linkova koji su ilegalni od programa a svaki link koji se stavi ovdje je u 99% slucaja iligalan pa cak i taj "free"..

 

Sto se mene tice ja sam zavrsio u ovoj temi..

Pozdrav!!

manipulator sri 23.9.2015 12:59
orke kaže...

osječaš se prozvanim za tvojom listom?

 Ne,ni najmanje..

Drzim se pravila kako je i moderator rekao a to je da se u ovoj temi ne reklamira nikoga.

Za to postoje oglasnici i drugi forumi koji to dopustaju..

 

boatenga sri 23.9.2015 13:33

Da li se liste koje spominjete gledaju u Kodi-ju?

Ili nekako drugačije..

 

Ne znam kako imate povjerenja nekome platiti listu, što ako lista ne radi nakon nekog vremena..Žalba onda ide upravi vodovoda, jel tako..

Kako uopće plaćate ..

 

shija sri 23.9.2015 13:44

Slažem se da se malo pretjeralo sa "rigoroznošću".

 

Onu prvu temu sam pročitao svih 220 i nešto stranica i stvarno sam puno naučio i o IPTV-u, listama i svemu. Mogu razumjeti da su admini poludili jer se stvarno tema pred kraj pretvorila u najgore smetlište tipa čiji je tata jači, ali sad opet idete u drugu krajnost. Sad ne dopuštate da se spomene ni "L" od bilo kakve liste (ni free, ni plaćene) za gledanje TV-a. Čemu onda uopće ova tema ako se ne smije pisati kako gledati TV programe preko Interneta, koje liste se nude i prednosti i mane lista iz iskustava korisnika?
Onda jednostavno napišite da se na ovom forumu smije pisati samo o Microsoftu, Samsungu i iPhone-u i to je to.

 

Ne želim da me se krivo shvati, ali ona prošla tema je bila stvarno super, samo da su admini negdje oko 100-te stranice dali par javnih upozorenja i malo smirili strasti mislim da bi sve bilo ok. Ovako strogim zabranama samo tjerate ljude na druge forume. Ali to je samo MHO.

Lovrenko sri 23.9.2015 16:03
boatenga kaže...

Da li se liste koje spominjete gledaju u Kodi-ju?

Ili nekako drugačije..

 

Ne znam kako imate povjerenja nekome platiti listu, što ako lista ne radi nakon nekog vremena..Žalba onda ide upravi vodovoda, jel tako..

Kako uopće plaćate ..

 

 Zato platiš misec po misec pa nema neke štete po tebe 

shija sri 23.9.2015 16:59
boatenga kaže...

Da li se liste koje spominjete gledaju u Kodi-ju?

Ili nekako drugačije..

 

Ne znam kako imate povjerenja nekome platiti listu, što ako lista ne radi nakon nekog vremena..Žalba onda ide upravi vodovoda, jel tako..

Kako uopće plaćate ..

 

Mislim da sve liste osim free mogu u Kodi. Ja sam probao dvije i mogle su, a free listu sam gledao u IP-TV Playeru i radilo je bez problema. 

Uzmeš lijepo test na 24 sata i vidiš šljaka li ili ne. Svatko će ti dati test. A to što kažeš da nakon nekog vremena ne radi, to je apsolutno moguće. Čak dosta njih i odustane nakon nekog vremena, ali kao što ti je kolega Lovrenko napisao, uzmeš na mjesec dana ili tri mjeseca, pa ako i prestane raditi ili se pokvari ne gubiš puno.

Hexfire sri 23.9.2015 18:19

Jedno teoretsko pitanje. Uzmeš kod nekog pretplatu na 3 mjeseca preko paypala i nakon mjesec dana oni prekinu s davanjem usluge. Dal bi raditi paypal dispute imalo smisla? Je bio netko u takvoj situaciji?

manipulator sri 23.9.2015 20:04
Hexfire kaže...

Jedno teoretsko pitanje. Uzmeš kod nekog pretplatu na 3 mjeseca preko paypala i nakon mjesec dana oni prekinu s davanjem usluge. Dal bi raditi paypal dispute imalo smisla? Je bio netko u takvoj situaciji?

 Imas opciju refund tako da..

Vedrannn sri 23.9.2015 20:52
manipulator kaže...
Hexfire kaže...

Jedno teoretsko pitanje. Uzmeš kod nekog pretplatu na 3 mjeseca preko paypala i nakon mjesec dana oni prekinu s davanjem usluge. Dal bi raditi paypal dispute imalo smisla? Je bio netko u takvoj situaciji?

 Imas opciju refund tako da..

 Kakve veze ima refund sa ovim sto on pita, da mu je provider htio refundirat ne bi pisao ovdje. Pokusaj dispute nemas sto izgubiti ali ne vjerujem da ces ista postici.

boatenga čet 24.9.2015 13:12

Ne znam..

Bit ću iskren pa ću priznati da sam tek počeo proučavati sve ovo oko gledanja televizije preko neta na pc-u..

Tek sam na Kodi-ju, i to mi je već otkriće..Vjerujem da svi znate za listu od natka, koju čovjek daje javno..

 

Vidim da i IP TV Playera ima raznih po netu za skinuti..Postoji li razlika između njih?

Koliko najmanju brzinu neta je potrebno imati da bi se gledalo normalno streem?

Valjda su liste koje se plaćaju u hd-u..

 

Možda spamam sa pitanjima, ali ako se kome da neka odgovori..

sibica čet 24.9.2015 15:27
boatenga kaže...

Ne znam..

Bit ću iskren pa ću priznati da sam tek počeo proučavati sve ovo oko gledanja televizije preko neta na pc-u..

Tek sam na Kodi-ju, i to mi je već otkriće..Vjerujem da svi znate za listu od natka, koju čovjek daje javno..

 

Vidim da i IP TV Playera ima raznih po netu za skinuti..Postoji li razlika između njih?

Koliko najmanju brzinu neta je potrebno imati da bi se gledalo normalno streem?

Valjda su liste koje se plaćaju u hd-u..

 

Možda spamam sa pitanjima, ali ako se kome da neka odgovori..

 Vezano za playere ima ih dosta koji su dobri. Nekako je na glasu kao najbolji player onaj IPTV app od A.Sofronova. Sličan njemu je Lazy IPTV. Ja koristim IPTV app i Perfect Player. Prvi mi je dobar jer otvara uglavnom sve, a kod Perfect Playera mi se sviđa izgled.

 

Što se brzine tiče, ja imam samo 3 mb/s i uglavnom mi radi normalno. Za normalno gledanje po meni treba biti brzina iznad 5, a za HD kanale i više od 10.

burkezg čet 24.9.2015 20:55
Streetpunk kaže...

Link do StreamStrom TV add-on-a za Kodi (besplatni IPTV Stalker)

 

Otvorite Kodi uđite u System pa na settings, zatim na Addons pa na install from zip file i odaberite rar datoteku sa linka dolje.

 

Nakon toga odete ponovo na Addons i na install from repository , odaberete StreamStrom TV - video addons i instalirajte nakon toga možete gledati programe u glavnom meniju Kodija pod videos - addons i odaberite StreamStrom TV.

 

Ima skoro sve što je imao IPTV Stalker dok je još bio free, ali nemate prijevod dakle odlični programi na engleskom jeziku.

 

Nadam se da će ovaj add-on potrajat bar neko vrijeme jer nudi programe koji se nigdje skoro nemogu nači .

 

Uživajte...

 

http://repo.streamstorm.tv/

 

Di je ovo od IPTV Stalkera....pa ovdje ima 3 i pol kanala. P2P stream, Dextertv, Daffytv ubijaju streamstorma!

shija čet 24.9.2015 22:34
sibica kaže...
Što se brzine tiče, ja imam samo 3 mb/s i uglavnom mi radi normalno. Za normalno gledanje po meni treba biti brzina iznad 5, a za HD kanale i više od 10.

 

Mislim da kažu da je 4 neki minimum za IPTV; tj. da i na 4 možeš više-manje normalno gledati i HD.