Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

super_mario2006 pet 2.11.2012 20:48

Pozdrav, ovako zanima me da li postoji neka stranica koja nudi gledanje tv programa besplatno ili uz plaćanje svejedno je..? Našo sam od iskon-a nešto ali tamo ima samo nekih desetak programa.. Bio bi vam jako zahvalan ako bi mi odgovorili

Miro pet 18.9.2015 22:14

Umjesto stare (mega popularne) teme istog naslova u ovom podforumu, prebacujem ovu - igrom slučaju isto nazvanu, ali duboko zakopanu, u podforum u kojem je bila do sada ova druga, daleko popularnija.

 

Kao što znate ta tema se pretvorila u tržnicu, pa i prepiranja preprodavača sadržaja, tako da molimo sve sudionike ove teme, da ne krenu opet u tom smjeru!

 

Očekuje se da na ovom mjestu razmjenjujete informacije i savjete - kako i gdje gledati TV program preko Interneta?

 

Uživajte gospodo!

mmatic123 pet 18.9.2015 22:36

Hvala moderatoru što je omogućio svojevrsni nastavak one teme.

Nadajmo se da neće i ova zbog istih ili sličnih razloga biti zaključana.

 

Dajte utiske od utorka i srijede, liga prvaka, kako ste bili zadovoljni. Koje liste koristili?

Ja još imam aktivnu staru robimarkovu listu i u utorak prvo poluvrijeme štekalo na svim arenama, drugo je bilo OK.

 

orke sub 19.9.2015 14:34
mmatic123 kaže...

Hvala moderatoru što je omogućio svojevrsni nastavak one teme.

Nadajmo se da neće i ova zbog istih ili sličnih razloga biti zaključana.

 

Dajte utiske od utorka i srijede, liga prvaka, kako ste bili zadovoljni. Koje liste koristili?

Ja još imam aktivnu staru robimarkovu listu i u utorak prvo poluvrijeme štekalo na svim arenama, drugo je bilo OK.

 

 

I opet si počeo sa listama a radi toga je zatvorena tema

Miro sub 19.9.2015 16:37

Hvala @Orke - baš sam mislio istu stvar napomenuti!

 

Valjda ima i drugih načina za gledanje televizije preko Interneta?

 

Osobno koristim b.net TV za van, ali on ima svojih "mana" - npr. danas igraju Hajduk i Dinamo, to ne mogu tamo gledati...

mmatic123 sub 19.9.2015 16:39
orke kaže...

 

I opet si počeo sa listama a radi toga je zatvorena tema

Ja shvaćam da je tema zatvorena zbog onih koji su prodavali liste i međusobno se prepirali i vrijeđali

a ne zbog nas korisnika. Ako griješim, onda OK, možda da moderator pojasni.

orke sub 19.9.2015 17:32
Miro kaže...

Hvala @Orke - baš sam mislio istu stvar napomenuti!

 

Valjda ima i drugih načina za gledanje televizije preko Interneta?

 

Osobno koristim b.net TV za van, ali on ima svojih "mana" - npr. danas igraju Hajduk i Dinamo, to ne mogu tamo gledati...

 

Možeju se stavljati linkova, al prodaja ako baš mora samo na PM

siux-siux ned 20.9.2015 13:51

Ekipa jel zna tko kako na VLC-u isključit da se kanali ne prebacuju svakih 10-ak sekundi.

Kad ubacim m3u listu i pokrenem bilo koji program s liste VLC stalno šalta programe. Niti jedan program nije moguće gledati dulje od 10 sekundi.

someone_2 ned 20.9.2015 19:26

Pozdrav svima,

 

imao sam robimarkovu listu i sad ne znam koju da uzmem... Imate neku preporuku? Nisu mi bitni sportski paketi, nego čisto da ima naše kanale (tipa RTL, Nova TV...), a i to mi je dosta hitno već danas....

 

BTW, zna netko besplatan stream za Novu TV?

 

Unaprijed hvala!

minix neo ned 20.9.2015 20:23

Samo da pozdravim preživjele,i poseban pozdrav moderatorima.

 

Molim info od forumaša koji koriste Bajinu listu da kažu kako se lista sada ponaša kada nas je manje na listama i kada su nas moderatori rastjerali ko Mađari izbjeglice?

shija pon 21.9.2015 13:45
minix neo kaže...

Samo da pozdravim preživjele,i poseban pozdrav moderatorima.

 

Molim info od forumaša koji koriste Bajinu listu da kažu kako se lista sada ponaša kada nas je manje na listama i kada su nas moderatori rastjerali ko Mađari izbjeglice?

Evo, ja sam baš jutros uzeo testnu listu. Ne znam kako drugima, ali meni je većina kanala negledljiva zbog bufferinga. Znači svakih par sekundi programa, par sekundi bufferinga. Posebno na sportskim kanalima i dokumentarcima. Probao sam i u Kodiju (Isengaard 15.1), XBMC 13.2 i u IP-TV Playeru i svugdje isto. Zanimljivo da isti kanali na besplatnoj listi rade savršeno (Nat. Geo, History...), dok ovdje buffering. 

Doduše, možda ja nisam nešto dobro podesio, jer sam je tek uzeo, ai ne znam, Još se igram sa postavkama.

 

Checola pon 21.9.2015 13:58

Trenutno imam bajinu listu, prije toga sam koristio robimovu i free listu, što se baje tiče obzirom na cijenu ne mogu reći da imam zamjerke (jer realno za tu lovu ne možeš ništa dobit), ali sa druge strane rekao bih da ima puno više problema nego što je imala robimarkova lista. Sport baš ne pratim, ali ono što me nervira je konstantno štekanje discoverija i nationala (jučer, ko za vraga gledam prek vlc-a pa sam prebaci na sljedeći program a on je pink, - tako da sam jučer u par navrata izgubio par minuta života gledajući srpsku farmu ), da bi nakon nekog vremena isti kanali prestali radit i prebacili se na slovenske, subtitlove po vuku i ekavicu gutam, al one zlovence baš ni malo ne kužim :D, također smeta me što ne nudi viasate i baby tv, ali kako rekoh na početku ako pogledamo mjesečnu cijenu četveromjesečne pretplate mislim da se namam šta žalit.

 

Što se mene tiče još nabolja iskustva imam (doduše nije IPTV) sa evo-tv-om, ali ne mogu preć preko toga da ne nude discovery

spilice05 pon 21.9.2015 14:40
Joe Cooker kaže...

Opet tema ide u krivom smjeru ...

 

Bez mailova i slicno da nam ne bi opet lockali 

Upravo to... Moramo pametno jer će se desiti ista stvar.

 

Dakle, na topicu nek se pišu stvari za besplatno gledanje TV kanala na internetu, a sve što ima veze sa kupujem-prodajem listama neka ide preko pm.

dadodd pon 21.9.2015 15:25
shija kaže...
minix neo kaže...

Samo da pozdravim preživjele,i poseban pozdrav moderatorima.

 

Molim info od forumaša koji koriste Bajinu listu da kažu kako se lista sada ponaša kada nas je manje na listama i kada su nas moderatori rastjerali ko Mađari izbjeglice?

Evo, ja sam baš jutros uzeo testnu listu. Ne znam kako drugima, ali meni je većina kanala negledljiva zbog bufferinga. Znači svakih par sekundi programa, par sekundi bufferinga. Posebno na sportskim kanalima i dokumentarcima. Probao sam i u Kodiju (Isengaard 15.1), XBMC 13.2 i u IP-TV Playeru i svugdje isto. Zanimljivo da isti kanali na besplatnoj listi rade savršeno (Nat. Geo, History...), dok ovdje buffering. 

Doduše, možda ja nisam nešto dobro podesio, jer sam je tek uzeo, ai ne znam, Još se igram sa postavkama.

 

 koristim je skoro mj dana (baja) kodi 15.1 isengard...nisam imao bufferinga to je mozda do tebe..istina svako toliko zna izbaciti skroz history ili nat ali nista strasno nakon 30 sek opet sve normal...meni je najbitniji sport  i dok tako da imam samo riječi pohvale ,bez problema sve tekme gledam..a ono najbitnije LP i derbi hnl-a ,nikad ni jedan problem ni prekid nisam imao...za razliku od ostalih providera od kojih sam uzimao

shija pon 21.9.2015 15:52
dadodd kaže...

 koristim je skoro mj dana (baja) kodi 15.1 isengard...nisam imao bufferinga to je mozda do tebe..istina svako toliko zna izbaciti skroz history ili nat ali nista strasno nakon 30 sek opet sve normal...meni je najbitniji sport  i dok tako da imam samo riječi pohvale ,bez problema sve tekme gledam..a ono najbitnije LP i derbi hnl-a ,nikad ni jedan problem ni prekid nisam imao...za razliku od ostalih providera od kojih sam uzimao

Nemam pojma. Čudi me da mi isti kanali sa freeliste rade super, a sa bajine ne. Evo, upravo pokušavam gledati Buffalo - New England na Sportklub 1 i dvije sekunde utakmice, dvije sekunde buffering i tako cijelo vrijeme. Isto i na HD i na SD. Imam 5/1 brzinu i sve ostalo HD gledam bez problema.

Maloprije sam pustio cijeli film na Cinestaru i osim minut-dva kad je bilo bufferinga bilo je sve ok, ali većina ostalih kanala nula bodova.

Ne znam. Možda sam baš potrefio dan sa meteorološkim i astronomskim smetnjama :-)

Streetpunk pon 21.9.2015 17:54

Link do StreamStrom TV add-on-a za Kodi (besplatni IPTV Stalker)

 

Otvorite Kodi uđite u System pa na settings, zatim na Addons pa na install from zip file i odaberite rar datoteku sa linka dolje.

 

Nakon toga odete ponovo na Addons i na install from repository , odaberete StreamStrom TV - video addons i instalirajte nakon toga možete gledati programe u glavnom meniju Kodija pod videos - addons i odaberite StreamStrom TV.

 

Ima skoro sve što je imao IPTV Stalker dok je još bio free, ali nemate prijevod dakle odlični programi na engleskom jeziku.

 

Nadam se da će ovaj add-on potrajat bar neko vrijeme jer nudi programe koji se nigdje skoro nemogu nači .

 

Uživajte...

 

http://repo.streamstorm.tv/

shija pon 21.9.2015 19:41
minix neo kaže...

Meni sponzo premium istječe sutra,međutim nigdje nikog.Zato sam pitao kakva su iskustva sa Bajom,vjerovatno prelazim tamo.

Pa probaj uzeti par test lista, pa vidi.

Evo ja sam sada uzeo i od manipulatora (doduše, tek prije jedno 15-20 minuta) i na prvu vidim da imam iste probleme kao i kod baje. Zanimljivo i isti mi kanali imaju buffering. Znači može biti da je nešto do mene. Ne znam.

Lovrenko pon 21.9.2015 22:37
minix neo kaže...

Manipulator je otišao na drugi forum,ne znam do kud je došao sa projektom.Dosta toga je rekao da pokreće,baš.me interesira u kojoj je fazi.

 

Na kojem je forumu manipulator, također mi istekao Sponzo i sve nestade i stranice, itd., pa me zanima kako do manipulatora...

 

manipulator uto 22.9.2015 11:07
minix neo kaže...

Manipulator je otišao na drugi forum,ne znam do kud je došao sa projektom.Dosta toga je rekao da pokreće,baš.me interesira u kojoj je fazi.

 Tu sam ja ,pratim ja sve.. Ima me na skoro svim forumima bilo to srpski,bosanski ili hrvatski..  

Forum i panel su gotovi ali su u fazi testiranja i mislim da bi mogli biti cak i sutra pusteni u rad..

 

Moderatori su rekli da nema price o prodaji tako da necu o tome da nista pricam,drzat cemo se pravila.

O listama mozemo pricati sto se tice kvalitete programa tj streama itd,ali o pretplatama ne zelim.Ako neko ima u vezi toga pitanja za to postoji PP ili e-mail na mome profilu..

 

Btw. svidja mi se ova aplikacija za smart tv http://siptv.eu/faq/  i mislim da je puno bolja od ostalih koje se mogu naci, a kosta samo 5 eura i dobije se lifetime licenca..