A1

Torrenti u Njemackoj

minotauro ned 30.7.2017 17:21

Pozdrav kolege.

Buduci da je od 15.6. u Njemackoj moguce koristit mobilni internet operatera iz RH,u ovom slucaju VIPa ,koristeci njemacke odasiljace,dakle Roaming,no bez naknade (znam jer koristim i na bonove sam i tako je,ne skida kune nego trosi megabajte iz tarife),zanima me kako funkcionira skidanje torrenata ,koristeci internet kako sam naveo gore.

Mogu li dobiti prijavu i slicne stvari?

Hvala

Lp

minotauro ned 30.7.2017 20:55

Dakle aktivirao sam nocnu opciju da imam no limit net od ponoci do 8 ujutro,vipov net.....i bez problema pici,skida,skinuo sam GOT dvije epizode....zanima me,buduci da nije preko nekog fiksnog telefona i interneta,nego moj mobilni net iz RH,ima li nacina da me kazne :P

Torent ned 30.7.2017 21:40
minotauro kaže...

Dakle aktivirao sam nocnu opciju da imam no limit net od ponoci do 8 ujutro,vipov net.....i bez problema pici,skida,skinuo sam GOT dvije epizode....zanima me,buduci da nije preko nekog fiksnog telefona i interneta,nego moj mobilni net iz RH,ima li nacina da me kazne :P

 Tarifa ti je iz hrvatske ali promet ide preko njemacke infrastrukture....

ihush pon 31.7.2017 16:39

-brže je sjest u auto i donjeti usb stikić..

-file je file, možeš poslati bilo koji file.

-winrar je komercijala, usputno, nepotreban u priči..

 

ništa komercijalno (zaštićeno autorskim pravima) ne smiješ distribuirati, to se i kroz naslov, jasno odnosi na korištenje torrenta. Ako pak milsiš za distribuciju koristiti skype, problem (distribucija) je i dalje tu .. (ako te uhvate, samo što ovako neće.. možda).

Avensac uto 1.8.2017 01:28

Nikad nesto takvog nisam vidio na TPB-u.

 

To su cini mi se samo reklame da te navuku na VPN.

 

Pretpostavljam da nemas nikakav ad blocker. Instaliraj ga i vise neces vidjeti takva smeća.. (Preporucam AdGuard+uBlock Origin)