A1

A1 tarife i usluge

mp3david pon 23.10.2023 11:33

Evo da otvorim temu vezano za ponudu tarifa, jer ima gomila tema a nijedna konkretna u kojoj bi se pisalo o svim tarifama i uslugama te novostima u ponudi.

Novost od danas su duple gige u ponudi na pretplatu.

Znaci sad imamo:
Apsolutnu tarifu za 34.90€ (flat)
Savrsenu+ za 28.90€ (flat)
Bolja tarifa za 22.90€ (20gb + 20gb)
Solidna tarifa za 14.90€ (5gb + 5gb)

Promocija duplih giga vrijedi za sve nove i postojece korisnike do 10.1.2022, a moze se koristiti 24 mjeseca od aktivacije.

dejo74 pon 23.10.2023 15:03

Ne vidim duple gige u aplikaciji dali treba ugovor produžit ili potpisat?

 

update u četvrtak 26.10 će mi kao postojećem korisniku uključiti duple gige na moju tarifu automatski, ne treba ugovor 

Marko :D pon 23.10.2023 15:23

Ja ne mogu vjerovat da su naši operateri tako jadni. 


Dakle, kratki pregled;

Prvo je krenuo Telemach i diže tarife SVIM pretplatnicima (postojeći/novi korisnici, ugovor/bez ugovora) sa 6 GB na 12 GB, odnosno, s 40 GB na 60 GB TRAJNO bez dodatne naknade. Također, daju duple GB na bonove za nove korisnike na 12 mjeseci.

Zatim je nedugo nakon toga došao Bonbon svojom ponudom gdje NOVIM korisnicima, na dvije godine daje duple GB, ali to su napravili na obmanjujuć način. POSTOJEĆI korisnici dobivaju duple gige samo do 1.11. i to su odbijali obznaniti, a iz službe za korisnike su se pravili zbunjenima (zato sam i napisao na obmanjujuć način).

Zadnji dolazi A1 koji dupla tarife za SVE korisnike pretplate na 24 mjeseca. Tarife za bonove su poskupili još i prije.

 

Svi do jednog moraju čekati Telemach da napravi promijene u svojim paketim, da bi onda oni mogli korigirati vlastite pakete. I uz sve to, ne mogu napraviti ponudu koja bi konkurirala Telemachu. Fale mi ona vremena kada su bitku vodili Tele2 i A1, kad su se doslovno natjecali tko može ponudit jeftinije, pa su svaki tjedan korigirali cijenu usluge (ako se ne varam Tele2 je pobjedio). Sada se više praktički ni ne trude, kao da su svi digli ruke od svega. Kao da su se HT i A1 pomirili s time da će Telemach uvijek bit jeftiniji i sasvim im je svejedno.

Mali322 pon 23.10.2023 15:55

Ja ne mogu vjerovati da ti misliš da mora biti nešto kao pravedno...ti biti će i navijaš za pojedinu stranu u ovim današnjim ratovima!?...kada shvatiš da je sve stvar dogovora između 'sukobljenih' strana onda možda počneš i vjerovati! 😎

Marko :D pon 23.10.2023 16:35
Mali322 kaže...
Ja ne mogu vjerovati da ti misliš da mora biti nešto kao pravedno...ti biti će i navijaš za pojedinu stranu u ovim današnjim ratovima!?...kada shvatiš da je sve stvar dogovora između 'sukobljenih' strana onda možda počneš i vjerovati! 😎

Itekako!