Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

16OR pet 22.5.2020 12:03

jednostavno je, a to sto ste obojca kupili u linksu nista ne znaci

 

jedan ima global MI verziju, a drugi eea EU verziju

 

globalna ima zadnju 11.0.1.0 android 10

a eea verzija 11.0.2.0 android 10

 

a izgleda da ste obojca jos na androidu 9

 

 

i sve skines rucno (telegram grupe) i updejtas kao da je OTA 

 

 

16OR pet 22.5.2020 12:15

meni najlakse skines telegram na mob, prek neta nedjes jednu od miui updates grupa, nadjes rom (pazis jel eea verzija ili globalna) skines ga na mobitel

odes na azuriranje, gore desni kut 3 tockice, odaberes paket azuriranja, nadjes taj s mobitela i volaaaaaa

djigibao pet 22.5.2020 12:30

...cini se da sam ja na Global-u...

 Da li bi za moj islo ovo (KLIK)?

 

bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QGGMIXM/miui_BEGONIAGlobal_V11.0.1.0.QGGMIXM_44690b4daa_10.0.zip

 

btw: ovo je oznaka kod mene - MIUI 11 Global Stable ROM V11.0.6.0.PGGMIXM

16OR pet 22.5.2020 12:58
djigibao kaže...
Ne smeta ako nisu iste oznake i ako moja verzija (11.0.6.0) ima veci broj od te (11.0.1.0)?

 nema veze, jedno je android 10, a ti si na androidu 9

 

samo je bitno da je verzija QGGMIXM Q je za android 10, tvoja je sad PGGMIXM, P je za adroid pie tj 9

steedvd sri 27.5.2020 18:18

trebao bi uskoro stici mada neces primjetiti bukvalno nista novo osim sto ce ti pisati Android verzija 10 umjesto 9... jedine vidljive promjene su kada dobijes Miui tako da se nemoj previse opterecavati kada ce ti doci novi android kada ti je "bitniji" Miui  (Neka me neko ispravi ako grijesim)

itomic009 čet 28.5.2020 12:08

 Meni se nekidan ažurirao na 11.0.3.0(QGGEUXM). Bio sam i prije toga na Android 10. Ono što sam bio spominjao za kameru unatrag dva mjeseca je sada riješeno i radi normalno (pali se kako treba i ne blokira telefon).

Posmatrač čet 28.5.2020 16:34
steedvd kaže...

trebao bi uskoro stici mada neces primjetiti bukvalno nista novo osim sto ce ti pisati Android verzija 10 umjesto 9... jedine vidljive promjene su kada dobijes Miui tako da se nemoj previse opterecavati kada ce ti doci novi android kada ti je "bitniji" Miui  (Neka me neko ispravi ako grijesim)

 To je najbitnije ;)

nansale čet 4.6.2020 09:55

Jel koristi netko Erste mbanking app na ovom telefonu i kako mu radi?
Imam problem s aktiviranjem M tokena, stalno javlja da su krivi kodovi, kodovi su naravno dobiveni u poslovnici i ispravno su uneseni

nansale čet 4.6.2020 09:55

Jel koristi netko Erste mbanking app na ovom telefonu i kako mu radi?
Imam problem s aktiviranjem M tokena, stalno javlja da su krivi kodovi, kodovi su naravno dobiveni u poslovnici i ispravno su uneseni

Edit: proradilo..rješeno nakon više reinstaliranja app

Ivan(4) sri 10.6.2020 10:57

Posle pola godine na tržištu, kako su se pokazali RN8 i RN8T? Najverovatnije u petak ili subotu će sestra uzeti jedan od ta dva, pa sam hteo da se konsultujem. Jesu li se pokazali istovetno, osim onih razlika koje se vide na papiru, da T ima NFC, a običan RN8 notifikacijsku LED i malo manju bradu? U oba slučaja bi se uzela varijanta 4/64, a cena ne igra nikakvu ulogu, razlika je 4€.

CUNO čet 11.6.2020 10:07

Evo da i ja kažem koju, nakon mjesec dana korištenja RN 8 pro mogu reći da sam više nego zadovoljan. Sve redom nadogradnje sam pristao i ništa loše se nije desilo. Mob radi ko avion i svakom bih ga preporučio.

Samarzija čet 11.6.2020 11:55

Ja se od 11.mj družim sa 8T. Kupljen u Alo Alo, Split.Trenutno na njemu MIUI 11.0.9.0 I Stable

Na njega sam stavio Nova Launcher, jer mi se ne sviđa MIUI. Za sad sve OK sa mobom. Bluetooth se spaja bez ikakvih problema, i u autu i po kući, nema prekidanja, notifikacije sve dolaze uredno. NFC nisam testirao, jer mi VISA od Erste ne podrzava. Sve nadogradnje uredno određene. Imam oko 60apps instaliranih. Mob radi bez beda. SOT oko 6h.

U svakom slucaju, mogu preporuciti.