Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 4

Deutsch pon 12.9.2016 19:47
CyberDemonVZ kaže...

Hmm.. nije ova tema imala dvije stranice?

OK, nema veze.

 

Ovi, za Note 4 PRO vele Snapdragon:

http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-note-4-pro.html

 

A ovi  Helio X20

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Helio-X20-3GB-64GB-Smartphone---Gray-371577.html

 

Ni jedni ga još nemaju na stanju, a kod Geebuyinga je preorder.

 

Tko je u pravu?

mislim da su ovo prvo samo glasine, a drugo samo pise pro jer je kao pro verzija, ima 3gb, valjda me shvacas

bilo bi super da dodje taj pro model sa snapdragonom, tj. doc ce sigurno

 

ALVIN uto 13.9.2016 08:32

Znam da je bilo puno kupaca Redmi Note 3, i da brane svoju igračku, ali ovaj samim dizajnom izgleda puno ljepše i kvalitetnije, tako da ga sigurno ne stavljam u isti koš kao RN3.

RN3 izgleda socijalno sa onim svojim plastičnim odvojcima gore i dole u usporedbi sa ovim koji djeluje kao vrhunski unibody od metala, a nadmoćno izgleda i gledano s boka sve unaokolo.

 

Gledam talijanske youtube reviewe kojih se već skupilo.

 

- Kamera nešto bolja nego na RN3

- Nema značajnijeg grijanja tijekom igranja

- Mogućnost double tap za buđenje

- Osvijetljene navigacijske tipke i notifikacijska lampica gore.

- GPS odlično radi

- Odlična tehnologija procesora za štednju baterije kada je u standby-u i kada koristi nezahtjevne aplikacije, tada radi na nižim frekvencijama.

 

Treba pričekati da padnu cijene, da se pojavi snapdragon varijanta, i da se standardno još optimizira softwerski, pa će biti zreo za kupnju.

 

 

hrcak24 ned 25.9.2016 09:49

da malo dignem temu pa možda netko i odgovori, ugl, dvoumim se između redmi note 4 i redmi note 3 pro sa SD, kakva su iskustva sa note 4 iz prve ruke ako ga je već netko uzeo bilo bi super..., jer nažalost koliko sam ulovio info note 4 sa SD neće još mjesec dva a to mi je malo dugo za čekati

CyberDemonVZ ned 25.9.2016 10:04
hrcak24 kaže...

da malo dignem temu pa možda netko i odgovori, ugl, dvoumim se između redmi note 4 i redmi note 3 pro sa SD, kakva su iskustva sa note 4 iz prve ruke ako ga je već netko uzeo bilo bi super..., jer nažalost koliko sam ulovio info note 4 sa SD neće još mjesec dva a to mi je malo dugo za čekati

 Bio sam u istoj dilemi. Vec mi je četvorka bila u košarici.

Al koji god video pogledam Mediatek procesor (RN4) je po svemu lošiji od Snapdragona (RN3 Pro). I po brzini i po štednji baterije.

I još k tome dobijem SD. Nisam trebao dugo razmišljati.

Note 3 Pro je na putu do mene :)

CyberDemonVZ ned 25.9.2016 11:05
hrcak24 kaže...

pa i ja se vodim s tim mišljenjem i sve nešto čekam za četvorku sa SD ali mislim da ću ipak trojku uzet, a odakle si naručio?

 Top one. Dan prije nego se pojavio kod za popust na Grossoshopu. Vidio si taj kod? Ne znam na kojoj temi. Cini mi se Kineski mobiteli.

hrcak24 ned 25.9.2016 11:27

vidio sam ali sam se premišljao i prošo voz, vrijedio je do jučer, al nema veze koliko sam vidio na top onu se dobije i još neki poklon tako da to ispadne na isto, sve je to u par dolara, a koju verziju ROM-a si dobio, tj si tražio da ti stave neznam kako to funkcionira?

CyberDemonVZ ned 25.9.2016 11:50
hrcak24 kaže...

vidio sam ali sam se premišljao i prošo voz, vrijedio je do jučer, al nema veze koliko sam vidio na top onu se dobije i još neki poklon tako da to ispadne na isto, sve je to u par dolara, a koju verziju ROM-a si dobio, tj si tražio da ti stave neznam kako to funkcionira?

 Jos mi nije stigao :D Jos putuje.

Prije su ispitivali koji ROM zelis, kad sam narucivao Redmi 3. Za Note vjerojatno po defaultu stavljaju International.

Lantomin pon 10.10.2016 19:25

Pozz ekipa..kupio upravo Xiaomi redmi note 4,tražio sealed box da mi ništa oni ne stavljaju pa ako može mala pomoć,link ili bilo šta gdje,kako skinut global rom gdje ima i hrv jezik te google store naravno. Hvala puno :)

Gogy7 pon 10.10.2016 19:37

Ja imam rn4 i pozalio sam sto sam uzeo china stable. Mislim da global moras flashat i da nema hrv (bar ne jos).... Razocarala me 4.... Baterija mi traje dan mozda dan i pol.... Na 3 mi trajala 2 do 3 puna dana, jez jel to miui 8 toliko trosi ili sto.

CyberDemonVZ uto 11.10.2016 09:36
Lantomin kaže...

Pozz ekipa..kupio upravo Xiaomi redmi note 4,tražio sealed box da mi ništa oni ne stavljaju pa ako može mala pomoć,link ili bilo šta gdje,kako skinut global rom gdje ima i hrv jezik te google store naravno. Hvala puno :)

 Za sve ostale modele po defaultu snimaju official global od kad je izasao. Zasto si ga odbio? Ili RN4 ne daju s njim?

Don3 uto 11.10.2016 18:37

Prijatelj mi se misli između Redmi Note 4 i Redmi Pro. Što mislite što je bolje?

 

Sasvim sigurno ide preko Top One jer je najpovoljniji tamo.

 

Također me zanima, ako se odabere običan shipping ( znači ne DHL ) također nebi trebalo bit carine niti PDV-a zar ne?

M3d0 uto 11.10.2016 22:58

Ka bi uzeo note 4 jer je jeftiniji. . Samo ako odaberes dhl ti nece biti carine. Ako odaberes dhl onda ti mob ide iz kine u uk i tamo se carini i odande se dalje tebi. Ako odaberes običnom postom onda salje direktno iz kine u hr i kod nas 100% placas carinu