Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1

Alfa_R pon 10.6.2019 12:42

Na mom primjerku F1 sa custom Franco kernelom r25 se bio vratio keyboard lag.. Mali, ali je bio. Ali u novom r26 je opet 0% laga i nevjerojatno kako je užitak tipkanja bolji kada reagira istant na dodir (vibra)... Vjerujem da u igrama to puno znači, no ne igram pa nisam isprobao.

Pa ako je to bitno slobodno probajte taj custom kernel.

ATJLučko uto 11.6.2019 20:52
BladeRy kaže...

Primjetio sam jednu glupost sa default weather appom. Stavio widget na screen, i uvijek stoji ikona sunca, bio dan ili noc, meni sija sunce.

Jel jos tko ima ovu nebulozu?

Nevezano za Pocophone, meni je moj HTC DHD kada sam se želio locirati preko Guugl mapsa pokazao da sam usred Indijskog oceana !

Roko B sub 15.6.2019 17:14

Koliko vidim osim 3 pozicije sata na lock screen-u nista novo, a za ostalo treba proci par dana.
Edit: napokon proradila na 4G nadoplata bona sms porukom i provjera stanja racuna na tomatu, dosad sam morao prebacivat na 3G da bi to napravio

191x7 ned 23.6.2019 06:18
Myrnas kaže...
Myrnas kaže...

Pozz, u toku poziva sagovornik čuje sebe kako mogu smanjiti svoj mikrofon ili šta uraditi

 Jel sam jedini sa ovim problemom???

 To nije problem do telefona nego do korisnika. Imaš dva rješenja od kojih jedno možda radi a drugo sigurno.

Prvo - provjeri da ti maska ne prekriva rupice mikrofona (svih).

Drugo - stišaj zvučnik tj glasovne pozive.

Ako se toga nisi mogao sam sjetiti, pređi na iPhone.

Myrnas ned 23.6.2019 21:57
191x7 kaže...
Myrnas kaže...
Myrnas kaže...

Pozz, u toku poziva sagovornik čuje sebe kako mogu smanjiti svoj mikrofon ili šta uraditi

 Jel sam jedini sa ovim problemom???

 To nije problem do telefona nego do korisnika. Imaš dva rješenja od kojih jedno možda radi a drugo sigurno.

Prvo - provjeri da ti maska ne prekriva rupice mikrofona (svih).

Drugo - stišaj zvučnik tj glasovne pozive.

Ako se toga nisi mogao sam sjetiti, pređi na iPhone.

 

 Nema razloga za takav stav. Nisam jedini kojem se ovo desilo nakon updatea na 10.3.4.0 , stisavao sam zvučnik ali ne pomaže. 

kamikaze čet 27.6.2019 11:29

Evo moj danas ide na servis nakon 4 mjeseca korištenja.

 

Pojavila se žuta mrlja na ekranu sa lijeve strane u visini utora za SIM karticu i u zadnja 2 tjedna se samo povećala :(

 

Nije od udarca, pošto nije nikad pao, pretpostavljam nekakvo ljepilo ili što god već.

 

Da li je netko imao već slično iskustvo sa navedenim problemom na Xiaomi mobitelu?

 

 

hahhaajaads čet 27.6.2019 17:15
kamikaze kaže...

Evo moj danas ide na servis nakon 4 mjeseca korištenja.

 

Pojavila se žuta mrlja na ekranu sa lijeve strane u visini utora za SIM karticu i u zadnja 2 tjedna se samo povećala :(

 

Nije od udarca, pošto nije nikad pao, pretpostavljam nekakvo ljepilo ili što god već.

 

Da li je netko imao već slično iskustvo sa navedenim problemom na Xiaomi mobitelu?

 

 

 Ima na miui forumu isto takvih problema

kamikaze pet 28.6.2019 07:44
hahhaajaads kaže...
kamikaze kaže...

Evo moj danas ide na servis nakon 4 mjeseca korištenja.

 

Pojavila se žuta mrlja na ekranu sa lijeve strane u visini utora za SIM karticu i u zadnja 2 tjedna se samo povećala :(

 

Nije od udarca, pošto nije nikad pao, pretpostavljam nekakvo ljepilo ili što god već.

 

Da li je netko imao već slično iskustvo sa navedenim problemom na Xiaomi mobitelu?

 

 

 Ima na miui forumu isto takvih problema

 

Upravo identično kao na mom mobitelu. Polukružna mrlja u obliku duge na istom mjestu. Predao sam jučer, valjda će bit riješeno u razumnom roku :D

 

thebatman pet 28.6.2019 09:07
Osa kaže...

Preporuka nekog novijeg bestbuy mobitela kao pocophone?

 Nema.

 

Poco i dalje vlada.

 

Ja sam trenutno na izleticu u huawei p30 domenu, ali sam jucer svejedno piknuo jednog poca za 1600kn na njuškalu i sada cekam unlock BL i ide EU rom na njega.

 

Vrhunske performanse, baterija, 3,5mm jack, microSD...

 

Fino stavim na njega EU rom, viper4android, gcam... i imam kompletan proizvod za nikakvu lovu.

 

Vi što i dalje cekate službene updateove, opet ponavljam, izdvojite 30min, stavite eu rom. 

 

 

acmilan2 pet 28.6.2019 11:09
thebatman kaže...

 

Vi što i dalje cekate službene updateove, opet ponavljam, izdvojite 30min, stavite eu rom

 

 

 Da li se gubi garancija ako se to radi? Pošto sam ja kupio ovdje u HR u centru tehnike i imam 2 godine garancije na proizvod.

thebatman pet 28.6.2019 11:31
acmilan2 kaže...
thebatman kaže...

 

Vi što i dalje cekate službene updateove, opet ponavljam, izdvojite 30min, stavite eu rom

 

 

 Da li se gubi garancija ako se to radi? Pošto sam ja kupio ovdje u HR u centru tehnike i imam 2 godine garancije na proizvod.

 Xiaomi dozvoljava modificiranje softvera, a i najmanji problem je vratit ga na stock.