Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1

Jeti pet 10.5.2019 22:36

 

Great Scott! kaže...
Da li je netko dobio 10.3.4.0 update?

 

Odradio manuelno "rucno" .. 10.3.4.0 savjetujem i tebi odi na miui nadji skini i rucno odradi update :)

 

MUĆAK kaže...

Jel Poco jedini od Xiaomia ima doli stereo zvučnike  i kakve su kvalitete sa basovima jel to čemu ,zapravo malo mobitela i ima stereo zvučnike.

 

 Meni su glasni zvucnici, puno puno glasniji nego RN4X i kvalitetniji tj bogatiji zvuk, gorniji zvucnik iliti slusalica dela jest tiše al dobija se potpuniji zvuk, prezadovoljan.. 

 

Generalno sam zadovoljan ulozenim dobivenim, ovdje u Njemackoj svi furaju Samsung/Iphone pa me ispituju koji je ovo iphone ne skuze da je "neki" kineski.. 

 

MUĆAK sub 11.5.2019 13:41
mind_challenge kaže...
MUĆAK kaže...

Jel Poco jedini od Xiaomia ima doli stereo zvučnike  i kakve su kvalitete sa basovima jel to čemu ,zapravo malo mobitela i ima stereo zvučnike.

 Nisu dolje stereo, jedno je mikrofon drugo je zvucnik. "Stereo" je jer u isto vrijeme radi i ovaj gore za pozive, ali dosta tise.

 A tako a imaju li bar malo basova ili onako .....

GuardianOTB pon 13.5.2019 09:32
MUĆAK kaže...
mind_challenge kaže...
MUĆAK kaže...

Jel Poco jedini od Xiaomia ima doli stereo zvučnike  i kakve su kvalitete sa basovima jel to čemu ,zapravo malo mobitela i ima stereo zvučnike.

 Nisu dolje stereo, jedno je mikrofon drugo je zvucnik. "Stereo" je jer u isto vrijeme radi i ovaj gore za pozive, ali dosta tise.

 A tako a imaju li bar malo basova ili onako .....

 Nema basova. Zvuk ko zvuk. Dovoljno glasan i to je to. Imaš za 100tinjak kn Bluetooth zvucnik za puštanje muzike za ekipu..

GuardianOTB čet 16.5.2019 08:30
NeoOS kaže...
Morat ćeš sam instalirati vjerojatno. I ja sam ga ručno skinuo i instalirao. Radi kao i kod kolege, cca 3 tj bez problema

 Ja uopće nemam "choose update package"...? Sve mi se čini da ću morati prebaciti na Xiaomi.eu stable Ito je to.

GuardianOTB ned 19.5.2019 00:25
GuardianOTB kaže...
Roko B kaže...
I ja, imam osjecaj da touch brze reagira :)

 Da. Riješeno ono šta se vidila crta oko notcha... Tako me nervira ko haha.

Isto tako, čini mi se da si popravili kameru. Naročito night u Raw formatu...

 Jedna s GCAM night.. druga Poco. Jači je puno contrast...