Chevo uto 7.5.2019 19:31

Pozdrav svima

Koristim mi mix 3 dva mjeseca i imam dva problema sto se tice mobitela.Prvi je da video uradci u fcb msg-u veoma stekaju,bilo da su snimljeni mojim mobitelom ili drugim,isto tako je na zeninom koja koristi xiaomi mi8.. Druga je ta da se cesto javljaju smetnje tijekom razgovora,znaci krčenje koje bude i sa moje strane ali cesce se javlja kod sugovornika.To krčenje je veoma cesto,skoro u svakom razgovoru,ponekad je u pocetku razgovora a ponekad se javlja u intervalima.Ne vjerujem da je to problem do mreže.Inace mobitel sam kupio preko honorbuya i koristim global stable ROM

Ima li  tko takvih slicnih iskustva?

zuper ned 12.5.2019 17:13
Dario7 kaže...

Mislim da ćemo jako teško prodati ovaj mobitel.

Tj da ne spušimo previše :)

 

Vidio sam da je neki lik na njuškalu držao skoro tjedan dana po cijeni 2500kn, star par dana mobitel.

Užas kako mu je pala cijena.

 

 Možda sam taj lik ja 

Znao sam da ne idu baš Xiaomi na oglasnicima i da prilikom prodaju nećeš malo izgubiti.

Javljaju se ljudi, ali nude zamjene za sve i svašta ili želi još nižu cijenu na 2000. E pa tak nisko ne dam.

T700 sub 28.9.2019 13:24
Pacoo kaže...
vidim da par ljudi na forumu i na njuskalu kupe mix 3 i prodaju ga nakon par mj. zasto??

 možda poneki defektni smartphoneovi, moj brat je imao jedan iphone na kojem je povremeno bilo problema sa prijmom signala, popravak bi ga košta 500kuna tj zamjena toga sa antenom, zaboravio sam što točno no on ga prodao nekome preko njuškala. Čovjek dosao, isprobao, sve štima , sve radi ko tip top i nakon toga kupio noviji iphone.

Ovakve stvari su česte kad se kupuje preko njuškala.

 

Drugi primjer, mogu navesti je - ako ste čitali o tome da se nekim pokvari grafička kartica tj ne radi uopče, i onda se upuštaju u ekperiment da ga prže u pečnici, prije toga moraju povaditi sve plastično i nesto se unutar čipova rastali i poveže opet i grafička kartica radi. No mana je da ovo ne traje zauvjek, s vremenom se opet pokvari  reicmo može trajati 5 mjeseci ili cijelu godinu. I ono što je zanimljivo  da večina koji to urade, prodaju grafičku i kupe novu.

 

 

T700 sub 28.9.2019 13:26

Ja se nadao MI mix 4 i ispada da ništa od toga.

Trebao je to biti smartphone koji bi nastavio ono što je imao mix 3, ali pobolšani,

 

Selfie kamera kao periskop ili ispod ekrana dakle bez zuba.

više rama, bez kliznog mehanizma.

Čini se ništa od toga, umjesto toga je stigao Mi mix alpha koji izlazi u limitiranim primjercima i naravno košta 20 000kn.