dtdtdt uto 4.9.2018 21:23
Nikola_Cro kaže...

 lijepo izgleda ali skeptičan sam oko tog mehanizma, pogotovo manualni koji se može u džepu otvorit + dugotrajnost npr prašina dođe između + ako ti mob padne lako bi mogao završit s mobom u dva dijela koje ne možeš baš samo tako sastavit. skočna selfie kamera kao na vivo nex-u se čini kao bolje rješenje, ali vidjet ćemo što će od svega toga uopće biti. 

ivo99 čet 27.9.2018 19:00

Pozdrav svima,

Neka preporuka za kaljeno staklo? Uzeo sam "Mocolo" jer mi na mi5 bilo odlično, ovo za mix 2s ima "dugin efekt", vide se pod nekim kutom i osvjetljenjem pravilno rasporedjene točkice, nemoguće privlači otiske prstiju i masnoću. Inače izgleda ok - lijepo i točno obradjeno i ne odljepljuje se po krajevima.

Original maskica dobro  izgleda i savršeno pristaje na telefon ali mi se čini da nije neka zaštita. Tražio sam Ringke fusion koju sam isto imao na mi5 ali nema za mix 2s, koristi netko nešto slično?

Inače telefon ok, u početku mi bio pretežak. Malo smeta položaj prednje kamere ali ne koristim je često pa je za mene ok. Cijena malo previsoka, vjerojatno će pasti...

drama čet 27.9.2018 21:50
ivo99 kaže...

Pozdrav svima,

Neka preporuka za kaljeno staklo? Uzeo sam "Mocolo" jer mi na mi5 bilo odlično, ovo za mix 2s ima "dugin efekt", vide se pod nekim kutom i osvjetljenjem pravilno rasporedjene točkice, nemoguće privlači otiske prstiju i masnoću. Inače izgleda ok - lijepo i točno obradjeno i ne odljepljuje se po krajevima.

Original maskica dobro  izgleda i savršeno pristaje na telefon ali mi se čini da nije neka zaštita. Tražio sam Ringke fusion koju sam isto imao na mi5 ali nema za mix 2s, koristi netko nešto slično?

Inače telefon ok, u početku mi bio pretežak. Malo smeta položaj prednje kamere ali ne koristim je često pa je za mene ok. Cijena malo previsoka, vjerojatno će pasti...

 Meni je originalna maskica bila odlična ali je trajala mjesec dana, sva je popucala. Uzeo sam si ovu i već dva mjeseca prijanja besprijekorno.

https://www.ebay.com/itm/For-XiaoMi-Mi-Mix-2s-Genuine-Nillkin-Flexible-Slim-Soft-TPU-Cover-Clear-Case/202296902435?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=502266205696&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Worgen000 sri 28.11.2018 21:04

Pozdrav. Planiram naručiti Mi Mix 2S sa HonorBuy stranice i zanima me koju verziju trebam kupiti? Koja je razlika između obične verzije (6 GB i 64 Gb) i Global version? Global version je oko 60 dolara skuplji.

Ali sada vidim da je na Aliexpress još jeftiniji. Ali i tamo je global version. Dal je bolje da kupim global?

xDISORDERx pet 18.10.2019 10:01

Ma iskreno netreba mi uopće novi mobitel, jer imam stariji redmi 4x s kojim san zadovoljan, a ima puno lošije specifikacije.. Mislim se čisto radi cijene, jer nemogu ga naći nigdi povoljnije ni blizu, pa bi ga uzea, ako mi se ne svidi, proda bi ga.

 

edit. sad vidim da ima noviji model Mi 9T koji je puno bolji za bateriju, kameru i još neke sitnice, a cijena ~250kn viša, tako da i nema baš smisla mi ova ponuda za Mix 2s