minarelli pon 3.6.2019 09:24

I ja imam zadnji global gore al evo 6h je vrh kaj sam uspio. Sinkronizacije nemam nikakve sve je pogaseno, na mobu koristi samo fejs viber wacap i surfanje ovak u chromeu, stalno je na 4g koji je uvjek skoro pun do kraja. Ocito je baterija defektna

aloevera13 čet 6.6.2019 10:09
minarelli kaže...

I ja imam zadnji global gore al evo 6h je vrh kaj sam uspio. Sinkronizacije nemam nikakve sve je pogaseno, na mobu koristi samo fejs viber wacap i surfanje ovak u chromeu, stalno je na 4g koji je uvjek skoro pun do kraja. Ocito je baterija defektna

 ne bi vjerovao.

na mome rn5 sa miui pie mi je sot isto nekih 7-8 h trenutno u dva dana.. koristim chrome - fejs preko njega, messenger, vacap i viber ni ne pokrecem. ne koristim mobilne podatke.

cini mi se da je problem u piti jer sam prije par mj izvlacio vise sota, ali mi nije toliki problem jer izdrzi 2 dana..

frulex čet 6.6.2019 11:45

Meni se također smanjio SoT u zadnje vrijeme, ali rekao bih iz više razloga. Jedan od njih je svakako što 8 mjeseci nisam resetirao mob niti očistio cache pri instalaciji novog ROM-a preko starog pa bi bilo već i vrijeme. Druga stvar je što kad koristim 4G SoT mi je možda 6h, ali to pripisujem već poznatom problemu s A1 SIM karticama koje cuclaju čudo bateriju na 4G prepaidu pa mi je mob stalno na 3G i tu dobijem relativno OK rezultate, 8-9 h SoT-a. Budući da se pojavila hrpa custom ROM-ova vjerojatno ću isprobati nešto od toga pa ćemo vidjeti onda SoT, iako vjerujem da i sa samim resetom Global ROM-a će se stvari malo popraviti (imam hrpu aplikacija, 2 maila sync stalno, WA, Viber i sl., BT sat 0-24 itd. tak da ima potrošača). 

nemampojma čet 19.9.2019 21:26

Može netko napisati usporedbu kakva je baterija (stanje) nakon godinu dana korištenja Mi Max 3?

Da li on ima double tap to wake lock screen?

 

Dvoumim se između Mi Max 3 i Redmi Note 8 Pro, bitna mi je kamera ali najbitnija mi je baterija.

Widowmaker sub 21.9.2019 01:32
nemampojma kaže...

Može netko napisati usporedbu kakva je baterija (stanje) nakon godinu dana korištenja Mi Max 3?

Da li on ima double tap to wake lock screen?

 

Dvoumim se između Mi Max 3 i Redmi Note 8 Pro, bitna mi je kamera ali najbitnija mi je baterija.

Kamera je vjerovatno dosta bolja na Redmi Note 8 Pro, a baterija na Max 3 je fenomenalna.

Ja ga imam već skoro godinu dana i stvarno je tu bez premca plus što sam se toliko navikao na veliki displej da su mi sada svi ostali telefoni kao dječje igračke.

 

Ja bi prije uzeo obićni Redmi note 8 nego Pro verziju zbog mogućnosti da se koristi GCam što je veliki plus ako ti trebaju kvalitetne fotografije.

A biće i dosta jeftiniji od Pro verzije i jedini nedostatak snage ćeš osjetiti ako si hard core mobilni gamer što po meni niko ne bi smio biti :D

 

minarelli sri 25.9.2019 22:57

Jel koristi itko Dark mode na Max 3? Kolko me sjecanje sluzi to nisam imao u postavkama prije, neznam s kojim apdejtom je to doslo ali tek sada sam to opazio, fora je samo steta da nije amoled ekran e onda bi to imalo malo vise smisla

frulex sri 1.4.2020 17:11

Update proveden, ali ipak s nekim novim problemima:

1) AdAway ne radi više automatski nakon root-a već ima međukorak (preko Magiska) koji se mora obaviti, uspio nakon par sati kopanja naći fix: LINK

2) GCam također ne radi, čak ni nakon ručnog editiranja build.prop fajla da bi se Camera API2 enajblao. Za ovo još nisam uspio naći fix, sve dosadašnje metode bilo ručne ili flešanja TWRP zipova za MIUI11 ne pale.

3) Manji problem s Gestures u Nova Launcheru (npr. ne radi skroz ispravno Swipe Up za gašenje ekrana), Nova je izdala priopćenje da oni ne mogu ništa jer je do Google-a i nadaju se da će Google to ispraviti u 10.1 ili 10.2 verziji Androida.

 

Eto, to je nakon prvog dana korištenja dojam, ostalo sve radi odlično...

Widowmaker sri 21.10.2020 18:21

Evo ja već drugi dan vozim Max 3 sa MIUI 12 i nisam primijetio neke bugove. Sve radi normalno.

Baterija traje oprilike isto kao i prije, malo ljepše sve izgleda, nekoliko novih opcija i mogućnosti...

I nadam se da Xiaomi neće odustati od Max serije i da ćemo dobiti nasljednika u skorijoj budućnosti.

Baš sam se navikao na ovaj veliki format i sad nema nazad, a sa ovim novim visokim displejima koje sad furaju to više nije to i kad ima 6.7 inča.

Bilo bi idealno da zadrže ovaj odnos stranica uz displej iste veličine ili nešto veći uz manje bezele.  

Dardevil sri 21.10.2020 21:18

Meni još ne nudi update.

 

Što se tiče nasljednika serije, Xiaomi je po svemu sudeći odustao od toga, malo je nas koji volimo ovako velike telefone. Zato ja sebi gledam nakon ovoga Black Shark 3 Pro, on ima 7.1" 

 

EDIT: dobio i ja MIUI 12.