ivo454 ned 6.1.2019 14:56
Tallahassee kaže...
....kako si iskopao fm radio, ako nije tajna?....ja nakon nadogradnje na devetku radija nemam..... mob je kupljen kod nas? moj je.... ima li to veze?....

 Restart nakon nadogradnje i pojavi se FM radio i ove druge sitne novotarije, isto je kupljen u Hr

kiki_b sub 12.1.2019 08:15
Roko B kaže...
Problem je izgleda u tomatu, kad stavim 3g radi a na 4g nece

Možda da probaš ručno apn upisati?

Na bonbonu je to znao biti problem kad ljudima nije htio internet raditi kako treba.

kiki_b sub 12.1.2019 15:28
Roko B kaže...
Probat cu i to.
Nemaju automatske za ovaj mob pa ako neko ima bio bih zahvalan da postavi ovde jer tamo na njihovoj stranici mi nije bas sve jasno di sta upisat.

Sjecam se kad sam i ja bio na tomatu, nikako da mi internet proradi, zvao ih trazio postavke, oni provjerili, vele mora da mi mobitel onda ne valja.
Probao upisati postavke od Vipa (danasnji A1), internet proradio odmah.

ruzcheHR pon 8.4.2019 16:18

Vrlo dobar mobitel što se tiče hardvera za novce koje košta. Kamera je sasvim ok, nemam nikakvih problema sa zastajkivanjem, appovi mi nikada ne "ispadaju" iz memorije. Jedino je baterija ispod prosjeka.

 

Ali što se tiče softvera, mobitel je bože sačuvaj, i to još s obzirom da je uključen u Android One projekt.

Prvo je tu problem sa sporom memorijom i brisanjem cachea aplikacija. Radi se o softverskom problemu te je i moj uređaj pogođen sa tim. Navedeni problem je riješen u gotovo svim custom romovima i ne događa se ni na MIUIu ako konvertirate u Mi 6X.

 

Iako ažuriranja dolaze skoro svaki mjesec, često dođu na kraju mjeseca umjesto na početku i stvore još hrpu novih problema. Od 12 mjeseca (prvo ažuriranje na PIE) postojao je problem sa preljevanjem boja, sivi gradienti su patili najgore i problem je tek riješen u ažuriranju za ožujak. Da stvar bude gora to ažuriranje je donilo još hrpu novih problema, nestanak 4g opcije i sličnih stvari pa su povukli ažuriranje i došlo je skroz krajem trećeg mjeseca.

Avensac čet 11.7.2019 13:41

Ja na a2 lite imam problem sa "ispadanjem" aplikacija iz memorije.


Jako je iritantno, koristim neku app, prebacim se u drugu, vratim se u prethodnu i ona se pokreće isponova umjesto da ostane gdje sam stao.. Nekad je tako izraženo da se desi odmah čim napustiš app i vratiš se u nju 0,5 sekundi kasnije..

gamer34 sub 3.8.2019 18:58

Xiaomi A2 lite, od zadnjeg updatea koji sam napravio prije par dana nemam vise double tap to wake opciju. Sad ne znam jel su maknuli taj feature ili se ugasio tokom updatea, ali ja ne mogu nigdje pronaci opciju da ga ponovno ukljucim. Ima tko iskustva s ovim problemom?

perix231 ned 4.8.2019 10:31
Avensac kaže...

Ja na a2 lite imam problem sa "ispadanjem" aplikacija iz memorije.


Jako je iritantno, koristim neku app, prebacim se u drugu, vratim se u prethodnu i ona se pokreće isponova umjesto da ostane gdje sam stao.. Nekad je tako izraženo da se desi odmah čim napustiš app i vratiš se u nju 0,5 sekundi kasnije..

 Ja imam isti taj problem na Mi A1 ali samo ponekad. Si uspio riješiti?