Minneyar pet 28.2.2020 15:17

Meni jos uvijek nakon 2 godine drzi po 2 dana baterija :D Vec zelim naci neki razlog za zamjenu, al jednostavno ga nemam...

 

Inace na LOS 16 sam pa je vjerojatno radi toga bolji battery life nego na stocku...

VJESHTICA pet 28.2.2020 17:37

Imam i ja 2 godine već, osim autofocusa u gcamu i smetnje sa wifijem kad je bluetooth uključen nikakvih problema nisam imao.

 

Za 1500 kuna možda najbolje uložena dobivena stvar koju sam ikada kupio.  Kako kaže kolega htio bih ga zamjeniti s nečim novim ali stvarno nemam razloga jer mobitel radi savršeno i dan danas.

BoTiA pon 2.3.2020 07:34
VJESHTICA kaže...

Imam i ja 2 godine već, osim autofocusa u gcamu i smetnje sa wifijem kad je bluetooth uključen nikakvih problema nisam imao.

 

 ja nemam nikakvih smetnji sa wifi .. . bt je ukljucen cijelo vrijeme .. .na androidu 8.0 sam

Montezano pon 2.3.2020 09:23

Mene isto više od 2 godine služio bez ikakvih problema i ne bi ga mijenjao da nije letio 5 katova. Mobitel preživio, otišao jedino čitač otisaka prstiju i pojavila se mrlja na ekranu. Uzeo novi mob čisto iz sigurnosti, ko zna šta se još zdrmalo unutra.

 

Zanimljivo da je 9T više-manje istih vanjskih dimenzija, a ekran skoro inč veći

Thorin20 uto 21.4.2020 01:14

Pozdrav

 

Imam MI A1 posljednji update i već se nekoliko mjeseci muči, sa notifikacija od Face. Uopće ne dolaze. Probao sam svašta od isključivanja optimizacije baterije, flasanja roma, novog face računa, ali notifikacije jednostavno ne dolaze. Na Tetinom samsunhu a30s sve normalno

Dino1599 čet 21.5.2020 14:00

Pozdrav, 

Do sad me mobitel služio besprijekorno, ali nedavno mi je stražnja kamera prestala fokusirati. Probao u raznim aplikacijama, probao neka "brza" rješenja kao mjenjanje postavki kamere, čišćenja leći, itd. Fokus i dalje blokiran, jedino šta mogu izoštreno slikati su stvari na udaljenosti od 15 cm od kamere. Tražio sam po internetu rješenje problema i izgleda da puno ljudi ima sličan problem, a nitko ne nudi rješenje. Preventivno sam naručio zamjensku kameru s Ebaya pošto je samo 10$ al još uvijek se nadam da će rješenje biti malo jednostavnije od rastavljanja mobitela pa sam odlučio da pitam i ovdje.