Ziga sri 12.2.2020 23:00
Carina007 kaže...

Da li Mi 9 ima problema sa notifikacijama na AOD (always on displayu)?

Konkretno - da ne prikazuje ikonu (slusalicu) za propusten poziv ili pismo za dobiveni SMS?

AOD mi prikazuje = propušteni poziv, SMS, whats app, garmin i ostale gluposti

ne prikazuje = viber

 

AOD mi se gasi u 23h i pali se u 7 ujutro, no desi se da u 21h AOD ne radi..zašto..nemam pojma (neki Bug)

 

Shajm čet 13.2.2020 09:51

Ekipa vi koji imate Mi9, može kratak osvrt nakon dužeg vremena korištenja..

 

Kakav vam se mobitel čini danas? Da li je baterija oslabila- koliko izdrži, koji su plusevi a koji minusi..

 

Da li ga i dalje preporučate?

 

Ja se mislim da ga možda uzmem dok je u ponudi

EZY-E čet 13.2.2020 14:22
Shajm kaže...

Ekipa vi koji imate Mi9, može kratak osvrt nakon dužeg vremena korištenja..

 

Kakav vam se mobitel čini danas? Da li je baterija oslabila- koliko izdrži, koji su plusevi a koji minusi..

 

Da li ga i dalje preporučate?

 

Ja se mislim da ga možda uzmem dok je u ponudi

 Meni jedino baterija ne odgovara, premalo traje, notch smeta a miui sam zavolio više nego čisti android.

Software super, nikakvi bugovi ni problemi.

16OR ned 23.2.2020 13:26
Ziga kaže...

Novi Bug na MI9.. ne radi mi Pro mod u fotoaparatu, aplikacija se ruši non stop (sve ostale opcije rade bez greške)

 

 

 

 

Isto se desavalo na mi 9t/pro

 

Prebaci na eng jezik, probaj jel radi pa vrati na hr

 

 

gnomisa ned 23.2.2020 18:58
mariolla79 kaže...

Imao mi9 ali nisam prckao po njemu..nego ga prodao a imao mi9t pa mjenjao zaoneplus6t pa me sad kopka kakav je mi9 i dal se isplati za oneplus mjenjat..s ovim za zadovoljan ali me nekako vuce natrag na xiaomi

 Ak je samo zamjena isplati se. Ali ako je doplata onda je upitno. Mi9 ima brži proc i bolju kameru ali ne da se usereš od sreće.

 

BTW, ovdje je par fotki koje sam okinuo kad sam nabavio Mi9 za sve one koje zanima kupnja Mi9 a nisu ziher radi kamere. Sve su fotke okinute sa stock (xiaomijevom) camera appom na auto postavkama.

 

 

mariolla79 čet 27.2.2020 18:49

Posto ce mi9 sad biti jedini mob..nadam se minimalno godinu dana...koji app camere da stavim makar mi kamera nije toliko bitna...i kak vam izdrzi na batki..koliki sot...sve u svemu zadovoljniji nego s mi9t..a s op6 je tu negdje s batkom..naravno na mi9t je duze trajala...definitivno duze traje nego na s10 kojeg sam prodao u 10 mj...

gnomisa čet 27.2.2020 20:43
mariolla79 kaže...

Posto ce mi9 sad biti jedini mob..nadam se minimalno godinu dana...koji app camere da stavim makar mi kamera nije toliko bitna...i kak vam izdrzi na batki..koliki sot...sve u svemu zadovoljniji nego s mi9t..a s op6 je tu negdje s batkom..naravno na mi9t je duze trajala...definitivno duze traje nego na s10 kojeg sam prodao u 10 mj...

 Baterija malo salbija neg na MI9t....ali malo...stock kamera app je ok ali zna noćne fotke koristi gcam....

mariolla79 čet 27.2.2020 21:50

Gcam skinem s xda? Neznam koju verziju? I prvi dan dok ga nisam sljedeci porihtao sam imao battrry drain 20% a mob je samo stajao s screen off i nikakvi appovi nisu bili upaljeni..sad je uredu...jucer ga skinuo u 20 s punjaca i maloprije ga stavio na 29 % da se puni s sotom od 6.5 h..bilo je netflixa i you tuba na wi-fi...na poslu na mobilnima s dosta razgovora i malo buga..malo facea i googlanja..sve u svemu ja zadovoljan...sad jos da vidim ovih par igtica da instaliram kaj sam imao pa da vidimo..i kupio jucer u neutrinu spigen rough armor za 109 kn...bolke ce stitit od tvornicke a nije toliko vevi i tezi nego s njehovom...jos neznam koje kaljeno bi bilo dobro...neznam.jel ima neko da po rubovima nema zraka nakon nekog vremena

gnomisa pet 28.2.2020 14:18
mariolla79 kaže...

Gcam skinem s xda? Neznam koju verziju? I prvi dan dok ga nisam sljedeci porihtao sam imao battrry drain 20% a mob je samo stajao s screen off i nikakvi appovi nisu bili upaljeni..sad je uredu...jucer ga skinuo u 20 s punjaca i maloprije ga stavio na 29 % da se puni s sotom od 6.5 h..bilo je netflixa i you tuba na wi-fi...na poslu na mobilnima s dosta razgovora i malo buga..malo facea i googlanja..sve u svemu ja zadovoljan...sad jos da vidim ovih par igtica da instaliram kaj sam imao pa da vidimo..i kupio jucer u neutrinu spigen rough armor za 109 kn...bolke ce stitit od tvornicke a nije toliko vevi i tezi nego s njehovom...jos neznam koje kaljeno bi bilo dobro...neznam.jel ima neko da po rubovima nema zraka nakon nekog vremena

 Da, sa xda foruma. Sve ti tam piše u gcam topicu. Igre će ti sve radit bez problema mob ima jaki proc. Ja imam onu spigen prozirnu malo deblju masku ali ju ne koristim već onu tanju plavu od nillkina.

mariolla79 pet 28.2.2020 20:30

Razmisljao i ja o nilkinu ali ga nema kod nas..nasao na njusci tu spigen prozirnu za 50kn..neki decko iz zg prodaje..vidjeo i neki mi9 na njusci star 4 mj za 2k i lik daje 2 maske i orginal.wireless punjac onaj fast charge od 20w pa mu poslao poruku ali neprodaje zasebno neg daje uz mob..a oglas brijem da vec stoji 2 mj...steta za punjac uzeo bi ga

gnomisa ned 1.3.2020 12:02
mariolla79 kaže...

Kak maknut s swipe up od dna ekrana da mi se nepali browser...slucajno kad swipam mi se pali a to me zivcira

 Odi u settings. Gore u tražilicu upiši "home"..dole će ti se ponuditi ocija "Swipe up on the Home screen to open search". Klikni na to. Unutar toga opet imaš opciju "Swipe up on the Home screen to open search" i to ugasi.

Ziga ned 1.3.2020 12:07
mariolla79 kaže...

Kak maknut s swipe up od dna ekrana da mi se nepali browser...slucajno kad swipam mi se pali a to me zivcira

 Ja zbog tih stvari + nepotrebne unlock animacije koristim Poco Launcher na MI9