Ziga pon 4.11.2019 18:38
gnomisa kaže...

Meni već stigao i mali dodatni update za Miui 11.

 

 ti imaš 11.0.2.0, ja sam odmah dobio 11.0.5.0

 

 EDIT. jako jako loše.... obrisali su mi se podaci za prijavu mobilnog bankarstva nakon updatea i sad me traži ponovo validaciju/autorizaciju   

 

 

hahhaajaads pon 4.11.2019 22:34
Ziga kaže...

 

 EDIT. jako jako loše.... obrisali su mi se podaci za prijavu mobilnog bankarstva nakon updatea i sad me traži ponovo validaciju/autorizaciju   

 

 

 Meni isto ali na Note 7, nakon updatea na 11 nema vise mtokena. Sad opet u banku, placat novi token i cekat... 

FiTop uto 5.11.2019 04:12
Ziga kaže...
gnomisa kaže...

Meni već stigao i mali dodatni update za Miui 11.

 

 ti imaš 11.0.2.0, ja sam odmah dobio 11.0.5.0

 

 EDIT. jako jako loše.... obrisali su mi se podaci za prijavu mobilnog bankarstva nakon updatea i sad me traži ponovo validaciju/autorizaciju   

 

 

 Meni na Mi 9 SE bez tih problema, isao odmah isprobati mPBZ i radi. Cudo kolko je fingerprint brzi, prije bi uvijek prepoznavalo jedno vrijeme, ssd doslovno leti. Ovo mi je bilo bilo jer u mraku mi ne bi radio face unlock pa bi morao upisivati pass. Ostatak napisem naknadno nakon nekog vremena, ali jos jedna fina stvar mi je ovaj Mi document viewer, jer sam bas neki dan htio otvoriti xslx tablicu i nisam imao app.

mzopg uto 5.11.2019 16:54
gnomisa kaže...

DXOMARK camera test MI9 CC pro.  hehe odlična kamera

Ali zbog te brutalne baterije dosta je težak...208g...i solidno debeo. Pa kome ne smeta...

 

 

 

 Vrhunski su to sve tempirali, dxomark istovremeno kad i prezentacija mobitela.

 

Malo si pobrkao raspored slova  Mi CC9 Pro, s tim da je najjači model, onaj koji su testirali iz dxomarka Mi CC9 Pro Premium Edition.

Mobitel je u biti deblji radi kamera, dvije kamere imaju OIS, pa je onda bilo logično taj prostor ispuniti većom baterijom.

 

Po meni je ovo zvijer od mobitela sa smiješnom početnom cijenom od 400$.

Kad se pogleda dxomark lista i vidi koje je sve uređaje preskočio po kvaliteti kamere, a po video kvaliteti je ako se ne varam na prvom mjestu onda je to još impresivnije.

Huawei s kojim dijeli prvo mjesto je preko 2.5x skuplji i dođe oko 1100$, isti omjer cijene je sa Samsung Galaxy Note 10+ kojeg je preskočio, pa zatim Huawei P30 Pro, Google Pixel 4... sve uređaji višestruko skuplji.

 

Naravno ovo se odnosi samo na performanse kamera. Mada vjerujem da će i po drugim karakteristikama biti pri vrhu. Za bateriju ne sumnjam da će biti odlična.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VvmDDMb7r7k

Pero1998 sri 6.11.2019 03:23

Imo sam do sada Poco F1 i sad sam vec 3 dana ma MI 9, super zadovoljan s oba dva mobitela nemam zamjerku, ali zanima me ima li MI 9 ladicu sa svim aplikacijama da nisu sve aplikacije ajmo reci na desktopu, na Poco F1 su to imali mislio sam da imaju i tu ali nisam nasao opciju pa ako neko znaili nesto

FiTop sri 6.11.2019 09:00
Pero1998 kaže...
Imo sam do sada Poco F1 i sad sam vec 3 dana ma MI 9, super zadovoljan s oba dva mobitela nemam zamjerku, ali zanima me ima li MI 9 ladicu sa svim aplikacijama da nisu sve aplikacije ajmo reci na desktopu, na Poco F1 su to imali mislio sam da imaju i tu ali nisam nasao opciju pa ako neko znaili nesto

 Instaliras Poco launcher iz Play storea, meni najbolji launcher. 

Grga1984 sri 6.11.2019 09:10
Pero1998 kaže...
Imo sam do sada Poco F1 i sad sam vec 3 dana ma MI 9, super zadovoljan s oba dva mobitela nemam zamjerku, ali zanima me ima li MI 9 ladicu sa svim aplikacijama da nisu sve aplikacije ajmo reci na desktopu, na Poco F1 su to imali mislio sam da imaju i tu ali nisam nasao opciju pa ako neko znaili nesto

 Kod mene ima, ali osobno ne koristim.

MIUI 11.

mzopg sri 6.11.2019 14:13
gnomisa kaže...

Pisao s moba u hodu pa ispao typo. Nego, proc mu nije top al je dovoljno dobar pogotovo ako korisnik nije zahtjevni gamer.

 Sve ok, oprošteno ti je. 

 

Priča se da stiže i Xiaomi Mi Note 10 Pro sa SD 855+, ali to je za sada samo glasina. U svakom slučaju volio bi vidjeti kako bi on procesirao fotku.

big smoke sri 6.11.2019 18:19

Koristi li netko zaključavanje aplikacija ? Vidim da se i dalje ne vide sve točke za povezivanje nakon što se postavi uzorak kao vrsta zaporke i otključavanje pomoću otiska.

Kada se stisne unesite zaporku, pojave se samo 6 točaka za povezivanje.

Mislio sam da je to na miui 11 riješeno ali očito ništa od toga.

 

 

Cesare čet 7.11.2019 18:44
ALVIN kaže...
A ima li koja najava za Mi9 SE prigodom 11.11. ?
Iako mislim da cu ga kupiti tamo negdje u 4. mjesecu kada ce mu prirodno pasti cijena. Ako ne izdaju neki novi dobar a kompaktan mob do tada.

 Dotad će izaći i Mi10 i brojne verzije i podverzije...

jake pet 8.11.2019 20:44

Pozz,

 

skoro sam narucio Redmi note 8 i sad vidim akciju na Goldwayu.

Sad sam u dilemi Xiaomi mi9 lite ili redmi 8 pro?

 

Pogledao sam recenzije po netu i sad sam još više u dvojbi.

 

Koji vi preporučujete?

CyberDemonVZ ned 10.11.2019 12:13

Na Goldwayu je Mi9 (6/128, global) reklamiran da će ići na popust za 11.11:

https://www.aliexpress.com/item/32983660056.html

 

Ali, isti dućan ima isti mobitel po već daleko nižoj cijeni nego će onaj gornji biti sutra!

https://www.aliexpress.com/item/32974612754.html

 

Sad je pitanje dal će biti nekih kupona koji vrijede samo za gornji model, a ne i za donji.

 

Ako netko ima još povoljnije dućane, nek stavi link, pa da vidimo sutra tko će biti najjeftiniji.

16OR ned 10.11.2019 15:16
Peruneph kaže...
Svi se samo hvale da im je došao MIUI 11, a meni na 9 SE još ništa. Kupljen od goldwaya, gore je global stable 10.3.4.0

Skini recovery rom preko telegrama i stavi, jebes ota updejt

Cudno brat kupio sa goldwaya pa dobio eu verziju