BoBa11 sub 25.5.2019 12:31

Pokušala sam reboot iz recoverya nisam wipe data jer pokušajem neku drugu opciju da spasim podatke koje nisam backupala. Znači pokušala sam preko recoverya spojit se s MIAssistant ali ga ne prepoznaje. Kad upalim mobitel mogu primiti pozive i poruke ali ih nemogu pročitat već se samo pojave u notification baru. Čini mi se da neće biti druge nego Wipe date preko recoverya.

Sickness uto 4.6.2019 10:46
thebatman kaže...

Ima li netko od vas SE varijantu? Zanima me baterija kakva je, sot-a koliko bude?

 Ima meni sestra. Mogu ti pogledati kad dođem doma pa javim, al ja sam ga rootao i stavio drugi ROM gore tako da nznm dal će ti koristiti ta informacija ?

thebatman uto 4.6.2019 10:52
Sickness kaže...
thebatman kaže...

Ima li netko od vas SE varijantu? Zanima me baterija kakva je, sot-a koliko bude?

 Ima meni sestra. Mogu ti pogledati kad dođem doma pa javim, al ja sam ga rootao i stavio drugi ROM gore tako da nznm dal će ti koristiti ta informacija ?

 Ako je varijanta miuia onda mi odgovara.

Pero pet 21.6.2019 14:39
maks0806 kaže...
Koja je najbolja verzija Gcam trenutno?

 Ja sam testirao slike (po danu) i stock kamera daje identične fotografije ko i gcam. Očito su popravili nešto, no noćne još nisu ni približno na toj razini. Mnogo njih tvrdi da je trenutno Sanity najbolja verzija gcama, tu koristim i ja.

DISPLAY pon 1.7.2019 21:34

Poz ljudi zanima me ovaj mobitel i planiram ga kupiti.

Bitno mi je da mobitel radi brzo i fluidno, kako se pokazao miui 10? Nema nekih neugodnih trzanja?

I kakva je stvar sa onim reklamama jel se to pojavljuje? 

thebatman sri 3.7.2019 08:34

Jucer sam nabavio jedan mi8 i smatram da je to najpodcjenjeniji mobitel u zadnjih godinu i po. 

Malo iritiraju nestajuce notifikacije kraj notcha, nema AOD kao mi9 i cini mi se da kamera nema opciju korištenja ekrana kao bljeskalice.

 

Na svu srecu ide popodne EU rom na njega koji sve to ispravlja.

 

 

dr3ad pet 5.7.2019 08:45
thebatman kaže...

Jucer sam nabavio jedan mi8 i smatram da je to najpodcjenjeniji mobitel u zadnjih godinu i po. 

Malo iritiraju nestajuce notifikacije kraj notcha, nema AOD kao mi9 i cini mi se da kamera nema opciju korištenja ekrana kao bljeskalice.

 

Na svu srecu ide popodne EU rom na njega koji sve to ispravlja.

 

 

 za bljeskalicu je dosta instalirati gcam, od unazad par verzija podržava bez roota. :)

thebatman pet 5.7.2019 10:15
Bgang kaže...

Pozdrav,

 

da li se isplati kupiti novi Mi8 za 1800 kn?

Poanta je da nema previše problema s njim (u vidu prtljanja s ROM-ovima itd.), korisnik želi što jednostavniji mobitel.

 

Ovih par dana što ga koristim mogu rec da se apsolutno ispalti.

dr3ad kaže...
thebatman kaže...

Jucer sam nabavio jedan mi8 i smatram da je to najpodcjenjeniji mobitel u zadnjih godinu i po. 

Malo iritiraju nestajuce notifikacije kraj notcha, nema AOD kao mi9 i cini mi se da kamera nema opciju korištenja ekrana kao bljeskalice.

 

Na svu srecu ide popodne EU rom na njega koji sve to ispravlja.

 

 

 za bljeskalicu je dosta instalirati gcam, od unazad par verzija podržava bez roota. :)

 Malo me jebe na eu romu sto ne podrzava netflix iz nekog razloga, jel netko imao takav problem?

DISPLAY pet 5.7.2019 14:07
Bgang kaže...

Pozdrav,

 

da li se isplati kupiti novi Mi8 za 1800 kn?

Poanta je da nema previše problema s njim (u vidu prtljanja s ROM-ovima itd.), korisnik želi što jednostavniji mobitel.

 Gdje si našao novi Mi8 za 1800kn?

razjaren sub 6.7.2019 19:57
display name ivo kaže...
Jučer mi je ponudio ažuriranje 10.3.3.0 i nisam odmah ažurirao i nestalo mi i sad mi ne nudi više...

 

Ma nešto uvijek filozofiraju s tim ažuriranjem OTA

Ako ti se ne da čekati dok ponovo puste … skini i instaliraj ručno  .… imaš link na XDA forumu

OTA Update : (Samo od 10.3.2.0):

Link do Romo-va na XDA

thebatman ned 7.7.2019 10:48
Pero kaže...
thebatman kaže...

Novi update donisi AOD s vise tema.

 AOD prikazuje obavijesti?

 

FiTop kaže...
thebatman kaže...

Novi update donisi AOD s vise tema.

 Kako ove obavijeti na AOD-u? Vidim kolega iznad pitao isto, svi želimo to :D 

 Da naravno, pokazuje ikone sistemskih i ne sistemskih aplikacija te se može birate neka od slika gore iz screenshota

feel like čet 11.7.2019 19:27

da li netko ima problema sa google pay?

kod mene radi pola pola. Znaci doslovno 50% puta mi uspije kada u trgovini pokusam otkljucati mobitel da platim gpay-om, i 50% samo mi se otkljuca mob bez da potegne gpay za placanje.