Xiaomi

Redmi Note 7 / pro

red_bull sri 14.8.2019 18:24
Crojumper kaže...

Pitanje za ekipu koja ima problema s ovim mobitelom..

Di ste ih kupili i s kojim romom unutra(red_bull i Luka123)

Gledam na abrakadabri 1400kn pa se mislim bi li kupio..

 

 Kupljen u Linksu, global stable 10.3.5 trenutno gore

Moja preporuka ti je da zaobiđeš ovaj telefon....

BinHex sri 14.8.2019 21:13

Meni stigao danas RN7 4/64. Nisam neki zahtjevan korisnik, no nakon cijelodnevnog igranja s uređajem, ja super zadovoljan. No naravno, treba proći koji dan da uvidim eventualne manjkavosti. Inace za sad nemam problema s proximity senzorom. Znam još 2 osobe da imaju RN7 i prije kupovine ih pitao jel imaju problem, niti jedna nema.

Inace, odmah odradio update tako da sam cijelo vrijeme na Global 10.3.6

Luka123 pet 23.8.2019 07:50
Ag008 kaže...
I ja imam problem s baterijom kao ti, ali i time sto ne zeli brzo puniti.

 Trebas quickcharge punjač.

Ja uzeo od starog huawei-a p10. Obicno na oko 20-30% stavim puniti za pola sata se napuni na 100.

Baterija traje masovno dugo, neznam zašto gore ljudi imaju problema.

Luka123 pet 23.8.2019 07:54
Crojumper kaže...

Pitanje za ekipu koja ima problema s ovim mobitelom..

Di ste ih kupili i s kojim romom unutra(red_bull i Luka123)

Gledam na abrakadabri 1400kn pa se mislim bi li kupio..

 

 Hmmm, neznam evo screenshot... Je li pomaže?!

Luka123 pet 23.8.2019 19:10
Ag008 kaže...
Ja imam quickcharge punjač pa na mom primjerku ne puni s vise od 6v, dok frendov s 9v 1.8a.

 
Mobitel nedolazi uz quickcharge punjač, ja sam uzeo kabel samo i uštekao ga u huawei p10 punjač, iz prve sve radi :/

Inače čudno da ti neradi quickcharge. Jesi probao na njegov da li će ti raditi? Ako ne radi ja bi to nosio na servis iskreno...

CPU pet 23.8.2019 20:15
roach kaže...

Ima li netko problema s baterijom? Nekako mi se čini da se krenula dosta brzo prazniti s obzirom da sam prije znao imati i 9+ SOTa. Najviše mi troši Android što mi je malo čudno.

Ista stvar, imam osjećaj da se dosta brzo počela praznit baterija. Prije ovih upgrad-a sve je OK bilo. 

BTW. instaliraj AccuBattery aplikaciju, ima je na play story-u. Dobra aplikacija, kaže ti koliko je preostalo MAh baterije te koliko je "zdrava" baterija tj. health. Jako korisna aplikacija! Nisam je nekim čudom još instalirao na svoj note 7, ali sad ću. Prije nije bilo potrebe instalirat tu aplikaciju :) jer je baterija bila super. Inače ta aplikacija funkcionira tako da je instaliraš i kad se napuni baterija ona ti kaže kakvo je stanje baterije, prije toga ne može, nakon skroz napunjene baterije kaže kakvo je stanje. 

djhuby sub 24.8.2019 20:34
Crojumper kaže...

Pitanje za ekipu koja ima problema s ovim mobitelom..

Di ste ih kupili i s kojim romom unutra(red_bull i Luka123)

Gledam na abrakadabri 1400kn pa se mislim bi li kupio..

 

 Dobra cijena je i u Pevecu ja sam tamo uzeo 1499 kn na 36 rata

Gnjavator čet 3.10.2019 12:22
BinHex kaže...

Koji mob, koja cam? Kod mene RN7 u stock kameru uđe i uslika za manje od 1 sec. Dok za gcam isti postupak traje 2.5-3 sec

 

Moj EN7 Pro 6/128 i u stock kameru i u gcam ulazi za manje od sekunde "spreman za akciju"...

vjeko333 pon 21.10.2019 07:36

Koliko vam je problem što na Redmi Note 7 kamera strši izvan kućišta. Da li se mobitel klacka? Može li se kamera oštetiti? Da li ga silikonska maska nivelira? Trenutno mi je to jedina prepreka da ga kupim? Pa da li bi on šetao po stolu?

Gnjavator pon 21.10.2019 08:43
vjeko333 kaže...

Koliko vam je problem što na Redmi Note 7 kamera strši izvan kućišta. Da li se mobitel klacka? Može li se kamera oštetiti? Da li ga silikonska maska nivelira? Trenutno mi je to jedina prepreka da ga kupim? Pa da li bi on šetao po stolu?

 i sa silikonskom maskom kamera malo strši, ali ova prozirna maska koju sam dobio sa mobitelom ima mala zadebljanja na ćoškovima i taman ga odigne od stola koliko kamera strši tako da nema nikakvog klackanja :)