Xiaomi

Mi Hrvatska/Mi Croatia

roby27 pon 22.7.2019 04:36
floki26 kaže...

Stigla "pila" jucer 

 

S obzirom da ,kao i vecina muskaraca, bjezim od usisavaca tako nisam neki expert,ali zena prezadovoljna.Cak sam i ja probao i sa njime bi cak i ja ponekad mogao usisavati.Uzeo ga preko aliexpressa,bila akcija 209$,shipping iz Poljske te je stigao za 6 dana od narudzbe.Uz cashback izasao me oko 1250 kn sto je zbilja i vise nego dobra cijena,iako i u redovnoj prodaji nije puno skuplji,od 1450-1550 kn

 To kopija dysona V8? 

 

Koji model je to, ako je Jimmy JV51 kod nas je 1300kn na nabavi...

ludimata pon 22.7.2019 07:36

Pretpostavljam da se radi o staklu koje ne naliježe cijelom svojom površinom na ekran-samo su mu rubovi ljepljivi.
Dugine boje su samo znak da nema kontakta( kao naftna mrlja na vodi), nisu uzrok.
Uzrok je što je staklo šrot

Dex.pwn pon 22.7.2019 08:38

Pa predpostavljam da zbog tog lufta mi tač preskače nekad

Btw jel Xiaomi ima neki divlji model mobitela što se tiče veličine ekrana i baterije? Negdje sam vidio takav model samo nisam siguran jel Xiaomi ili netko drugi

love2ml86 čet 25.7.2019 18:26
malina22 kaže...

Imao sam stratos sve do sada, ali nisam imao problema sa njim, jos sam ga koristio za biciklizam non stop. Nadam se da ce i sa ovim biti tako, bez problema.

 Javi kada dođe da znamo koliko se čeka.

M0by čet 25.7.2019 18:30

@dex.pwn
I meni se to dogada, touch proradi tek kad zakljucam i otkljucam svoj 5 plus. Tako da ne vjerujem da je zbog kaljenog stakla.
Malo sam citao po forumima i drugi ljudi imaju tih problema (ali ne znam jel imaju te probleme samo ljudi s kaljenim staklom).

malina22 čet 25.7.2019 21:47
love2ml86 kaže...
malina22 kaže...

Imao sam stratos sve do sada, ali nisam imao problema sa njim, jos sam ga koristio za biciklizam non stop. Nadam se da ce i sa ovim biti tako, bez problema.

 Javi kada dođe da znamo koliko se čeka.

 Piše da se šalje izmedju 05-08 Avgusta...ko zna koliko će se to pomjeriti do tada.

papinijanus pon 29.7.2019 12:09

Primjetio sam da mi se u zadnjih par tjedana automatki odjavi račun s Amazfit i Mi Fit aplikacije. Amazfit koristim za Xiaomi amazfit Stratos, a Mi Fit za pametnu vagu. 

Kad se spojim na Amazfit app, automatski me odlogira na Mi Fitu. Također i obrnuto. Što je iritantno jer nakon što se izvažem na vagi onda mi prestanu dolazizi notifikacije s mobitela na sat. Također i obrnuto. 

Kad otvorim aplikaciju od koje me odlogira tad piše: Offline notifications - Your account has been signed in to another device at (piše datum i vrijeme)

Te mogu kliknuti: Sign out / Sign in again

 

Ima tko rješenje za ovaj problem?

Blade18 pon 29.7.2019 12:15

Kupio sam Xiaomi Roborock s50, zanima jel ga mogu registrirati na dva uređaja? Znam da ga mogu share-at, ali na tom share-anom uređaju mogu samo pokrenuti ili zaustaviti robot, ne vidim kartu stana niti imam naprednije opcije. Ty

CyberDemonVZ pon 29.7.2019 13:02
papinijanus kaže...

Primjetio sam da mi se u zadnjih par tjedana automatki odjavi račun s Amazfit i Mi Fit aplikacije. Amazfit koristim za Xiaomi amazfit Stratos, a Mi Fit za pametnu vagu. 

Kad se spojim na Amazfit app, automatski me odlogira na Mi Fitu. Također i obrnuto. Što je iritantno jer nakon što se izvažem na vagi onda mi prestanu dolazizi notifikacije s mobitela na sat. Također i obrnuto. 

Kad otvorim aplikaciju od koje me odlogira tad piše: Offline notifications - Your account has been signed in to another device at (piše datum i vrijeme)

Te mogu kliknuti: Sign out / Sign in again

 

Ima tko rješenje za ovaj problem?

 Ja sam onaj problem riješio tako da sam sat i vagu povezao s amazfit aplikacijom.

 

Pretpostavljam da ovo smeta jako puno ljudi te da će nekako riješiti.

CyberDemonVZ pon 29.7.2019 22:51
davor333 kaže...

Imam u planu kupiti vagu, gledam ovaj model https://www.ebay.com/itm/xiaomi-Smart-Body-Fat-Scale-2-Bluetooth-5-0-Balance-Test-Body-Date-Bmi-Heal-W8N3/283527016077?epid=21032617974&_trkparms=ispr%3D1&hash=item420386ee8d:g:lW4AAOSwjPJdEZD1
E sad, malo sam se pogubio u starijim i novijim verzijama, dal je ovaj koji sam linkao noviji? Imate preporuku neke druge trgovine?

 Ovo ti je prva vewrzija (bez 4 kruga na rubovima)

https://www.links.hr/hr/pametna-vaga-xiaomi-mi-smart-scale-770800014

 

Ovo je prema Nabavi najjeftinije kod nas:

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Pametna-digitalna-vaga-Xiaomi-Mi-Body-Scale-.aspx