Windows

Windows 7 - općenito

Scarfaceee sri 18.10.2017 20:25
djigibao kaže...
...pa sve ti pise...
Ta aplikacija nije ista verziji (x32/x64 bit) Windows-a koju ti imas instaliranu.
Mozda ti imas Windows x64 a ta aplikacija/igra radi samo na x32 ili obratno?

 Pa Win mi je 32 a igra onda izgleda radi na 64 bit mada ne znam probacu potraziti 

AF139 pon 12.3.2018 20:51

...pa odi u control panel / system  ....i nađi gdje ti piše za aktivaciju i aktiviraj ( moraš biti spojen na internet).

Key je bio samo za instalaciju..... kod aktivacije microsoft dobije tvoj key i provjeri da li je sve ok pa prizna ili odbije..

iPhone6sPlusRoseGold128gb pon 12.3.2018 21:38
AF139 kaže...

...pa odi u control panel / system  ....i nađi gdje ti piše za aktivaciju i aktiviraj ( moraš biti spojen na internet).

Key je bio samo za instalaciju..... kod aktivacije microsoft dobije tvoj key i provjeri da li je sve ok pa prizna ili odbije..

 neželi aktivirati... pa zašto?? a dobio sam ga uz hp laptop i do sad je sve okej bilo..

ihush pon 12.3.2018 21:58

-dobio ili kupio.. recimo da je isto, nazovi MS.. 0800300300, možda pomogne.

-da bi se aktivirao key mora biti važeći, ako je potrošen, tad više ne vrijedi, OEM licenca je vazana uz računalo, jednokratna itd. pa do tog da je pogrešna verzija, npr ne možeš s home keyom aktivirati pro verziju.

iPhone6sPlusRoseGold128gb uto 13.3.2018 07:09
ihush kaže...

-dobio ili kupio.. recimo da je isto, nazovi MS.. 0800300300, možda pomogne.

-da bi se aktivirao key mora biti važeći, ako je potrošen, tad više ne vrijedi, OEM licenca je vazana uz računalo, jednokratna itd. pa do tog da je pogrešna verzija, npr ne možeš s home keyom aktivirati pro verziju.

 Nazvat ću broj i vidjet. S laptopom sam dobio win7 pro i licencu ( neznam dal je oem, ne razumijem se ja u to baš) i skino sam opet win7 pro.... No dobro, vidjet ću kaj bude.. Ako ništa, kupit ću na ebayu licencu 

iPhone6sPlusRoseGold128gb sri 14.3.2018 15:12
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
ihush kaže...

-dobio ili kupio.. recimo da je isto, nazovi MS.. 0800300300, možda pomogne.

-da bi se aktivirao key mora biti važeći, ako je potrošen, tad više ne vrijedi, OEM licenca je vazana uz računalo, jednokratna itd. pa do tog da je pogrešna verzija, npr ne možeš s home keyom aktivirati pro verziju.

 Nazvat ću broj i vidjet. S laptopom sam dobio win7 pro i licencu ( neznam dal je oem, ne razumijem se ja u to baš) i skino sam opet win7 pro.... No dobro, vidjet ću kaj bude.. Ako ništa, kupit ću na ebayu licencu 

 Nazvao sam broj, i kada sam dobio drugu automatsku sekretaricu, rekla mi da pritisnem '' emam ''. Četiri puta sam ju slušao šta ponvavlja i stalno kaže ''emam''. Ja sam pritisnuo broj jedan, ali ništa i kada mi je rekla da pritisnem broj da me spoji s nekim random agentom, nisam ništa dobio, nego se je auto.sekretarica ponavljala. Da li i drugi su imali takvog problema? Da li postoji još koji način?

nicky.sl čet 15.3.2018 11:52
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
ihush kaže...

-dobio ili kupio.. recimo da je isto, nazovi MS.. 0800300300, možda pomogne.

-da bi se aktivirao key mora biti važeći, ako je potrošen, tad više ne vrijedi, OEM licenca je vazana uz računalo, jednokratna itd. pa do tog da je pogrešna verzija, npr ne možeš s home keyom aktivirati pro verziju.

 Nazvat ću broj i vidjet. S laptopom sam dobio win7 pro i licencu ( neznam dal je oem, ne razumijem se ja u to baš) i skino sam opet win7 pro.... No dobro, vidjet ću kaj bude.. Ako ništa, kupit ću na ebayu licencu 

 Nazvao sam broj, i kada sam dobio drugu automatsku sekretaricu, rekla mi da pritisnem '' emam ''. Četiri puta sam ju slušao šta ponvavlja i stalno kaže ''emam''. Ja sam pritisnuo broj jedan, ali ništa i kada mi je rekla da pritisnem broj da me spoji s nekim random agentom, nisam ništa dobio, nego se je auto.sekretarica ponavljala. Da li i drugi su imali takvog problema? Da li postoji još koji način?

 Probaj 7

nicky.sl čet 15.3.2018 17:55
GSP kaže...

hipotecko pitanje

 

ako imam crackan window7 jel moguce dobivati na takve windwose updejt 

 DA ali stavi da ne provjerava sam nego ti odabiri koje ćeš instalirati. Trebaš izbjeći KB971033. Kad ti njega ponudi stavi ga pod hide (desni klik na njega i odaberi hide).

Poslije toga možeš ostavit update da radi automatski.

iPhone6sPlusRoseGold128gb pet 16.3.2018 10:56

Evo nisam pametan. Dobio sam agenta na telefon, nakon prve automatske sekretarice, ali kad mi se je javio agent, pravio se je da me nije čuo, i ponvaljala je '' halo, halo? da li se čujemo''. U mojem mobitelu nije problem jer znam da radi i da je sve okej..

 

UPDATE: Kada sam na google napisao svoj key, izgleda da ga vise ljudi ima isto koji imaju hp laptop.. ne razumijem kako je to moguće ako sam ga ja dobio uz njega i već je onda bio aktiviran i sve bez problema... Ne preostaje mi ništa nego da kupim drugi key..

GSP sri 28.3.2018 19:00

kupim key sa ebay OEM i sad nemogu skinuti win 7  sa microsoft stranice jer odtamo se skida samo sa retail kljucem....pa jbt isti mi qurac opet moram na torrent sad....koje gluposti

 

jos im moram zvati...

 

As stated in the listing description (please review the third paragraph of the section "What will you get") as well as in the delivery mail, only full packaged retail keys (which are sold for $70+) are eligible for digital operating system downloads from Microsoft download portal. This is an OEM key, therefore Microsoft requests you contact the device manufacturer. Please use our guide for downloading, installing and activating Windows 7 Professional with your purchased activation key. You can download our guide here ( a link to the guide is also available in the delivery mail):

 

https://www.cheapercodes.com/Windows-7-Professional-Activation-Key-Guide-Alt.pdf

ihush sri 28.3.2018 19:09

tako je to sa starim win 7-8.. ali radi na w10. MS ne želi korisnike w7.. teško im je prigovarati (ali možemo malo..). :)

-imaš izbor, kupiti retail.. ili alternativni izvor (koji je btw kazneno djelo i pitanje što skineš..)

-već si imao win na računalu, tad obično postoji restrore-repair/install particija s odgovarajućom win-7.. ili posudiš medij iskopiraš ga.. nekad davno se čak dobijao uz računalo-oem.

marxone sub 19.10.2019 01:21

Pozdrav. 

Danas tijekom dana dok je bio upaljen komp nestalo je struje, sad vidim da mi neće ući u Windows nikako(win 7). Nakon što pokaže logo od 7ice, ostane crni ekran i pokazivač od misa i do tu uvijek učitava i zapne. U biosu sam provjerio, očitava ssd na kojem je Windows, tako da je s ssdom u redu sve čini se.

Probao sam i preko safe mode i opet isto. 

Moze pomoć? 

Gnjavator čet 24.10.2019 11:24
marxone kaže...

Pozdrav. 

Danas tijekom dana dok je bio upaljen komp nestalo je struje, sad vidim da mi neće ući u Windows nikako(win 7). Nakon što pokaže logo od 7ice, ostane crni ekran i pokazivač od misa i do tu uvijek učitava i zapne. U biosu sam provjerio, očitava ssd na kojem je Windows, tako da je s ssdom u redu sve čini se.

Probao sam i preko safe mode i opet isto. 

Moze pomoć? 

 a jesi probo last known good?

 

Ili butni sa nekog medija gdje možeš doći do command prompta pa opali jedan checkdisk...

Dud pon 18.11.2019 09:21

Pozzdrav svima. Imam jedno pitanjce/problem. Na tatinom kompu su mi još uvijek instalirani W7 i to samo zbog jedne igre a to je Bela. Jedna kartaška igra veličine par mb koja je njemu najbolja i ne želi ni jednu drugu. Stvar je u tome kaj ju ne mogu natjerat nikako na desetki da radi, ni jedna komaptibility opcija ne pomaže. Radi u prozoru ali kad stavim na full screen onda je samo crni ekran. Ako itko ima ideju...?