ddarknessfairyy pet 22.9.2017 21:04

Tema zamrla ali imam jedno pitanje pa možda netko zna. Kod questa u Varholmu u kojem treba pobiti vukodlake za vrijeme punog mjeseca na čiji kalendar se to odnosi(grimmag server)?

Lovim taj puni mjesec već 2 mjeseca i nikak ulovit. 

fromcelltohell sub 23.9.2017 13:02

Najlakse je otici na forum igre i tamo pogledati raspored eventa kroz mjesec.
Ovomjesecni Full Moon event je bio od 02-05, tako da ces sljedeci morati ganjati sljedeceg mjeseca.
Ponekad kasne pokoji dan s najavama eventa za sljedeci mjesec, ali vecinom se zna na vrijeme kad koji event pocinje i sve ostale info o eventima mozes saznati tamo. Takodjer, savjetujem ti da se pridruzis nekom guildu, cisto zato da mozes doci do vise informacija a nije lose niti zaigrati katkad skupa sa ekipom iz guilda. Mogu preporuciti guild ODRED, javi se ingame igracu Kankomar za invite u guild.
Nazalost, osobno sam out of game do daljnjeg tako da ti ne mogu pomoci nista ingame.
Lazycrazy

cak_Norris pet 3.4.2020 12:33
fromcelltohell kaže...
cak_Norris kaže...

Jel ima jos uvijek nekog da igra tu, nekakv guild, eventi?

 Igram ja još uvijek, ali ne tako sumanuto kao prije.

 

Lazycrazy

Server: Grimmag

 

Edit: Ajd' da postavim i statse, nisam dugo.

Jel ima mogucnosti se ubacit tu i tamo za koji farm  

znam da je svima to mrsko s slabima 

fromcelltohell pon 6.4.2020 17:31
cak_Norris kaže...

 Hvala ti, malo da iskoristim ovo vrijeme dosade 

 

 

Stvarno nema na čemu, meni isto igrao sam ili s još nekime. Zašto ne bih pomogao, ne košta baš ništa :)

 

Nastavno na ono što si pitao maloprije ingame, u vezi AS i Predatora. Pogledaj screenshot.

A, što se dmg tiče, bilo bi to oko 30-32k da sam podigao tier sa t6 na t8.

Ali, kako nije konkurentan za speed farm, onda nema ni potrebe jer i tako igram 2hand build.

cak_Norris pon 6.4.2020 22:17
fromcelltohell kaže...

Stvarno nema na čemu, meni isto igrao sam ili s još nekime. Zašto ne bih pomogao, ne košta baš ništa :)

 

Nastavno na ono što si pitao maloprije ingame, u vezi AS i Predatora. Pogledaj screenshot.

A, što se dmg tiče, bilo bi to oko 30-32k da sam podigao tier sa t6 na t8.

Ali, kako nije konkurentan za speed farm, onda nema ni potrebe jer i tako igram 2hand build.

Stvarno lijepo to izgleda...

Probao sam mod2 moon malo prije i mod1 mogu još nije problem, vuka izguram nekako al mod2 

Al evo nikad prije nisam završio event