JozoBozo121 sri 26.6.2019 15:55

Zanima me polaganje za voditelja brodnice u Zagrebu, jeste li išli negdje za preporučiti, kako izgleda ispit i slično. Koliko čitam na internetu, pod dojmom sam da za A i B kategoriju postoji samo usmeni ispit, bez prakse? Jesam u pravu ili sam krivo nešto shvatio?

nani sri 26.6.2019 18:40

Ne znam za ZG (položio lani u ST), imaš onu skriptu (mislim da je od Diverso Impex-a) pročitaš koji put i ne bi smjelo bit problema. Ja sam dobio 6/7 pitanja tipa: tko ima prednost u ovom slučaju (stavi ti figure dva broda čija se putanja sječe), simboli na karti (šljunak, podvodni kabel, dubina..,), očitaj koordinate na karti, svjetionik, radiopriemnik signal za hitnost, ...

Paolo Maldini čet 27.6.2019 09:17
JozoBozo121 kaže...

Zanima me polaganje za voditelja brodnice u Zagrebu, jeste li išli negdje za preporučiti, kako izgleda ispit i slično. Koliko čitam na internetu, pod dojmom sam da za A i B kategoriju postoji samo usmeni ispit, bez prakse? Jesam u pravu ili sam krivo nešto shvatio?

 Prije par godina je bilo bez prakse, brat mi je polagao. Vjerujem da je isto i danas. I nije teško