Internet

YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

bezimeni sub 20.7.2019 08:52
Marko :D kaže...

Pronađi neku pjesmu koja nema audio verziju (da nema video po imenu Official Audio), te vidi možeš li odabrati samo audio.

 Mozes. Sve sto sam napisao nisu moje izmisljotinje ili nagadjanja nego kao sto rekoh imas u opcijama.

Evo slusao sad funny cat videos. Sumnjam da postoji album/audio verzija tog videa.

 

 

 

robisierra92 sub 20.7.2019 12:23

I ja sam se pridružio klubu pretplatnika iz Indije :)

 

S tim da sam uzeo family acc za 2,5 eura mjesečno, prvi mjesec je free.

 

Uz moj moguće je dodati još pet računa, odmah sam dodao ove koji slušaju yt glazbu preko mobitela :)

MyJoy pon 22.7.2019 13:48
crack kaže...

Ja sam isto preko Indije uzeo family acc 

 

Vi koji ste uzeli family acc, kada ste podijelili pozivnice svojim "ukućanima", da li se oni mogu normalno prijaviti ili dobivaju poruku kako se ne nalaze u istoj zemlji kao i nositelj?

Eyekool pon 22.7.2019 14:03
fer-de-lance kaže...

Inače, prije je bilo puno YT downloadera koji su mogli izdvojiti audio iz containera i direktno ga downloadati, bez da skidaju i video, ali nakon promjena s codecima i još nekih kaj je Google napravio, sad više ne mogu.

Ali, Google to sigurno može, bilo bi glupo da downloada sve kad treba izdvojiti samo audio stream.

 

 

 NewPipe može:

 

nikonja pon 22.7.2019 15:22

Usput, ako netko od vas ima od prije google play music pretplatu mogu je isključit jer je i ona uključena u ovu pretplatu pa i tu uštedite nešto.

 

Usput jeli itko od vas izašao več iz besplatnog perioda, zanima me dali su vam trgali stvarno samo tih 120 nešto rupija?

cesnjovka pon 22.7.2019 16:30
nikonja kaže...

Usput, ako netko od vas ima od prije google play music pretplatu mogu je isključit jer je i ona uključena u ovu pretplatu pa i tu uštedite nešto.

 

Usput jeli itko od vas izašao več iz besplatnog perioda, zanima me dali su vam trgali stvarno samo tih 120 nešto rupija?

 Pa kolega MSN je rekao da skidaju samo tih 129 rupija(on je već 4mjeseca na ovom), ja sam tek par dana a vjerovatno i dosta ljudi ovdje na ovoj pretplati pa će se većina nas moć uvjerit tek tamo u 9 mjesecu kad istječe ovih dva mjeseca free.

MSN uto 23.7.2019 06:49
nikonja kaže...

Usput, ako netko od vas ima od prije google play music pretplatu mogu je isključit jer je i ona uključena u ovu pretplatu pa i tu uštedite nešto.

 

Usput jeli itko od vas izašao več iz besplatnog perioda, zanima me dali su vam trgali stvarno samo tih 120 nešto rupija?

 Evo dokaz da uzimaju tih 129 rupija, za ovaj mj to je 1.69 eura :) 

MyJoy uto 23.7.2019 07:46
crack kaže...

Sve normalno, niti ja niti oni ne dobivamo nikakve poruke vezane za Indiju.

 Hm, ja sam bio uzeo family acc, podijelio pozivnice mojima koji, kada kliknu da prihvate poziv dobivaju poruku kako se ne nalaze u istoj državi kao nositelj i ne mogu prihvatiti pozivnicu?! Ne razumijem što sam krivo napravio?

Bjelouška uto 23.7.2019 07:57
MyJoy kaže...
crack kaže...

Sve normalno, niti ja niti oni ne dobivamo nikakve poruke vezane za Indiju.

 Hm, ja sam bio uzeo family acc, podijelio pozivnice mojima koji, kada kliknu da prihvate poziv dobivaju poruku kako se ne nalaze u istoj državi kao nositelj i ne mogu prihvatiti pozivnicu?! Ne razumijem što sam krivo napravio?

 hmm da se slučajno i oni preko VPN Indija lokacije bar prvi put nemoraju logirat da prihvate tu pozivnicu pa će im dalje ić normalno?? Neznam samo nagađam bili u tom grmu mogao ležat zec....

MyJoy uto 23.7.2019 08:14
Bjelouška kaže...
MyJoy kaže...
crack kaže...

Sve normalno, niti ja niti oni ne dobivamo nikakve poruke vezane za Indiju.

 Hm, ja sam bio uzeo family acc, podijelio pozivnice mojima koji, kada kliknu da prihvate poziv dobivaju poruku kako se ne nalaze u istoj državi kao nositelj i ne mogu prihvatiti pozivnicu?! Ne razumijem što sam krivo napravio?

 hmm da se slučajno i oni preko VPN Indija lokacije bar prvi put nemoraju logirat da prihvate tu pozivnicu pa će im dalje ić normalno?? Neznam samo nagađam bili u tom grmu mogao ležat zec....

 

Da, to je i meni prvo bilo palo na pamet pa sam odmah pokušao, ali s istim ishodom, ne nalazite se u istoj državi...

Letimično sam pogledao FAQ i zaista piše kako nositelj i čanovi moraju biti na istoj adresi kaop nositelj i kako se vrši nekakva elektronska provjera svakih 30 dana. (Family members can use different WiFi networks but their Google account should use the same family billing address at https://payments.google.com )

crack uto 23.7.2019 08:14
Bjelouška kaže...
MyJoy kaže...
crack kaže...

Sve normalno, niti ja niti oni ne dobivamo nikakve poruke vezane za Indiju.

 Hm, ja sam bio uzeo family acc, podijelio pozivnice mojima koji, kada kliknu da prihvate poziv dobivaju poruku kako se ne nalaze u istoj državi kao nositelj i ne mogu prihvatiti pozivnicu?! Ne razumijem što sam krivo napravio?

 hmm da se slučajno i oni preko VPN Indija lokacije bar prvi put nemoraju logirat da prihvate tu pozivnicu pa će im dalje ić normalno?? Neznam samo nagađam bili u tom grmu mogao ležat zec....

 Moji nisu koristili VPN, samo ja dok sam se registrirao.

Stryder uto 23.7.2019 15:25

ja sam isto napravio family, podijelio pozivnice ali ni djevojka ni sestra ne mogu prihvatiti jer "nismo u istoj drzavi". Ne razumijem sta bi mogao promijenit da radi.

Također sam se probao ulogirati preko VPN-a i takve stvari ali nije uspjelo.

Meni osobno radi sve.

nikonja uto 23.7.2019 20:21
Stryder kaže...

ja sam isto napravio family, podijelio pozivnice ali ni djevojka ni sestra ne mogu prihvatiti jer "nismo u istoj drzavi". Ne razumijem sta bi mogao promijenit da radi.

Također sam se probao ulogirati preko VPN-a i takve stvari ali nije uspjelo.

Meni osobno radi sve.

 Pokušaj da se one spoje preko vpn-a, promjene svoju adresu na Indiju i onda potvrde.

 

Stvarno ne kontam gdje je problem jer meni nije ništa dosađivao.

Srce Isusovo pet 26.7.2019 08:49
Čitatelj kaže...

Mozda su skuzili iz Google Indije da je broj hrvatistanaca porastao za par... desetaka?

 Možda jer se je meni žena bez beda dobila pozivnicu i aktivirala premium/music... Ne znam dali sam, kad sam joj poslao pozivnicu, imao još VPN upaljen.

jozef sub 27.7.2019 23:24

Jesu li oni nešto promijenili ili ja nešto krivo radim? Spojim se preko VPNa, IP adresa u Chennaiu, kad na youtubeu idem na paid subscriptions nudi mi pretplatu za $11,99. Ako se izlogiram prikazuje mi indijski content.
Jedino da otvaram drugi acc(?)

jozef ned 28.7.2019 00:14
Marko :D kaže...

Odi na whatismyipaddress.com i provjeri što kaže. Puno puta mi se dogodilo da VPN kaže kako je server u Njemačkoj, a IP adresa je locirana u Engleskoj i slično.

 

Svakako probaj promijeniti IP adresu, ako VPN nudi tu mogućnost. Ako ne, probaj se odspojiti, pa ponovno spojiti.

 

My IP Address Is:
IPv4: xxx.xxx.xxx.xxx
IPv6: Not detected

My IP Information:
ISP:Secure Internet LLC
City:Chennai
Region:Tamil Nadu
Country:India


tako da mislim da nije do IP adrese.

Čudno mi je samo što mi VPN provider izgleda svaki put dodijeli istu IP adresu (PureVPN). Probat ću sutra.

 

Marko :D ned 28.7.2019 00:49

Ja nekako mislim da je to do IP adrese jer postoji više baza podataka s informacijama o istima. Ako je IP adresa reciklirana, postojeći podaci u tim bazama moraju biti ažurirani i problem se pojavljuje kada neka to baza ne učini ili kasni, pa se zna dogoditi da jedna stranica kaže jedno, a druga drugo.

 

Također se probaj i spojiti na neki drugi server u drugoj državi. Recimo, probaj se spojiti na američki poslužitelj, pa ako ti se cijena promijeni, do VPN-a je tj. do indijskog poslužitelja.