Miro pon 11.2.2019 19:35

Čestitam ja i vama! Forum dobrim primarno čine dobri forumaši!

 

Razgovarao sam s Domagojem, prošlog tjedna, hoće li napraviti svoj tradicionalni statistički izvještaj povodom rođkasa. Ali on misli da je nakon deset godina, a osobito nedavnog Friday izvještaja, malo izlišno da on dodaje neke sve brojke. Tako da eto ništa od toga, pola-pola su krivi Domagoj i Friday.

 

Ali da ne ostane samo na tapšanju po ramenu, mogu reći da se dosta radi na unapređenju foruma. Primarna je selidba svih segmenata u cloud, kako bi se riješili u potpunosti stare infrastrukture. Više detalja o tome kada se posao dovrši.

 

Potom će biti i manja nadogradnja, rješavanje nekih starih bugova i ponešto izmjena "korisničkog iskustva" (ha, ha - jezivo kako su me korporativni PR-ovi naučili frazetinama koje lijepo zvuče i skoro ništa ne govore!). O tom, potom...

 

Živjeli!

 

djigibao pon 11.2.2019 19:43

PUNO HVALA za ovaj mali komadic raja na bespucima interneta i pozivili vi nama jos dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo, dugo,.......

 ...

Spiridon pon 11.2.2019 20:14

Sretan rođoš forumu i čestitke organizatorima istog. Odlično je oblikovan, za razliku od Pcekspert foruma i Foruma.hr a i nekih stranih foruma...  Ovdje se vrlo lako snađem a i kolege su susretljivi i od velike pomoći...

Nastavite ovako još "sto" godina... 

Kant pon 11.2.2019 20:40
Miro kaže...

Čestitam ja i vama! Forum dobrim primarno čine dobri forumaši!

 

Razgovarao sam s Domagojem, prošlog tjedna, hoće li napraviti svoj tradicionalni statistički izvještaj povodom rođkasa. Ali on misli da je nakon deset godina, a osobito nedavnog Friday izvještaja, malo izlišno da on dodaje neke sve brojke. Tako da eto ništa od toga, pola-pola su krivi Domagoj i Friday.

 

Ali da ne ostane samo na tapšanju po ramenu, mogu reći da se dosta radi na unapređenju foruma. Primarna je selidba svih segmenata u cloud, kako bi se riješili u potpunosti stare infrastrukture. Više detalja o tome kada se posao dovrši.

 

Potom će biti i manja nadogradnja, rješavanje nekih starih bugova i ponešto izmjena "korisničkog iskustva" (ha, ha - jezivo kako su me korporativni PR-ovi naučili frazetinama koje lijepo zvuče i skoro ništa ne govore!). O tom, potom...

 

Živjeli!

 

 Miro, samo jako!

 

Pa da svi zajedno ostarimo na forumu!

EZY-E pon 11.2.2019 22:24

Hooooo, najs.

Iako nisam od početka tu, nisam ni tako kratko.

Svaki dan sam tu i ovo je jedini forum kojeg koristim, svaki dan dođem prvo pročitati vijesti pa komentare na forumu ili neke druge teme, ne sudjelujem više toliko u raspravama kao prije ali i dalje jednako vremena provodim tu.

Hvala svima na pametnim raspravama, glupostima, spamu, zajebanciji, trolanju i svemu ostalom 

Friday pon 11.2.2019 22:50

Bome stari se...

A nist, sretan vam dan naseg dragog foruma

 

A sto se tice statistike - bit ce ih jos. Jedino nemam pristup kartonima i tako nekim sitnicama. Ali dobro, uzet cemo najbolje od onoga sto mozemo.

sudy_freak uto 12.2.2019 10:08
Friday kaže...

Bome stari se...

A nist, sretan vam dan naseg dragog foruma

 

A sto se tice statistike - bit ce ih jos. Jedino nemam pristup kartonima i tako nekim sitnicama. Ali dobro, uzet cemo najbolje od onoga sto mozemo.

Ma dat će oni tebi pristup, dragi naš Petče.

Dajmo mu pristup 


Nego, sretan rođendan forumu i svim onima koji su mu pristupili kroz ovih dugih 11 godina!

ATJLučko uto 12.2.2019 10:16

Sretan rođendan        “EKIPA”!!!!! 

 

Neka ih bude najmanje još toliko da će morati posezati duuuuuboko u arhivu, dok pronađu uopće tko je počeo mrdati i kada sa takvim zanimacijama 

 

P.S.; tortu vam neću donijeti, jer nisam baš cheff koji voli raditi torte, ali zato palačinke ili tiramisu, tu sam cheff cheffovoa !!!!