petarjukic pet 6.9.2019 10:38

https://youtu.be/qP_nJupM4pY

Teški apsurd. Ovo se može o kingstonu progutati što je rekao, no lik na kraju videa preporučuje patriot burst... Eno kod mene 2 mrtva na polici.

A400 je usporio, to je normalno kad se napuni na 100% i tada se još oštećuje. Svako upućen u ssdove će ostaviti neku cifru, cca 20gb da ga ne zaguši, može mu proći sve osim preporuke za patriot 

ibme74 pet 6.9.2019 14:20
petarjukic kaže...

https://youtu.be/qP_nJupM4pY

Teški apsurd. Ovo se može o kingstonu progutati što je rekao, no lik na kraju videa preporučuje patriot burst... Eno kod mene 2 mrtva na polici.

A400 je usporio, to je normalno kad se napuni na 100% i tada se još oštećuje. Svako upućen u ssdove će ostaviti neku cifru, cca 20gb da ga ne zaguši, može mu proći sve osim preporuke za patriot 

 

Patriot nebi uzeo da ga dijele u pola cijene, pogotovo ove burstove, sparkove, blastova i ostalo smeće.

Jedan A400 240GB radi kao urica već godinama kod cure u laptopu, jedan A400 ja koristim na računalo uglavnom mi stoje igre sa steama na njemu i ništa više, bratić ima 480gb varijantu isto u laptopu već nekih barem 1.5god kao main disk svi rade bez problema.

 

crveni34 uto 10.9.2019 15:04

Bok, zanima me isplati li se uzimat ssd konkretno što sam zaključio iz prijašnjih postova crucial mx500 500GB za stariju konfu, socket 775 sata 2 ili postoji možda isplativija alternativa s obzirom na sata 2? služio bi kao system disk i za pokoju igru.

miki1981 uto 10.9.2019 15:45
BalkanUSrcu kaže...
Možda kakvu pci-e na sata 3.0 karticu, mislim da bi onda preko pci-e 2.0 porta mogao izvući punu brzinu
Inače može se bez problema mx 500 koristit na sata 2 portu s tim da ćeš imati upola manju brzinu

 Ma to se najčešće ne isplati, jer ogromna većina u svakodnevnom korištenju neće vidjet jasnu razliku između sata 2, 3 i pciex brzina.

kekec01 sri 11.9.2019 23:32

Pozdrav svima. Uzeo bih dva ssd-a od 250GB da osvježim laptope jer me ubija njihova sporost pored dva kompa u koje sam ubacio ssd-ove. Jedan laptop je Lenovo G50-30 a drugi Lenovo G710. Koji bi bio best buy? G50-30 se koristi za Youtube, gledanje serija preko neta, surfanje, neka slabija igrica i office a G710 za surfanje, spremanje ponekog videa sa YT-ba, ništa zahtjevno. Hvala svima na odgovorima.

Patrick_cro čet 12.9.2019 02:02
kekec01 kaže...

Pozdrav svima. Uzeo bih dva ssd-a od 250GB da osvježim laptope jer me ubija njihova sporost pored dva kompa u koje sam ubacio ssd-ove. Jedan laptop je Lenovo G50-30 a drugi Lenovo G710. Koji bi bio best buy? G50-30 se koristi za Youtube, gledanje serija preko neta, surfanje, neka slabija igrica i office a G710 za surfanje, spremanje ponekog videa sa YT-ba, ništa zahtjevno. Hvala svima na odgovorima.

 Uzmi kingston a400, mislim da je to sasvim dovoljan ssd za laptope. Ugradio par komada i nitko do sada nije imao probleme sa njima. 

roby27 ned 15.9.2019 02:33

Po meni jedino vrijedi nadoplate 970pro ipak ima MLC za profi workstation jel i one koji to mogu i trebaju iskoristit pored suludo dobrih sustained brzina ali po njemackim cijenama a ne ove nase rigoleto ponude, 970 evo je vec precijenjen to sigurno. 

 

Ako cete gledat samo po sebi vama je dovoljan i jedan a400 za casual piskaranje po forumu te loading igrica