Tomato

Pokrivenost signalom

x360gamer ned 9.8.2015 14:42

Nisam htio otvarati novu temu, al vidim da ih iovako manjka u Tomato podforumu!

Znaci, radi sve vise i vise nezgoda s T-HTom, mislim se prebaciti na tomato radi Zicer tarife. Ima sve sta trebam i povoljni su mi!

Zanima me i najvise brine pokrivenost signalom?

Dali tomato zaista koristi VIPov signal? Pretpostavljam da ce VIPovi korisnici imati privilegiju i imat bolji signal od Tomato krosnika, ili sam u krivu?!

Uglavnom, cesto putujem. Zanima me dal cu imati signala bar u rangu sada (SIMPA korisnik) ili ce biti (puno) losije/bolje?

 

p.s.- koristio sam do sada gotovo sve mreze. Al u zadnjih 2 godine; t mobile/simpa i tele 2...

Tele 2 signal negdje bolji od Tcoma ( u ZG), al po raznoraznim selima kuda prolazim signal je katastrofa!

 

 

ddarknessfairyy ned 9.8.2015 15:28

Tomato je VIPov i koristi VIPov signal tako da nebi trebao imati problema sa signalom jer je pokrivenost dobra.

Nema razlike između VIP i Tomato korisnika, imat ćeš signal u rangu VIPovog signala. U mojoj selendari (zapad Zagrebačke županije/ granica sa Slovenijom) jedino VIP i Tomato imaju dobar, identičan signal. Ostale mreže nemaju signala ili ih probija Slovenski signal.

x360gamer uto 11.8.2015 09:45

Jos unazad par godina, kada sam koristio VIP - bio je skuplji, a losije pokriven od T-HTa.
Sad kolko citam, VIP je okrenuo situaciju i u HR je bolje pokriven?!
Znaci, prelaskom na tomato mogu ocekivat signal u rangu onog kojeg imam na simpi sada, cak i bolji?

Vapor sub 22.8.2015 00:50

Na Tomatu sam već 3 godine i dosad se nisam susreo sa niti jednim problemom u vezi signala.

 

Znači na mjestima gdje Tele2 i HT nisu mogli primit whatsapp poruku, ja sam uredno Instagram učitava.

 

Samo Tele2 izbjegavaj. Svaki put kad se neko požali na signal od ekipe, u 98% slučajeva to bude Tele2.