Televizori

Grunding SMART TV web browser?

Torent pon 23.1.2017 11:42
widasb kaže...
Imam isti tv kao ti, od prije nekoliko dana , samo bijeli, oznake wp na kraju, sve sam napravio kao i ti, ali ne ide, uspijem spojiti ga preko wi fi direct i mirror share na svom huawei p8 lite, mogu gledati slike i videa s moba na tv-u, ali ako hocu na net onda automatski gasi moj wi fi i ide na 3g mobilni net, trosi kune ako hocu na net, jesi spajao s Miracastom ili Upnp/dlna unutar ove aplik.?
Pozz i hvala!

 Ko ide na 3g? Mobitel ili tv? To sto si ti radio se zoe wifi direct pa se mob spaja na tv direktno a tebi treba da se oba spoje na router....Vjerovatno trebas podesiti mrezu rucno jer ne pokupi paramtre sa routera....

kruzic uto 18.4.2017 13:03

a nemooooj me zezattt, ja kupovao takvu telku manje-više samo zbog togaaa. To nije moguće samo na Grundig telkama ili na svim?

Jel moguće to nekako premostiti možda ??

Možda nekako instalirat flash sa usb sticka?

tiki uto 18.4.2017 17:21

Nema načina za instaliranje, jbga. Ne znam kakva je situacija sa drugim tv-ima, možda negdje čak nešto tako i radi. Zasigurno radi na tv-ima sa Androidom.

 

Možeš kupiti recimo Android TV box, spojit ga na tv i tako gledati.

 

 

eldoX ned 23.4.2017 19:38

Prije dva mjeseca kupih Grundig 42 VLE 7525 BP Smart TV. Iskreno , pojeo go*no. Bacih pare bezveze.

Koja budala reče da je ovo tursko sranje Smart TV ?

Siromašan sa aplikacijama skroz. I ono malo što ima, to je većinom neke turske beskorisne aplikacije, kanali, itd. Nema ni SMART IPTV-a, nema ni OTT Playera, niti išta slično preko koga ću gledati razne kanale. 

Kupio s namjerom da mogu gledati filmove, Sport klubove a da ne gledam preko laptopa ... ali đavola.

 

Da li ima ikakve šanse da se instalira OTT Player ili SMART IPTV  ili bilo šta slično na ovom čudu ? 

 

tiki pon 24.4.2017 08:20
eldoX kaže...

Da li ima ikakve šanse da se instalira OTT Player ili SMART IPTV  ili bilo šta slično na ovom čudu ? 

 

 Nema, trebao si se prije raspitati hebiga. To što piše da je smart tv ne znači automatski da podržava sve to navedeno...

 

Najlakši ti je put android box.

rebelsy uto 11.7.2017 12:03

Imam problem, preko mreze tj. LiveSharea povezem Grundig tv i laptop i sve stima osim zvuka, koji krci...

Ako prebacim da cujem zvuk s laptopa ok je, ali kad tv treba reproducirati zvuk s laptopa, onda ne radi kak treba

 

Jel zna netko mozda u cemu je problem? Kako to rijesiti?