domi321 sub 27.4.2019 14:32

Dosta gejmam a posto vec mogu birat onda gledam koji je bolji.

 

Ugl. baka ima Samsung UE55NU7023 a ja imam Philips 65pus6262

 

Na ovom mom je dosta osjetni input lag msm. nije smooth ko na monitoru, na bakinom nisam probo igrat.

 

Pitam jer moram seljakat televizor da bih isprobao a stvarno mi se ne isplati vozikat televizor 50km pa da onda skuzim da je isto sranje.

domi321 sub 27.4.2019 20:23
fer-de-lance kaže...

Uzmi babin TV

 

 

 Aha znaci ipak je taj telkac bolji, ma gle pitam prije jer ovaj philips mi je na zidu.

 

Moram ga skidat, stavljat 65'' cudo u auto, vozit do bake pa njoj namontirat na zid i onda zatim njezin samsung dovest si doma kod sebe.

 

Puno zajebancije ali ako je stvarno razlika onda mi nije problem

Hexfire sub 27.4.2019 20:40
domi321 kaže...

 Aha znaci ipak je taj telkac bolji, ma gle pitam prije jer ovaj philips mi je na zidu.

 

Moram ga skidat, stavljat 65'' cudo u auto, vozit do bake pa njoj namontirat na zid i onda zatim njezin samsung dovest si doma kod sebe.

 

Puno zajebancije ali ako je stvarno razlika onda mi nije problem

 A zbog čega ne odneseš komp do bake i tamo isprobaš?

 

Jer ako ti i netko kaže da baš na tom modelu televizora ne osjeća nikakav input lag, to ne znači da ga ti nećeš osjetiti.

fer-de-lance sub 27.4.2019 21:37
domi321 kaže...
fer-de-lance kaže...

Uzmi babin TV

 

 

 Aha znaci ipak je taj telkac bolji, ma gle pitam prije jer ovaj philips mi je na zidu.

 

Moram ga skidat, stavljat 65'' cudo u auto, vozit do bake pa njoj namontirat na zid i onda zatim njezin samsung dovest si doma kod sebe.

 

Puno zajebancije ali ako je stvarno razlika onda mi nije problem

 Ma, to sam te samo zajebavao, da se odeš najesti i dobit džeparac od bake.

A kaj se input laga tiče, nemam pojma, i sumnjam da ti itko može to odgovoriti, a i općenito mislim da s nijednim televizorom ne budeš zadovoljan po pitanju input laga.

I dobro ti je kolega rekao, kad drugi put ideš u goste, uzmi PC i isprobaj dok se ručak ne ohladi na prikladnu temperaturu 

 

 

MrBlc sub 27.4.2019 22:43

Samsung ima shemu da na nekim ulazima ima manji lag ili ako ulaz označiš kao PC da onda ima manji lag (u osnovi, isključi dodatno procesuiranje slike). Vjerojatno i Philips ima neki sistem.