MUĆAK ned 21.7.2019 18:26

Ha,ha,ha vidi bogati ovih plaćenika od Teleta kako drukaju a mi "domoroci na moru "  neka pušimo lušu sada jer su došli Zagrebčanci

i sišu li ga sišu do iznemoglosti ,ukjučim WIFI kad ono imam što vidit čitavi čopor novih furešta se prikačio na Tele.

A niš ja navijem vekericu u 3 ure po noći kad ono 

ima ih koji još sišu i u to doba noći.

Nije problem samo u pokućnom problem je i mobilnom vani kad ja na deset pozicija u 8 km na obali imam veličanstvenih 3 Mbps i onda uključimo da skida sa torenta do jaja .

Kad je fešta nek je fešta ...

😭😋😭

 

kbenzema pon 22.7.2019 18:51
fromcelltohell kaže...
Meni je neki dan bilo tako na Xiaomi Redmi Note 5, sve dok nisam nadogradio YT aplikaciju na zadnju verziju. Možda je do toga i kod tvojeg frenda? Neka provjeri to, možda je problem baš u tome?

 

Nije, probali smo na mojem mob, a aplikacija mi je ažurirana tak da je neki drugi problem u pitanju

MUĆAK uto 23.7.2019 14:44
horihoro kaže...
MUĆAK kaže...

Ovi što hvale Telca2 neka hvale i dalje evo i ja dajem svoju 

po-dršku .....

 

Crikvenica ,13:05 

 Mućak nije te dugo bilo vec sam se zabrinio disi haha

 

😭😁😂😋🤗🤔

 

Ki se zadnji smije najslađe se smije ...

 A vidi ovo popravilo se stanje sa brzinom

jer su " SISATELJI " MB  na plažama ....

Ponovo uvode maskotu 

crnog GREGORA ....

 

 

GrimReaperKC uto 23.7.2019 15:42

malo više ovo pratim kao neki humoristični topic 

 

imam mj i pol pokućni na huaweiu b525-23a. zivim u podrumskom stanu i imam brzinu od nekakvih 4 u doba zagušenja pa do 22 mbita kad je rasterećeno što mi je super s obzirom da sam na žičanom netu imal 3-4 mbita.

 

najbitnije nemam prekide nikakve i zadovoljan sam.

 

ono što mi je smiješno da mućak npr više dnevno provede vremena radeći speedtest nego ja na računalu 

 

zaključak:

ako niste zadovoljni, raskinite ugovor, pređite na nekoga/nešto što vam bude odgovaralo umjesto

da cijele dane radite speedtest i kukate na forumu protiv teleoperatera

 

 

 

MUĆAK uto 23.7.2019 18:35
GrimReaperKC kaže...

malo više ovo pratim kao neki humoristični topic 

 

imam mj i pol pokućni na huaweiu b525-23a. zivim u podrumskom stanu i imam brzinu od nekakvih 4 u doba zagušenja pa do 22 mbita kad je rasterećeno što mi je super s obzirom da sam na žičanom netu imal 3-4 mbita.

 

najbitnije nemam prekide nikakve i zadovoljan sam.

 

ono što mi je smiješno da mućak npr više dnevno provede vremena radeći speedtest nego ja na računalu 

 

zaključak:

ako niste zadovoljni, raskinite ugovor, pređite na nekoga/nešto što vam bude odgovaralo umjesto

da cijele dane radite speedtest i kukate na forumu protiv teleoperatera

 

 

 

 Da su drugi bolji odmah bi šal ća , koliko put sam ja zval i pisal Telcima pa ča misliš da ako ne reklamiraš da će se nešto popravit oće moj gnjurac ,eto to.

Evo sad nisam doma nego na plaži ispod hotela Omorika i evo rezultata samo uključim Speed test i gle čudesa.

 

😭😂🤔

MUĆAK uto 23.7.2019 18:37
GrimReaperKC kaže...

malo više ovo pratim kao neki humoristični topic 

 

imam mj i pol pokućni na huaweiu b525-23a. zivim u podrumskom stanu i imam brzinu od nekakvih 4 u doba zagušenja pa do 22 mbita kad je rasterećeno što mi je super s obzirom da sam na žičanom netu imal 3-4 mbita.

 

najbitnije nemam prekide nikakve i zadovoljan sam.

 

ono što mi je smiješno da mućak npr više dnevno provede vremena radeći speedtest nego ja na računalu 

 

zaključak:

ako niste zadovoljni, raskinite ugovor, pređite na nekoga/nešto što vam bude odgovaralo umjesto

da cijele dane radite speedtest i kukate na forumu protiv teleoperatera

 

 

 

 Da su drugi bolji odmah bi šal ća , koliko put sam ja zval i pisal Telcima pa ča misliš da ako ne reklamiraš da će se nešto popravit oće moj gnjurac ,eto to.

Evo sad nisam doma nego na plaži ispod hotela Omorika i evo rezultata samo uključim Speed test i gle čudesa.

 

😭😂🤔

horihoro uto 23.7.2019 19:15
MUĆAK kaže...
GrimReaperKC kaže...

malo više ovo pratim kao neki humoristični topic 

 

imam mj i pol pokućni na huaweiu b525-23a. zivim u podrumskom stanu i imam brzinu od nekakvih 4 u doba zagušenja pa do 22 mbita kad je rasterećeno što mi je super s obzirom da sam na žičanom netu imal 3-4 mbita.

 

najbitnije nemam prekide nikakve i zadovoljan sam.

 

ono što mi je smiješno da mućak npr više dnevno provede vremena radeći speedtest nego ja na računalu 

 

zaključak:

ako niste zadovoljni, raskinite ugovor, pređite na nekoga/nešto što vam bude odgovaralo umjesto

da cijele dane radite speedtest i kukate na forumu protiv teleoperatera

 

 

 

 Da su drugi bolji odmah bi šal ća , koliko put sam ja zval i pisal Telcima pa ča misliš da ako ne reklamiraš da će se nešto popravit oće moj gnjurac ,eto to.

Evo sad nisam doma nego na plaži ispod hotela Omorika i evo rezultata samo uključim Speed test i gle čudesa.

 

😭😂🤔

Mućak promjen mobite da vidis razliku 

Evo kodmene trenutno..

mzopg čet 25.7.2019 19:36

Uzeo za probu pokućni prije mjesec dana i za sada sam jako zadovoljan.

Brzina dosta oscilira, ali uglavnom je oko 40 mbit/s, a ide od 25 do 70, kako kad.

Jednom je pala na 1.5, ali nakon reboota routera vratila se na 50.

 

Moj stari Xiaomi redmi 4 se nikako ne slaže sa routerom, veza stalno puca, pada brzina... uglavnom došao sam do zaključka da je do mobitela, jer sa druga dva moba sve radi bez problema.

 

Evo i par mjerenja.

 

https://www.speedtest.net/result/8425851134

https://www.speedtest.net/result/8423817257

Izzy čet 25.7.2019 19:47

Tako znači... Vidim da se dosta vas žali na loše brzine. Dakle, opterećenost mreže je problem? Jer danas sam kupio D-link DWR-921 router, a jučer sklopio ugovor za mobilni internet u Tele2 (169 kn, tarifa bezbroj GB) i evo čudim se kako je brzina niska i nestabilna. Za download, a upload je stalno oko 17 Mb/s što je meni odlično, ali download... Ono, od 0.5 do 10-tak Mb/s (a najčešće je izmedu 1 i 2 Mb!). Bezveze! Bolje mi je ovo kod susjeda što sam do sada koristio gdje je bilo gotovo stalno oko 10 Mb/s (Optima). Inače, ping je dobar, od 20-50 ms i 4G signal isto (87%). Sve mi dođe da vratim router (kupljen u Linksa) i raskinem ugovor sa Tele2. Nego, kako da prebacim da se spoji na 3G? Ne vidim tu opciju u postavkama routera. Imam opciju naznačenu kao "4G/3G" koja je i odabrana, ali ne i pojedinačno. Što me navodi na zaključak da kada je 4G signal slab, automatski se spaja na 3G. A volio bih ja sam ručno odabrati 3G jer možda bude stabilnija brzina.

 

EDIT: Eh, da, router sam već bio resetirao, ali nije pomoglo.

ranko091 čet 25.7.2019 20:56
Izzy kaže...

Tako znači... Vidim da se dosta vas žali na loše brzine. Dakle, opterećenost mreže je problem? Jer danas sam kupio D-link DWR-921 router, a jučer sklopio ugovor za mobilni internet u Tele2 (169 kn, tarifa bezbroj GB) i evo čudim se kako je brzina niska i nestabilna. ...

 dobro prvo da riješimo osnovne stvari... gdje ti je odašiljač? koliko si udaljen od njega? kakvi su ti parametri veze? i imaš li namjeru koristit antene?

 

antene su prva skuplja stavka, tako da ako misliš koristit tele2 kao primarni internet, onda razmisli o njima.

deepshitcro čet 25.7.2019 22:30

Kolega Ranko, meni je na pokucnom signal pun, brzina 60-120, ali ispod 60 u tri mjeseca nije pala. Susjed je udaljen od mene nekih 80tak metara i signal mu je na dvije crtice i brzina ne prelazi 35. Isti routeri, sve isto. Ako si upucen u te antene baci neki savjet za pristupacnu cijenu da se moze naruciti kod nas pa da mu preporucim. Hvala

Izzy pet 26.7.2019 00:27
ranko091 kaže...
Izzy kaže...

 

 dobro prvo da riješimo osnovne stvari... gdje ti je odašiljač? koliko si udaljen od njega? kakvi su ti parametri veze? i imaš li namjeru koristit antene?

 

antene su prva skuplja stavka, tako da ako misliš koristit tele2 kao primarni internet, onda razmisli o njima.

 Živim u Šibeniku, ne u centru grada, ali gledajući kartu pokrivenosti ne bi trebalo biti problema. Prijem signala je trenutno 90% (4G). Najniže, a da sam vidio je bilo 77%. Što te točno interesira od parametara? Inače, trenutno sam spojen žično sa routerom, a sve do danas sam se spajao kod susjeda koristeći Asus PCE-AC56 Wi-Fi karticu. Antene sam bio montirao na to postolje koje se vidi na slici. Nisam uopće išao za tim može li se to uključiti u router... Tj., koristiti umjesto njegovih antena. A večeras sam igrao WoT i ping je bio od 60-90 ms što mi je OK. A brat Rocket League i bilo mu je oko 70 ms. I evo, tijekom pisanja ove poruke sam opet testirao brzinu i eto rezultata. Moram priznati da sam razočaran brzinom...

 

EDIT: E, router smo spojili i na 3G (signal 51%), ali jednako je razočaravajuće. Tj., upload je i niži, a download vrlo sličan kada je na 4G-u.

dennocro pet 26.7.2019 06:52
deepshitcro kaže...
Kolega Ranko, meni je na pokucnom signal pun, brzina 60-120, ali ispod 60 u tri mjeseca nije pala. Susjed je udaljen od mene nekih 80tak metara i signal mu je na dvije crtice i brzina ne prelazi 35. Isti routeri, sve isto. Ako si upucen u te antene baci neki savjet za pristupacnu cijenu da se moze naruciti kod nas pa da mu preporucim. Hvala

 Iskre p56 najbolje

deepshitcro pet 26.7.2019 12:35

Ekipo, koristi li tko od vas smartiptv preko tele2 pokucnog ?
Prestao mi je raditi i nakon kontaktiranja iptv providera covjek me odmah pitao jesam li na tele2 netu. Neki problem se desava jer tele2 pusta ip adrese iz estonije pa zato nece raditi.
Mozda da probam sa auto obtain ip adress staviti na pppoe ? Nisam pametan sto uciniti. Strucnjaci iz tele 2 mi kazu da ugasim router na 30 min i da ce onda povuci hrvatski ip, ali naravno da ne funkcionira...

Mateo13 pet 26.7.2019 12:42

Jucer navecer od jednom se pojavi 4g+ ja sam se jos začudio, kad ono odem na speed test brzina ide do 320 u downloadu. Ja pomislim sad ce valjda biti normalne brzine kad ni 20 min poslije brzine se vrate na staro. A nakon sat vremena brzine opet 4g+ i onda opet po starom. To mozda nesto namjestaju oni ili, zna li netko?

dennocro pet 26.7.2019 13:31
deepshitcro kaže...
Ekipo, koristi li tko od vas smartiptv preko tele2 pokucnog ?
Prestao mi je raditi i nakon kontaktiranja iptv providera covjek me odmah pitao jesam li na tele2 netu. Neki problem se desava jer tele2 pusta ip adrese iz estonije pa zato nece raditi.
Mozda da probam sa auto obtain ip adress staviti na pppoe ? Nisam pametan sto uciniti. Strucnjaci iz tele 2 mi kazu da ugasim router na 30 min i da ce onda povuci hrvatski ip, ali naravno da ne funkcionira...

 ja sam do prije mj dana gledao preko tele i radilo je, sad iskreno ne znam sta se desava al mogu pitati frenda on je jos na tele i ima iptv pa da provjeri jel radi.