MUĆAK uto 16.7.2019 19:56
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

MUĆAK uto 16.7.2019 19:56
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

MUĆAK uto 16.7.2019 19:57
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

MUĆAK uto 16.7.2019 19:58
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

DDavorin sri 17.7.2019 15:22
MUĆAK kaže...
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

 Spojen si na Band 1  zato ti je sporo spoji se na Band 3 i imat ćeš veće brzine

MUĆAK sri 17.7.2019 18:14
DDavorin kaže...
MUĆAK kaže...
petric1 kaže...

Mućak Imam xiaomi redmi note 4 kao i ti i dere mi 100 mbps.A frend ima pokućni  b315-s22 njemu je još jača brzina na pokućnom!

 Ne mogu virovat di si izmjeril tu brzinu u kom djelu Crikvenice ,ako je to tako onda znači da mi je Šomi u gnjurcu ne vjerujem u Tele2 SIM karticu jer je iz 2018 god. a i druge mreže imaju na njemu male brzine .

Evo sada u Dramlju vani mjereno.

Za popizdit što je to . 

 Spojen si na Band 1  zato ti je sporo spoji se na Band 3 i imat ćeš veće brzine

 Ne mogu se ja spojiti na bilo koji band kako ja hoću na Xiaomi RN4 , nego je odabir prema blizini bazne stanice ja mogu samo odabrati 2,3,4 G i ništa više .

Evo sad  sam na Kačjaku i to je to.

MUĆAK čet 18.7.2019 10:45
petric1 kaže...

Točno spoji se na band 3.Tamo su velike brzine

 

 Samo mi opiši "kako to" da se sa Xiaomi RN4  spojim na band 1,3,8,20 u kojim to postavkama mobitela  pa nije to router.

O čemu ti to.....

Evo sad je u Band 3 , jedva da pokrećem Chrome....

Gale92 ned 21.7.2019 11:32

Oprostite ekipa ako ću nekoga uvrijediti ali čitam tu iz dana u dan i nailazim samo na kritike. Te ne valja ovo ne valja ono.

Ja koristim Tele 2 pokućni godinu i pol i u suštini sam zadovoljan. A živim na otoku Rabu gdje se masa turista sada ogromna.... a tu se pojedinci (svaka čast "normalnima") žale i kukaju i plaču ne valja ovo ne valja ono. Stvarno ste pojedinci smiješni... naslov glasi "Neograničeni internet u Tele2" a ne "Ne radi mi i ne valja ono smeće od Tele 2 Pokućnog"....

acmilan2 ned 21.7.2019 11:44
Gale92 kaže...

Oprostite ekipa ako ću nekoga uvrijediti ali čitam tu iz dana u dan i nailazim samo na kritike. Te ne valja ovo ne valja ono.

Ja koristim Tele 2 pokućni godinu i pol i u suštini sam zadovoljan. A živim na otoku Rabu gdje se masa turista sada ogromna.... a tu se pojedinci (svaka čast "normalnima") žale i kukaju i plaču ne valja ovo ne valja ono. Stvarno ste pojedinci smiješni... naslov glasi "Neograničeni internet u Tele2" a ne "Ne radi mi i ne valja ono smeće od Tele 2 Pokućnog"....

 Ovo je tema u kojoj se raspravlja o tom neogranicenom internetu, pa ako nekom nesto ne valja ce napisati da mu se proba pomoci, no istina je da je ovo smece ako je previse ljudi spojeno na jednu stanicu i ja jedva cekam jos ta 2 i pol mjeseca da prodju i da raskinem ugovor s njima. A tebi ako je smijesno, slobodno se smij, svatko ima pravo reci sto ga muci i hvala Bogu da ce na forumu pitati pa probat izvuc nekakav savjet ili zakljucak.

DDavorin ned 21.7.2019 11:50
NeoOS kaže...
Da, spaja se jer Tele2 postepeno u cijeloj HR pušta nacionalni roaming na HT signalu.

 Neće biti ništa od 4G na HT HR samo u mjestima gdje je slab Tele2 4G signal ili ga uopće nema tako da zaboravi spajanje na HT HR u gradovima gdje je pokrivenost Tele2 4G signalom dobra

DDavorin ned 21.7.2019 11:54
misko-bj kaže...

Ima li saznanja dali tele 2 bude ikad imao spajanje frekvencija?

 Bude a kada ne zna se( možda završetkom turističke sezone) i da napravi agregaciju 1800+2100 99% routera koje koriste korisnici u HR ne može agregirati te dvije frekvencije

Marko :D ned 21.7.2019 12:07
DDavorin kaže...
NeoOS kaže...
Da, spaja se jer Tele2 postepeno u cijeloj HR pušta nacionalni roaming na HT signalu.

 Neće biti ništa od 4G na HT HR samo u mjestima gdje je slab Tele2 4G signal ili ga uopće nema tako da zaboravi spajanje na HT HR u gradovima gdje je pokrivenost Tele2 4G signalom dobra

Istina, nacionalni raoming je trenutno dostupan samo u mjestima gdje je slab Tele2 signal ili ga uopće nema. No, zanimljivo je to uvođenje mogućnosti korištenja 4G mreže HT-a jer si i s 3G mrežom mogao uredno koristiti Tele2 usluge.

 

Pretpostavljam da će 4G nacionalni roaming omogućiti na mjestima gdje primjete pad u brzini na svojoj mreži, ali vidjet ćemo.

Armor ned 21.7.2019 13:01

Zvali me jučer u vezi produljenja ugovora.

Vele, ističe vam uskoro, a ukoliko sada produljite, dajemo vam cijenu od 159kn.

 

Velim hvala ali ne, nije baš uskoro.

 

Pred prodajom su, i čini mi se da bi pokušavaju dobiti potpise prije 1.8., od kad su potrošači bolje zaštićeni(?).

 

No ak budu brzine ok kad mi istekne, zakaj ne, ak ponude nekaj bolje od cijene.

Gale92 ned 21.7.2019 13:08
acmilan2 kaže...

 Ovo je tema u kojoj se raspravlja o tom neogranicenom internetu, pa ako nekom nesto ne valja ce napisati da mu se proba pomoci, no istina je da je ovo smece ako je previse ljudi spojeno na jednu stanicu i ja jedva cekam jos ta 2 i pol mjeseca da prodju i da raskinem ugovor s njima. A tebi ako je smijesno, slobodno se smij, svatko ima pravo reci sto ga muci i hvala Bogu da ce na forumu pitati pa probat izvuc nekakav savjet ili zakljucak.

 To svakako stoji ali vec nekoliko stranica unatrag jedni te isti blate i žale se. Ispada da mi ostali koristimo i "šutimo" no dobro svatko ima svoje pravo i mišljenje reći...

kbenzema ned 21.7.2019 14:09

Frend neki dan uzeo karticu za pokućni, a ruter je nabavio od frenda. Spojio je mob, laptop, tv, sve radi osim jedne stvari...youtubea.

Na laptopu mu youtube radi bez problema, a na tv-u i bilo kojem drugom mobitelu (osim jednom na kojem isto sve radi), otvara youtube, može se i pretraživati, ali kad nešto pusti, samo vrti vrti i vrti.

U čemu bi mogao bit problem?

DDavorin ned 21.7.2019 17:28
Armor kaže...

Zvali me jučer u vezi produljenja ugovora.

Vele, ističe vam uskoro, a ukoliko sada produljite, dajemo vam cijenu od 159kn.

 

Velim hvala ali ne, nije baš uskoro.

 

Pred prodajom su, i čini mi se da bi pokušavaju dobiti potpise prije 1.8., od kad su potrošači bolje zaštićeni(?).

 

No ak budu brzine ok kad mi istekne, zakaj ne, ak ponude nekaj bolje od cijene.

 Sad su brzine ok u kontinentalnom dijelu ljudi na moru al kad završi sezona..., i taman kad ti potpišeš UO na 24mj zbog uštede 10kn mjesečno može se dogoditi opet problemi sa brzinom i onda ćeš opet kukati....Od 1.8 bolja zaštita potrošača?? što se tiče 4G mreže nema ti tu zaštite brzine od 0.5 do 150Mbps ovisi kakve si sreće....