Tableti

Vivax Tablet TPC-800 Dual OS

biro46 uto 31.1.2017 23:14
mattax kaže...

Android je skoro neupotrebljiv, uređaj se zagrijava, baterija slabo drži, znači tablet može služiti samo za surfanje 

 zašto je android neupotrebljiv ja imam taj tablet tj.nedavno sam ga kupio i ništa se ne zagrijava a baterija drži jedan dan ako se gleda film a ako se samo surfa i duže 

Horatio_Hornblower uto 31.1.2017 23:46

Imam dva doma i tableti su vrh za novce koje sam ih platio uf da ali da nemaju znak jabuke ili zamsunga da bi bili dobri....

Pozitivna stvari Odlican fluidan rad i u windovsu i u androidu bez obzira sto netko ko laprda samo da laprda priča (nikakvih grijanja nema) na oba dva tableta...mana su kamere koje su ocaj zivi...

Direktna usporedba sa tab a 2015 koji je koštao 2500 kn je takva da vivax pojede 4 puta skupljeg samšrota bez ikakvih problema sto se tiče hardvera brzine rada i ostalog. jedino što je na tom samsungu bolje su zvucnici i nekako je finija završna obrada ali obzirom koliko je bio skup mora da obriše pod vivaxom a suprotna je stvar... 

Tako da ili imas defektni proizvod pa reklamiraj ili negovori nešto napamet mozda da kupis tablet i probas nesto prije nego gluposti pises...

Horatio_Hornblower čet 2.2.2017 08:03

Hocu jer imam oba i zato mogu ma zamisli Samsung sveta krava nekvalitete i neko mi onda dode branit da napisem sto mislim... Ja sam oba dva dobio u super stanju i evo godinu i 3 mjeseca rade prva liga s tim da bas rade svaki dan... A sve drugo ti pise u postu iznad tableti su mi se pokazali kao odlicni za te novce tako da reklamiraj opet ako imas problema a ne plakat kako ništa ne valja... 

dark_wizz pet 10.2.2017 02:54
Horatio_Hornblower kaže...

Hocu jer imam oba i zato mogu ma zamisli Samsung sveta krava nekvalitete i neko mi onda dode branit da napisem sto mislim... Ja sam oba dva dobio u super stanju i evo godinu i 3 mjeseca rade prva liga s tim da bas rade svaki dan... A sve drugo ti pise u postu iznad tableti su mi se pokazali kao odlicni za te novce tako da reklamiraj opet ako imas problema a ne plakat kako ništa ne valja... 

 Pitanje za tebe, uzeo bih ga zbog Windows OS pa me zanima sljedeće:

Podržava li OTG (najviše zbog miša i tipkovnice)?

Ako si probao možda - kako radi Hearthstone na Windows OS?

Kakva je kvaliteta Wi-Fi jer ne mogu nigdje naći koji je chip na njemu?

Cevi pet 10.2.2017 10:19
dark_wizz kaže...

 

 Pitanje za tebe, uzeo bih ga zbog Windows OS pa me zanima sljedeće:

Podržava li OTG (najviše zbog miša i tipkovnice)?

Ako si probao možda - kako radi Hearthstone na Windows OS?

Kakva je kvaliteta Wi-Fi jer ne mogu nigdje naći koji je chip na njemu?

 Evo ja cu ti odgovoriti. Podrzava otg, radi bez problema . Neznm kako ide Hearthstone ali sam isprobao Max payne i šljaka odlično. Što se wifia tiče, dosta je slab.

FeistyWarrior46 ned 8.7.2018 15:45

Imam problem oko ovoga tableta. Nedavno sam u windows postavkama vratio windows u tvornicko stanje. Radio sam to i prije na istom tabletu. Ovaj put se na ekranu kada trebam podesiti jezik i upisati ime i blabla sve zaledilo. Molim vas pomozite !