Tableti

Problemi s tabletom

Flexan22 ned 5.11.2017 11:47

Pozdrav prijatelji!

Nedavno sam u svom ormaru pronašla tablet Huawei Mediapad 7 lite. Nije bio korišten od 2013. Odlučila sam ga iskoristiti, ali tijekom rada naišla sam na probleme:

 

1. Kad sam na internetu, tablet je užasno spor i ponekad me izbacuje iz aplikacije Internetski preglednik.

 

2. Od zadnjeg updatea aplikacije Youtube (verzija:11.01.70.) kad pokrenem video, neće učitati, samo stoji onaj Play button. Ponekad zna čak pisati Došlo je do problema tijekom reprodukcije. Dodirnite za ponovni pokušaj. EDIT To popravim reinstaliranjem aplikacije Youtube, ali sljedeći dan problem se pojavljuje.

 

Sad me zanima kako to popraviti. Tablet je inače dobar, brz, ali ponekad ima žute minute. Željela bih neka trajna rješenja. Molim dobra srca da mi pomognu.

 

P.S. Ako treba, priložit ću slike.

fer-de-lance ned 5.11.2017 23:57

Resetiraj ga na tvorničke postavke.

Automatske nadogradnje isključi u postavkama play storea.

Skini neki drugi preglednik (najbolje Operu mini ili Naked browser ili nekaj slično).

A za Youtube isto pazi da se ne nadogradi, a ako ne radi bez nadogradnje skini neku drugu aplikaciju za gledanje Youtubea (premda bi morao raditi ok).

 

Edit: sad sam tek skužio koji je to model.

Šrot za današnje standarde.

Ako uspiješ osposobiti gledaj video na čim manjoj rezoluciji i nadaj se čudu.

 

Flexan22 pet 17.11.2017 16:54
fer-de-lance kaže...

Resetiraj ga na tvorničke postavke.

Automatske nadogradnje isključi u postavkama play storea.

Skini neki drugi preglednik (najbolje Operu mini ili Naked browser ili nekaj slično).

A za Youtube isto pazi da se ne nadogradi, a ako ne radi bez nadogradnje skini neku drugu aplikaciju za gledanje Youtubea (premda bi morao raditi ok).

 

Edit: sad sam tek skužio koji je to model.

Šrot za današnje standarde.

Ako uspiješ osposobiti gledaj video na čim manjoj rezoluciji i nadaj se čudu.

 

 Hvala ti puno. Tek sam sad vidjela post. Pokušat ću sutra, a ako neće raditi, nema veze. Mislila sam koristiti Huawei za dnevno gledanje videa, ali kad ne radi, gledat ću na mobitelu ili PC-ju (samo za silu).

Fly598 ned 26.11.2017 14:11

Pozdrav ljudovi, da ne pravim novu temu pa cu ovdje pitati. Rodica mi je donila fiskal1 blagajna-Tablet, problem je što ne može gledati you tube, niti se išta može skinuti s marketa. Pitanje je, jeli taj tablet napravljen da može raditi tako nešto? 

kruskar ned 26.11.2017 14:23

Ja imam doma isto fiskal1tablet,hajd uslikaj svoj pa ću ti reć odma možeš ne možeš išta od njega napraviti.

Uglavnom ovaj moj ima zaključan BL i nemožeš mu ništa,samo za blagajnu može koristit :(

kruskar ned 26.11.2017 14:45
Fly598 kaže...

Model WM8850-mid

 

 

Svaka pomoć dobro dođe, hvala.

 Ooo da identičan imam,prvo sam se namučio ko kreten da nađem stock FW,nakraju da bi skonto da je BL zaključan i eno ga još uvjek stoji i skuplja prašinu,nemreš niš s tim.

Flexan22 ned 26.11.2017 17:39

Ja isto imam taj Fiskal 1 tablet. Ja sam ovako došla do aplikacija (pa i YouTube-a). Preko tvorničkog preglednika sam našla Google Play. Prijavila sam se svojim Gmail računom i normalno skidam aplikacije. Pokušajte, nemate što izgubiti.