MGloc sub 17.11.2018 12:55

Ako ti ista pomaze http://leshcatlabs.net/forums/showthread.php?tid=1212

A to je ionako 7xxx serija koja je stara 5 godina i jos je mobilni GPU tako da nema tu bas neke pomoci.Ja bih pokusao u igri npr. Crysis 2  na ultra 1920x1080 trebao imat blizu 30fpsa , batman arkham city isto tako , cod mw3 na istim postavkama na 60fps ako imas veliku razliku naspram ovoga sto sam ti napisao onda vjv. radi na 243mhz tad je problem. Takav je fps sa 7690m i i7-2630QM.

Luka123 sri 21.11.2018 12:13

Vjerojatno se o power planu radi, imas i u bios-u cak, ako nisi bios dirao, stavi kad koristi bateriju i kabel da je high performance.Također u bios-u graphics adapter ako ima, taj gpu a ne intel hd.

 

U najgorem slučaju :

Ako neradi probaj spojiti laptop na externalni monitor i disable u device manager totalno intel hd. (ovo ako ne uspije nista od navedenog, jer ces mozda morati reinstall win i reset cmos ne bude li pokazivalo sliku na external monitoru) 

 

Oprosti ali nevezano za temu nasmijao sam se. 

 

Although Windows 7 is still a viable option, it's now 9 years and 3 months old. This system should be upgraded to Windows 10

Zelja ned 16.12.2018 18:43

POkrenuo sam Heaven Benchmark i neće da mi testira ATI grafičku nego onu u procesoru,a u MSI Afterburneru piše GPU Clock 725MHz a Memorija na 900 MHz za ATI-evu a u testu piše isto to al za Intel Graphics 3000.

Jel to znači da je ova ATI-eva crkla tj da sam kupio laptop sa crknutom grafičkom?

 

Anđeo bez falinge ned 16.12.2018 22:22

pogledaj koja kartica je prva u Biosu...

i čudi me da ti benchmarci testiraju obje grafike ?!

ili je stvarno gecrkt a radi samo Intel integrirana ili ...ništa, poigraj se s biosom, isključi HD 3000, prije toga pobriši intel grafičke drivere i instaliraj ponovo ATI...

dakle, da nikakav program ne vidi Hd 3000.

 

????????????? kaj je ovo...

 

sad tek vidim da nisi riješio problem skoro mjesec dana ?!