Start-up

Video produkcija (reklama) za startup?

ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 11.6.2018 08:52

Pozdrav,

 

dakle imam startup u zamisli, još je sve na papiru a dizajn se počeo raditi u Adobe XD.

Trebala bi mi nekakva koliko toliko profesionalna video produkcija kojom bi se taj proizvod dobro izreklamirao na Kickstarteru/IndieGogo ili bilo kojoj drugoj startup platformi.

Razumijem da tako nešto nije jako jeftino ali nadao sam se pronaći neku firmicu koja radi upravo takve promotivne video materijale - dakle recimo 2-3 minute, o čemu je, kako radi, malo šetnja po gradu, malo korištenje aplikacije i to je to.

 

Ako netko ima više informacija o kakvoj firmi, eventualno da je upoznat s cijenama, bio bih zahvalan.

Vidim vani su cijene cca 50,000 kn za video od 2 minute. To mi je iskreno puno, puno previše. Ja bih bio spreman izdvojiti 5,000 - 10,000kn, ali da je produkcija stvarno dobra. Jer amaterske filmiće mogu i sam raditi svojim Samsung telefonom.

 

 

 

Hvala.

robisierra92 pon 11.6.2018 14:05

Bavimo se video produkcijom u firmi, radimo sve - od filmova do reklama, profesionalci smo s dugogodišnjim iskustvom

U Zagrebu smo, ali radimo po cijeloj hrvatskoj

Ako želiš možeš se javiti mom kolegi na email filip@ratiovp.com, što bi točno htio, što ti treba, koji budžet je u pitanju, pa će ti složiti ponudu