Sport

Real Madrid C.F.

Hexfire sub 2.11.2019 22:00

Solidno prvo poluvrijeme, ali ništa više od toga. Jbt sve ak ponovno ne iskoriste kiks Barce.

Varane je strašno loš u predaji lopte danas. Courtois zuji ukolo.

Hexfire sub 23.11.2019 19:28

Barca opet loša, ali i dalje osvaja bodove. Teško da će i ove godine biti išta od prvenstva. Nismo iskoristili priliku dosad.

 

Ako ništa Mourinho je otišao u London pa smo dodgeali taj metak. Možda na ljeto/zimu Pochettino i Erikssen u paketu?

Del_Boy97 ned 24.11.2019 12:37
Hexfire kaže...

Barca opet loša, ali i dalje osvaja bodove. Teško da će i ove godine biti išta od prvenstva. Nismo iskoristili priliku dosad.

 

Ako ništa Mourinho je otišao u London pa smo dodgeali taj metak. Možda na ljeto/zimu Pochettino i Erikssen u paketu?

 to mi se nekako čini najlogičnije

ATJLučko ned 24.11.2019 12:43
Del_Boy97 kaže...
Hexfire kaže...

Barca opet loša, ali i dalje osvaja bodove. Teško da će i ove godine biti išta od prvenstva. Nismo iskoristili priliku dosad.

 

Ako ništa Mourinho je otišao u London pa smo dodgeali taj metak. Možda na ljeto/zimu Pochettino i Erikssen u paketu?

 to mi se nekako čini najlogičnije

Za Erikssena nisam uopće ziher što će biti i kako, ali se nešto "suska" da bi mogao u Manchester United ili još prije u Arsenal 

Del_Boy97 ned 24.11.2019 12:51
ATJLučko kaže...
Del_Boy97 kaže...
Hexfire kaže...

Barca opet loša, ali i dalje osvaja bodove. Teško da će i ove godine biti išta od prvenstva. Nismo iskoristili priliku dosad.

 

Ako ništa Mourinho je otišao u London pa smo dodgeali taj metak. Možda na ljeto/zimu Pochettino i Erikssen u paketu?

 to mi se nekako čini najlogičnije

Za Erikssena nisam uopće ziher što će biti i kako, ali se nešto "suska" da bi mogao u Manchester United ili još prije u Arsenal 

 ugovor mu istječe ovo ljeto, znači na zimu može potpisat predugovor ili ga neki od klubova moze odma kupit za 20ak milijuna eura.

 

Pa sad kad bi imao na izbor gdje će, sumnjam da bi baš manu ili arsenal odabrao.

ATJLučko ned 24.11.2019 13:03

U ovom kontekstu, OSVETA "guzdi" koji ga je otpilio pet mjeseci nakon finala Lige Prvaka 
A niti jedan niti drugi klub trenutno nisu lošiji od Tottenham Hotspura trenutno na tablici! 

ATJLučko čet 12.12.2019 14:10
sstrmi kaže...

Na koga ici sad? Sta mislite tko bi najvise odgovarao?

Obzirom smo drugi u skupini, predmnjevam da idemo na nekog prvog u skupini! 

Ili BAYERN, ili Manchester Shity, iz našeg dijela grupa, ili vjerojatnije FC L'pool, Barcelona ili Valencia ?! 

bruno03 kaže...

Juve! Jeli možemo dobit španjolske klubove u ovom izvlačenju?

Nisam ziher kako ide rošada oko igranja, ali sam skloniji rasporedu AB, ili AC, ili AE, AF ili AH nekako, sa normalno prvim iz skupine! 

Hexfire čet 12.12.2019 20:49
Del_Boy97 kaže...

eto

 Ne znam kako vi, ali meni ova ograničenja kod izvlačenja i skupina i kasnijih faza već jedno vrijeme idu na živce. Imam osjećaj da su skupine svake godine jako slične/iste, a da ne pričam parovi najboljih 16. Ovo ograničenje o neigranju klubova iz iste zemlje stvarno nema nikakvog smisla. 

Del_Boy97 čet 12.12.2019 22:48
bruno03 kaže...

RAzumijem da se španjolci ne smiju križat ali zasto španjolci ne smiju na njemnce

 kako mislis ne smiju?

 

englezi ne smiju na engleze i one koje su prosli iz njihove grupe, ista pravila vrijede za sve ostale da sad ne nabrajam

bruno03 pet 13.12.2019 14:19

Ne razumijem odakle ovi postoci u tablici? Kad budu izvlačili kuglice iz one zdjele kaj nebi trebalo bit jedan klub = jedna kuglica. Ovako ispada ko da će stavit 2 kuglice leipcig a tri juventus, pa zato imamo više šanse za juve

Hexfire ned 15.12.2019 18:32
bruno03 kaže...

Ne razumijem odakle ovi postoci u tablici? Kad budu izvlačili kuglice iz one zdjele kaj nebi trebalo bit jedan klub = jedna kuglica. Ovako ispada ko da će stavit 2 kuglice leipcig a tri juventus, pa zato imamo više šanse za juve

 Ma ovi postoci su tu reda radi, bitno je ovo tko koga može izvući. Do razlike u postocima ti dolazi jer neki klubovi imaju 5 potencijalnih protivnika, a neki 6. Leibzig recimo matematički gledano ima manje šanse da bude protivnik Realu, jer ima veće šanse od Juvea da ga netko već ranije izvuće... Nadam se da kužiš što hoću reći. 

Hexfire čet 19.12.2019 09:28

Jbg bili smo bolji, nismo dobili penal. Ali kako smo prolazili prijašnjih godina, ne mogu biti nezadovoljan.

5m za Valverdea bi mogla postati najbolja investicija od 10m za Ozila.