Del_Boy97 sub 6.7.2019 21:28
mar123 kaže...

evo i ronda u lakersima opet. 

sad je ovo vec respektabilan roster, cak ni klupa nije suplja. 

ako ce startna postava bit rondo-green-lbj-ad-cousins onda na klupi imamo cooka, kuzmu, mc geea, kcpa.

 ja bi radije da lebron starta na pg-u, a da u prvu uleti kuzma pa da se mogu igrat 5 out formacije

TKScump ned 7.7.2019 09:40

Rondo bi triba bit startni play, rođeni razigravač da skine teret sa Jamesovih leđa, godine su tuba sezona je duga triba odradit i playoff dogodine. Tribali bi sad potpisat par šutera za minimalac, neviđeno mi je ža šta smo propustili jj reddicka ali štaš.... 

TITO_broz ned 7.7.2019 10:42

ponovo je meni roster lakersa lose sastavljen, na citavom rosteru imamo 3 igraca koja su sposobna sut pogoditi, u odbrani samo davis,green i eventualno kcp. ako se dogura do finala konference to ce biti prevelik uspjeh. vece sanse utah-i dajem neg mojim lakersima

Mitch ned 7.7.2019 17:55

LBJ mora uzet rolu Magica.

 

A sve jos visi u zraku kolko ce AD i Boogie tekmi odigrat. Ako budu zdravi do playoffa sve je moguce.

 

 

Inace KCP 16/2 signing je katastrofa. Bradley koji je dostupan barem moze cuvat vise pozicija kao i Morris. KCP jedva sutira (sudeci po zadnje dvije sezone) i samo dobro cuva svoju poziciju.

 

 

Rangirao bih west kao LAC > Jazz > LAL >= Denver > Houston > Portland > GSW

TITO_broz ned 7.7.2019 18:28

Nije KCP toliko los ugovor, 8 miliona godisnje na solidnog sutera(mana streaky) i solidnog defanzivca je po mom misljenju taman

Bude li Boogie licio igrom na sebe od prije povrede, imaju Lakersi mozda i najbolji front court lige, bar ofanzivno

Mislim da malo previse otpisujes gsw- ponovo su tu 3 all stara, nemaju dubinu,odbrana je malo diskutabilnija,ali mislim da ce napad sa curry-em dlo-om i green-om biti sjajan

mar123 ned 7.7.2019 19:59

iako nisam uopce fan lbja, mislim da ljudi prelako otpisuju najboljeg igraca lige jos uvijek(ako nije najbolji top 2 je sigurno). lakersi su dok su bili zdravi prosle sezone bili 4. na zapadu s hrpom klinaca i lbj-em. sad ima ad-a koji je najbolja 4. lige, a znamo kako lebron igra kad ima all stara uz sebe. 

u zadnjih par godina se vidi da je lebronu sezona sporedna stvar, mislim da ce lakersi bit negdje od 3-5 pozicije u sezoni, a onda u playoffu ako nebude ozljeda idu u full power mod. clippersi vjv prvi na zapadu.

Mitch ned 7.7.2019 21:51
TITO_broz kaže...

Nije KCP toliko los ugovor, 8 miliona godisnje na solidnog sutera(mana streaky) i solidnog defanzivca je po mom misljenju taman

Bude li Boogie licio igrom na sebe od prije povrede, imaju Lakersi mozda i najbolji front court lige, bar ofanzivno

Mislim da malo previse otpisujes gsw- ponovo su tu 3 all stara, nemaju dubinu,odbrana je malo diskutabilnija,ali mislim da ce napad sa curry-em dlo-om i green-om biti sjajan

Ne otpisujem, ali cinjenica da nemaju dubinu ni front court. Klaya nema vjerojatno do 2. mjeseca, a Portland ih ubija skoro na svakoj poziciji osim PG, gdje je opet Lillard.

 

KCP je ok, ali za vet min. Ne mogu bas usporediti 8 milijuna (sa 12 godisnje) i Wes Matthewsa na vet minu. Prosle god je KCP ocajno pao sa svojeg prosjeka (koji vec tada nije bio bitno iznadprosjecan), pogotovo u obrani i na prosjecnih 34% za tri.

TITO_broz ned 7.7.2019 22:56

pred kraj sezone je digao procente trice, covjek je nekonstantan, ali kad nemas opcija na trzistu toliko vise u vidu 3&D igraca, mogu opravdati taj potpis.Ali zato lakersi su tanki sa backcourtom poprilicno, al vidjet cemo na sta ce to liciti

 

Tu su negdje portland i gsw sada, ali dajem prednost gswu ipak ekipa koja 3 prstena uzela u zadnjih 5 godina, znaci to poprilicno

 

Uglavno nam slijedi vjerovatno najzanimljivija sezona u zadnjih par godina

mar123 sri 10.7.2019 03:38

nebi mozda rekao najbolji, ali sigurno jedan od onih koji ih je ubacio na jos visu razinu. 

startna petorka je vjerojatno lbj-green-kuz-ad-cousins, plus jos dosta duboka klupa. ponavljam po ko zna koji put, ako ne bude ozljeda ovo je najjaca ekipa u ligi.

TKScump sri 10.7.2019 08:47

Ma teško da je najjača pogotovo u ovom formatu di se puca 30+ trica po utakmici, a nemaju konzistentnog šutera ni za lik. Leonard ih je sjebo... virujen da nebi propustili jj redicka da nisu računali na Leonarda. I dalje smatran da kuzma mora počet sa klupe, to je instant 15+ poena po susretu sa klupe i kandidat za 6th man of year. Pitanje je u kakvom je je stanju Cousins, prosle sezone i nije bija pretjerano pokretan a i mentalno mi se ne čini fokusiran i vjv pristrasen nove ozljede, nece ici all in i tesko da ce se vratit u 2017 formu. Plus debelo smo preplatili Greena, niti je toliko dobar defanzivac niti je toliko dobar šuter da bi se moglo opravdat 15 mil po sezoni , srića pa samo 2 godine ugovora je dobija a i mislin da ce in on bit asset za neki mid season trade. 

Mitch sri 10.7.2019 20:42

Ma LeBron ce trejdat pola ekipe na zimu ako to ne funkcionira.


Medutim nije mi jasno sta GSW radi. Stvarno cudne odluke, a i izgleda da trejdaju DLOa. Djeluje mi kao neki rebuild na pola.

 

 

 

Ja bih da sam Lakersi slozio petorku LBJ Green AB0 Davis McGee/Cousins (25/20 min). Kuz definitivno 6th man, a Rondo i Caruso ga feedaju u kut. 

 

Imam osjecaj da ce im falit spacinga. Fali neki igrac tipa Ariza, Iggy, PJ Tucker...

MVVM sri 10.7.2019 21:20

Pozdrav...

U startnoj petorci bi morali imat KCP-a ili Bradleya, u protivnom nemaju nikog tko ce im cuvat protivnicke pg-e. Green je obrambeno korisniji protiv dvojki ili trojki, tako da mi on nije rjesenje.
(I slazem se da su ga preplatili)

Kuzma i Cousins su obrambeno slabi tako da kao njihovu najjacu petorku vidim sastav LBJ-AB-Green-Kuzma-AD.
Trojac AB, Green i AD su nositelji obrane, svi mogu pogodit tricu i pretpostavljam da ce s ovim sastavom zatvarat utakmice.

Mitch pet 12.7.2019 21:41
TITO_broz kaže...

westbrook u rocketsima za cp-a 2 pika prve i dvije zamijene pikova

rocketsima ce trebati 2 lopte 

 Ja sam fan Rocketsa jos od vremena McGradya i iskreno cak mislim da je trejd okej.

 

Pickovi koji realno nisu nesto vrijedni (osim onih swapova tamo z†tra 6-7 god), a CP3 je realno na zalasku i konstantno ozlijeden uz katastrofalan ugovor.

 

Westbrook je propustio mozda 14 tekmi u zadnjih 4 sezone i cak i nakon ove sezone ce imat ogroman trade value.

 

Ako netko moze to poslozit to je D'Antoni i to je pokazao i sa Paulom u startnoj petorci.

Mitch pet 12.7.2019 21:42
mar123 kaže...

Danas objavljeno da je cousins 100% zdrav trenutno i da se ocekuje da ce igrat sve utakmice u sezoni. Dobre vijesti. 

 Skinuo je 18 lbs u zadnjih dva mj.

TITO_broz sub 13.7.2019 16:07

cp3 je nije vise onaj igrac koji je bio, jos ne ide on pretjerano dobro sa hardenom, jer kroz citavu karijeru on je diktirao tempo ekipe, lopta vecinski kod njega. Uvijek se kroz njega igralo, sad u rocketsima znalo se ko je glavni i ocigledno mu je to smetalo. Dok s druge strane wb zna sta znaciti biti druga opcija plus on i harden znaju kako je igrat zajedno, tako da ja ovo vidim kao dobar trade za rocketse, em su se rijesili velikog ugovora igraca koji je na zalasku em su povecali sanse za titulu, sad ta 2 pika ockeujem da budu negdje oko 25-30 pika.

Jack Black ned 26.1.2020 21:30

Ne mogu vjerovati... najdrazi igrac ikada. Bio je takva inspiracija svim danasnjim igracima, pokazao svijetu da ako nesto zelis trebas raditi za to. Uzas, uzas i uzas. RIP MAMBA.