Zhaba sri 2.12.2009 20:52

Evo, nema ovakve teme jos na forumu, pa sam ju odlucio otvoriti pošto volim ovaj sport i pratim 1. HMNL... Znaci zanima me kakvu opremu koristite, da li trenirate u nekom klubu te za koji klub u 1. HMNL navijate... Npr. ja sam vratar i koristim Tenisice-Kelme (crveneCool), štitnike za koljena i lakte, podhlače, kratke golmanske hlače, Tape (trakica za prste) te rukavice.... Najdrazi klub iz 1. HMNL mi je Renault Auto Krešo Krapina... Sad je red na vama Osmijeh.

Endymon uto 9.2.2016 10:06

Pozz.Steta sto ocito nema zainteresiranih ljudi za obakav sport.Ali zanima me jedna stvar.Kupio bi loptu za mali nogomet.Samo neznam tocno kakva mi treba.Samo znam da za mali nogomet treba cetvorka biti.E sad.Moja ekipa i ja ogramo na umjetnom travnjaku.Tako da vjerujem da ima veliku ulogu kakvu loptu uzimamo.Pa ako mi mozes reci kakva mintocno treba?Hvala

keky911 uto 9.2.2016 13:32

Ja ću malo preokrenut temu pa ću pitat jel ima haklera iz Varaždina možda?? Bilo bi dobro kad bi se ovdje i skupila neka ekipica i odigralo nešto (mada ja ne treniram već 2 godine uopće nogomet tako da sam van forme) bitne su fintice 

Adict uto 9.2.2016 13:37

Evo da se i ja ubacim u temu , Jucer odigrao na umjetnoj travici 5 na 5 nas ekipa , boli me sve zivo  Igram svaki tjedan minimalno 2 puta jer imamo stalne termine Srijedom i Nedeljom . Inace u Rijeci igramo na Srdocima i Marinicima . 
Mi koristimo loptu koja nas doceka na terenu  Uvijek cetvorka jer petica je balon 

Magibagi uto 9.2.2016 14:27

Odlično je na umjetnoj travi, igram i u dvorani, tamo se igra drugi nogomet (pogotovo jer je dvorana malo manja). Par puta tjedno se baci, više termina na umjetnoj travi jer je svakako bolje neg parket. Upala zagarantirana svaki tjedan i kondicija se diže abnormalno. 

Endymon uto 9.2.2016 18:39

Evo i ja da se javim.Ako ima kakva ekipica iz Istre (prednost lokacije Pula,Bale,Rovinj,Porec)...Tko je zainteresiran za neformalnu tekmu.Cisto radi drustva i rekreacije...Zz

Endymon pet 19.2.2016 08:31
keky911 kaže...

Neznam bašforum.hr možda?

 Napravio sam tamo.Ali nitko ziv se ne javlja xDDD...Ja neznam.Zar ljudi su toliko postali slabo zainteresirani za sport inace?

Endymon ned 22.7.2018 23:20

Pozdrav.Evo da malo ozivim temu.Tocnije u potrazi sam za loptom velicine 4 za granulatni teren.Posto nisam neki znalac oko lopta,potrebno mi je vase misljenje koju loptu da kupim,a da mi se ne raspadne doslovno u god dana.Imam doma loptu od Nike-a.Tocnije Nike Strike,velicina4 i nakon god dana,doslovno se raspala.I sada sam se dogovorio sa ekipom,da svatko da kojih 20kn i da kupimo nesto kako spada.Znaci radi se o malom nogometu,umjetni travnjak tocnije onaj granulasti.Trazim striktno 4ku i da nije neka doslovna loptica skocica.Pa ako imate kakve prijedloge sta bi se moglo uzet?Hvala...