i_rambo_plache sri 5.11.2008 14:32

Navijač sam L'poola (iako mislim da ne još dugo, sve lošije igraju), i objektivno gledano, pravedno je da je završilo izjednačeno.

 

Pernia nije omeo Gerrarda, štoviše, mislim da je trebao biti faul za Atletico, ali eto, bio je penal.

 

Ali Atletico jučer nije zavrijedio sva 3 boda. L'pool je imao puuuno više šansi, a Atletico se odmah nakon gola povukao i branio. Tako da mislim da je L'pool zaslužio bod isto koliko i Atletico.

Sonny sri 5.11.2008 15:09
i_rambo_plache kaže...

Navijač sam L'poola (iako mislim da ne još dugo, sve lošije igraju), i objektivno gledano, pravedno je da je završilo izjednačeno.

 

Pernia nije omeo Gerrarda, štoviše, mislim da je trebao biti faul za Atletico, ali eto, bio je penal.

 

Ali Atletico jučer nije zavrijedio sva 3 boda. L'pool je imao puuuno više šansi, a Atletico se odmah nakon gola povukao i branio. Tako da mislim da je L'pool zaslužio bod isto koliko i Atletico.

 Mislim da su trebala biti suđena bar dva jedanaesterca za Atletico, ali dobro neka ti bude.
Englezi mi nikada nisu bili dragi u nogometu ;P
Hrvojestr sub 13.12.2008 12:44

Dobar je al nemoze doc do finala....ako ce "Juve" igrat onako ko protiv Reala onda definitivno je kandidat ako ne za finale onda bar polufinale...a Anorthis moze doc maximalno u osminu finala.....

Baotica sri 31.12.2008 03:47

Ma taj nogomet je posto ko balet, čim neko nekoga malo udre odmah kartoni, zaboga današnji igrači su svi postali plačipi.ke.I kak sad to gledat.Ja sam igro 7 godina u hrvatskoj kaubojskoj ligi, to je bio nogomet.U svakoj tekmi barem je neko nekome nešto išćašio, ako u svakom timu nije bilo barem trećina ekipe sa shebanim koljenom ili skočnim ond to nije bila prava kaubojska ekipa.

 

Naravno poslije tekme se obično išlo na čevape, ili se tukao sudac, kako koje nedjelje.Neki puta smo tukli igrači koji bi došli u goste, a ponekad bi dobili batina u gostima, kažem nikad nisi znao.Ali zato je bilo zanimljivo.A najdraže mi je bilo zlatno pravilo obrambenog igrača, lopta može proć, ali igrač ne.Koristio sam ga često kad sam bio stoper.

 

Aaaah, dobra stara vremena, kad sam oblačio duple kostobrane, utakmica je bila bitka, a ne ko danas, kazališna priredba.Pas masters ovi danas nogometaši su ko curice, malo ga takneš odmah suze cure, grize se trava, izrazi lica ko da mu je morski pas guzicu odgrizao.Za većinu današnjih crvenih kartona, u kaubojskoj kad bi pao na pod u bolovima, trener i ekipa sa klupe bi vikala, šta glumiš majmune diž se, nije ti ništa.To je sport, a ne ovaj današnji balet na travi.

Armor ned 12.4.2009 10:23
Unknown1909 kaže...

Ove godine MANU uzima krunu

Ove godine MAN UTD mogel bi zastati u četvrtfinalu...
Barca je brutalno jaka i ak nastavi sa ovom fantastičnom igrom, onda je glavni favorit.

Nikako ne otpisati Chelsea, naravno ak Liverpool ne napravi neko čudo, čemu je sklon
forza Juve sri 27.5.2009 00:10

Man Utd ce ih veceras pregazit,nisu ni polufinale trebali proci...veceras ce im se sve vratiti...

sto se timoma tice tu su pa skoro podjednaki al...

Alex Ferguson naspram Josepa Guardiole,pa tu nema dileme i to ce prevagnuti...

x360gamer pon 14.1.2019 21:12

Malo da dignem temu iz mrtvih.
Igrom slucaja se za vrijeme Porto-Roma nalazim u Portu.
Zna netko pouzdanu stranicu gdje mogu kupiti karte?
Nasao sam neke i cijene su 90+ Eura.
A na official stranici od Porta su 18+ eura.
Medutim na official fc Porto ne mogu uopce odabrati sjedalo, pa zakljucujem da nema karata?
bilo kakva pomoc je dobro dosla :)