Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

formula1live ned 17.11.2019 20:20

Ah, dogodi se. Meni je to normalno utkivanje, Vettel je htio pretisnuti LeClerca (viđeno puno puta), LeClerc nije htio popustiti i dogodi se. To je utrkivanje, bez obzira što sad pod emocijama mislimo. Ja radije gledam ovakve utrke nego dosadnu vožnju pod timskim odredbama. 

JohnnyBlaze ned 17.11.2019 20:45
formula1live kaže...

Ah, dogodi se. Meni je to normalno utkivanje, Vettel je htio pretisnuti LeClerca (viđeno puno puta), LeClerc nije htio popustiti i dogodi se. To je utrkivanje, bez obzira što sad pod emocijama mislimo. Ja radije gledam ovakve utrke nego dosadnu vožnju pod timskim odredbama. 

 Ne kuzim gdje LeClerc nije htio popustit? Ostavio mu prostora da prode kraj njega, ali je Vettel jednostavno bio preblizu i zakacio ga. Cista greska Vettela i tu je kraj price.

miki1981 ned 1.12.2019 10:55
x18x05x kaže...

Nije mi jasno kako neko može krivo izračunati outlap? 

Očito u Ferrariju ništa ne štima.

 Ako pričaš o kvalifikacijama onda si očito čitao krivi izvještaj, jer u stvarnosti su svi prije njega poprilično usporili, a to ipak nije nešto što se događa uobičajeno i zbog toga je zakasnio za kakvih 2 sekunde ja mislim uć u zadnji krug.

Zašto su svi usporili, tj tko je prvi krenuo s usporavanjem i zašto - ne znam, ali činjenica je da jesu. Tako da od svih grešaka koje je Ferrari napravio ove godina - ovo se najmanje od svega može nazvati greškom, više nesretnim spletom okolnosti.

Iako ostaje činjenica da se i nesretni splet okolnosti ove godine najviše na njima iživljava...za razliku od Merca koji u posve random situacijama odjednom bude na pravom mjestu u pravo vrijeme.

x18x05x ned 1.12.2019 11:00
miki1981 kaže...
x18x05x kaže...

Nije mi jasno kako neko može krivo izračunati outlap? 

Očito u Ferrariju ništa ne štima.

 Ako pričaš o kvalifikacijama onda si očito čitao krivi izvještaj, jer u stvarnosti su svi prije njega poprilično usporili, a to ipak nije nešto što se događa uobičajeno i zbog toga je zakasnio za kakvih 2 sekunde ja mislim uć u zadnji krug.

Zašto su svi usporili, tj tko je prvi krenuo s usporavanjem i zašto - ne znam, ali činjenica je da jesu. Tako da od svih grešaka koje je Ferrari napravio ove godina - ovo se najmanje od svega može nazvati greškom, više nesretnim spletom okolnosti.

Iako ostaje činjenica da se i nesretni splet okolnosti ove godine najviše na njima iživljava...za razliku od Merca koji u posve random situacijama odjednom bude na pravom mjestu u pravo vrijeme.

 Gle, takve se stvari prije nisu dešavale. Sad je to postalo normalno i glupo.

deepshitcro ned 1.12.2019 16:09

Ne razumijem cemu stalno pljuvanje i blacenje F1, pa ako vam je dosadno, glupo i negdledljivo ne morate gledati i pisati sr...a stalno. Cestitke Lewisu i mercu na brutalnoj sezoni, jedva cekam sljedecu kao fan crvenih !!! Go Lec !!!

x18x05x ned 1.12.2019 16:13
deepshitcro kaže...
Ne razumijem cemu stalno pljuvanje i blacenje F1, pa ako vam je dosadno, glupo i negdledljivo ne morate gledati i pisati sr...a stalno. Cestitke Lewisu i mercu na brutalnoj sezoni, jedva cekam sljedecu kao fan crvenih !!! Go Lec !!!

 Zato forum i služi. Ako ne mogu iznijeti svoj stav, čemu ona ovaj topic?

ZooZ ned 1.12.2019 16:25

Upravo to, nitko vas ne tjera da gledate F1. Ali ovu sezonu nazvat dosadnom? Jel smo mi uopće pratili istu sezonu?

Austrija, Njemačka, Mađarska, Meksiko, Engleska... i još mnogo drugih utrka gdje naprijed možda nije bilo zanimljivo, ali je midfield stalno izmjenjivao pozicije.

Prvi put u turbo-hibrid eri Mercedes više nije dominatan u snazi motora.

Prvi put u turbo-hibrid eri podiji bez vozača Mercedesa ili Ferrarija.

Toro rosso dva, DVA!! puta na podiju.

Mclaren također na podiju, + 4. u poretku.

x18x05x ned 1.12.2019 17:00

Valjda će jednom doći vrijeme da se borba za prvo mjesto odvija kroz cijelu trku a ne samo start trke.

Par dobri trka u sezoni ne znači da je sezona bila mrak, jer nije.

Jura iz druge galaksije pon 2.12.2019 15:42
x18x05x kaže...

Završi i ova dosadna sezona. 

 Potpuno si u pravu. Žali Bože izgubljenog vremena, a sve isčekujući "nešto". S takvim pristupom i ograničavanjem svega i svačega neće daleko dogurati. A to se najočitije vidi po posjeti odnosno gledanosti. Još par ovakvih sezona i gotovi su.

Flying Dutchman uto 3.12.2019 18:33
RuskeGTT kaže...

tako mi drago da nisam odgledao ovu sugavu utrku, da sam bio na lokaciji bez ikakve civilizacije unutar 20km i bez ikakvog signala...

 Ha opet si izašao iz "pećine"... dugo te nije bilo. :)

RuskeGTT sri 4.12.2019 17:47
Flying Dutchman kaže...
RuskeGTT kaže...

tako mi drago da nisam odgledao ovu sugavu utrku, da sam bio na lokaciji bez ikakve civilizacije unutar 20km i bez ikakvog signala...

 Ha opet si izašao iz "pećine"... dugo te nije bilo. :)

 mozda zato jer imam zivot i posla preko glave, nego da tu visim kao vi po forumima i gledam FP1 FP2 FP3 Q R highlights i sve to...to sam radio kad sam imao vremena i bio klinac

ZooZ pon 10.2.2020 13:35

Evo da malo oživimo temu, od sutra kreću predstavljanja bolida.

Ali već danas je Mercedes odlučio pokazat novi livery (na W10) i novog sponzora INEOS, a prije nekoliko dana je bio potvrđen i Ferrarijev bivši sponzor AMD.

 

dad0r uto 11.2.2020 18:24
ZooZ kaže...

Evo da malo oživimo temu, od sutra kreću predstavljanja bolida.

Ali već danas je Mercedes odlučio pokazat novi livery (na W10) i novog sponzora INEOS, a prije nekoliko dana je bio potvrđen i Ferrarijev bivši sponzor AMD.

 

 

Da bar imaju vise mašte oko tih liverija mogli bi bolidi izgleda jebeno a ne svake godine isti rac

dad0r uto 11.2.2020 19:22
x18x05x kaže...

Moćno izgleda, bez obzira što je sličan onom prošlogodišnjem koji je također bio moćan!

 

Jel to dio podnice neka metallic/gloss crna ?

 

Izgleda mocno i zadnja strana bolida izgleda bas nekak tight kak bi se reklo nadamo se boljoj sezoni od prosle.

x18x05x uto 11.2.2020 19:31
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Moćno izgleda, bez obzira što je sličan onom prošlogodišnjem koji je također bio moćan!

 

Jel to dio podnice neka metallic/gloss crna ?

 

Izgleda mocno i zadnja strana bolida izgleda bas nekak tight kak bi se reklo nadamo se boljoj sezoni od prosle.

 Evo slika.

 

Mora biti bolja, mislim da je ovo naša godina. :)