Tallahassee čet 26.12.2019 23:07

... koja predstava protiv Lestera, pa likovi nisu imali sansu, nisu imali sut u okvir gola... fenomenalna igra Liverpoola... kolko su danas bili motivirani i razigrani mislim da bi pao bas bilo koji protivnik...

 

EDIT: dakle, Redsi su 5 godina za redom pobjedili na Boxing Day sa gol razlikom 15:0

ATJLučko sub 28.12.2019 17:20
aloevera13 kaže...

ha, evo lopta je okrugla. wolves dobio city... tko bi rekao :)

Ovo je bila OPAKA UTAKMICA 

Utvaram si da je mogla svakako završiti, a jedan početak bi mogao biti da je golman Shitya nije oborio igrača Wolvesa, i da su poveli domaćini 1 : 0! 

Možda bi Shity u takvom raspletu događanja na kraju ( ipak kompletan ), pobijedio na kraju, jer ipak i opet poveli su 0 : 2 sa igračem manje?! 

Nisam odmah u prvom trenutku uočio da je Guardiola izvadio igrača tipa Aguero, a moje skromno subjektivno viđenje je da mu je upravo Aguero bio korisniji, čitaj potrebniji od PoundSterling tipa igrača! 

 

Ovako, L'pool ima utakmicu manje, a 14 bodova više od Man. Shity-a , i baš me živo zanima, može li Leicester izdržati do kraja, i ostati drugi na tablici ?! 

aloevera13 čet 30.1.2020 12:03

ha, 19 bodova prednosti nad cityem..

jos imaju za odigrati 14 utakmica..

u sljedecih 8 utakmica bi mogli doznati prvaka, vjerujem i iskreno se nadam da 19 bodova prednosti u ovom stadiju donose titulu 

ATJLučko čet 30.1.2020 12:13
aloevera13 kaže...

ha, 19 bodova prednosti nad cityem..

jos imaju za odigrati 14 utakmica..

u sljedecih 8 utakmica bi mogli doznati prvaka, vjerujem i iskreno se nadam da 19 bodova prednosti u ovom stadiju donose titulu 

Uz malu digresiju, ako pratitelji izgube koju utakmicu u međuvremenu, moguće je i koju utakmicu prije osvojiti i matematički 

Ako se ne varam, idući mjesec idemo i na gostovanje u Manchester tako daaaaa   !!!!!! 

aloevera13 čet 30.1.2020 12:43

i to sta kazes, moguce je i prije, a i kasnije ako mi izgubimo neku 

4.4. igramo protiv citya , ali da to je ujedno i 8. utakmica 

cini mi se da sljedecih 1 mjesec city ima puno teze protivnike pa je moguce i da tu prosipaju koji bod

 

Tallahassee pon 3.2.2020 15:52

... bas sam htio postat clanak o toj placipi..ki... tolko para potrosit i jos bi vise da je mogao, sad place... klasicni barcelonas, uvjek su drugi krivi... steta sto je lester posustao, ni drugo mjesto nisu zasluzili...

Tallahassee pon 3.2.2020 20:09

... samo da ne promakne, da je trenutna razlika od 22 boda najveca razlika izmedju prvo i drugo plasiranog u povijesti Premiershipa... a i bas se ne sjecam neke lige ili kluba koji je toliko dominirao prvenstvom, pa cak ni Chicago Bullsa sa MJ-om... kao sto sam rekao gore, zanima me od koga ce to izgubit...

ATJLučko pon 3.2.2020 20:44
Tallahassee kaže...

... samo da ne promakne, da je trenutna razlika od 22 boda najveca razlika izmedju prvo i drugo plasiranog u povijesti Premiershipa... a i bas se ne sjecam neke lige ili kluba koji je toliko dominirao prvenstvom, pa cak ni Chicago Bullsa sa MJ-om... kao sto sam rekao gore, zanima me od koga ce to izgubit...

Ja navijam da ostane 38/XX/XX/00 uz neku relativnu gol razliku, pa možda i rušenje Shityevog rekorda preko 100 bodova 

Iskreno, ne vidim ove sezone tko bi ih mogao pobjediti, a da ne spominjem rušenje onog rekorda od oko 62 utakmice neporažen, a trenutno su na oko 40/41 utakmicu. 

Novi detalj u priči je da je ostalo 13 utakmica do kraja, što znači i 39 bodova ukupno 

Ako uzmemo u obzir razliku od 22 boda trenutno, jer je Shity izgubio posljednju utakmicu, to je pokriveno čak sedam utakmica SIGURNO!!!! 

Znači, postoji mogućnost da u 31 kolu priča dobije svoj RED HAPPY END, a mogu samo si utvarati kako bi izgledala tablica u stilu 31/, 30/01/00 uz gol razliku 64 : 18 recimo, kao što smo doživjeli datum 02. 02. 2020 što su danas novine stručno uz pomoć matematičara elaborirale jer takvog datuma ne bude do 03. 03. 3030 godine, i da možda i do tada, nitko ne ostvari takav score na tablici u prvih 31 kolo!!!!! 

ATJLučko uto 4.2.2020 21:10
exer1234 kaže...

koji idiot ovaj Klop.. koja sramota ovo sto radi

Ako je netko "neinformirani idiot", to si ti kolega 

 

Još prije pet dana je obznanio odluku da u uzvratu ne nastupa prva postava, niti on na terenu, jer zbog prebukiranog rasporeda svi imaju dva tjedna pauzu. 

Još uvijek stignete pročitati makar jedan članak!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/kloppova-odluka-izbila-nam-je-iz-dzepa-500000-funti-mi-od-toga-zivimo/2153671.aspx

exer1234 uto 4.2.2020 21:25
ATJLučko kaže...
exer1234 kaže...

koji idiot ovaj Klop.. koja sramota ovo sto radi

Ako je netko "neinformirani idiot", to si ti kolega 

 

Još prije pet dana je obznanio odluku da u uzvratu ne nastupa prva postava, niti on na terenu, jer zbog prebukiranog rasporeda svi imaju dva tjedna pauzu. 

Još uvijek stignete pročitati makar jedan članak!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/kloppova-odluka-izbila-nam-je-iz-dzepa-500000-funti-mi-od-toga-zivimo/2153671.aspx

 pa jesi ti procitao clanak? vidis da je ispao pizda!!! nisam rekao da je danas donesena ta odluka, ali s tom odlukom je ispao pizda!!

 

kako su ti treneri cudni, jebote imas 22 boda vise, i kukas. kao da ces to prokockati.

 

 

"

Zbog činjenice da Liverpool igra u rezervnom sastavu, neće biti ni TV prijenosa pa Shrewsbury neće dobiti novac ni od televizijskih prava.

"Klubu kao što je naš važna je svaka funta i ovo je veliki udarac za nas. Koštalo nas je 500.000 funti, a od tog novca imali bismo dugoročno koristi. Mogli bismo napraviti jedan ili dva travnjaka ili kupiti jednog jako dobrog igrača", rekao je trener Shrewsburyja Sam Ricketts.""

 

 

 

ATJLučko uto 4.2.2020 21:39
exer1234 kaže...
ATJLučko kaže...
exer1234 kaže...

koji idiot ovaj Klop.. koja sramota ovo sto radi

Ako je netko "neinformirani idiot", to si ti kolega 

 

Još prije pet dana je obznanio odluku da u uzvratu ne nastupa prva postava, niti on na terenu, jer zbog prebukiranog rasporeda svi imaju dva tjedna pauzu. 

Još uvijek stignete pročitati makar jedan članak!!!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/kloppova-odluka-izbila-nam-je-iz-dzepa-500000-funti-mi-od-toga-zivimo/2153671.aspx

 pa jesi ti procitao clanak? vidis da je ispao pizda!!! nisam rekao da je danas donesena ta odluka, ali s tom odlukom je ispao pizda!!

 

kako su ti treneri cudni, jebote imas 22 boda vise, i kukas. kao da ces to prokockati.

 

 

"

Zbog činjenice da Liverpool igra u rezervnom sastavu, neće biti ni TV prijenosa pa Shrewsbury neće dobiti novac ni od televizijskih prava.

"Klubu kao što je naš važna je svaka funta i ovo je veliki udarac za nas. Koštalo nas je 500.000 funti, a od tog novca imali bismo dugoročno koristi. Mogli bismo napraviti jedan ili dva travnjaka ili kupiti jednog jako dobrog igrača", rekao je trener Shrewsburyja Sam Ricketts.""

 

 

 

U ovom slučaju, ja stvarno neznam otkuda početi sa odgovorom, kada je evidentno da si sebi ZACRTAO presudu Klopp-u kao treneru, bez da si uopće upućen u stvarno stanje stvari, onoliko koliko Klopp zna! 

To što će Shrewsbury "danas" izgubiti 500.00£ nije briga Klopp-a, jer ako danas pobijede, imaju nastavak serije protiv Chelsea. 

Neka traže pobjedu tamo, i dalje do finala, pa neka zarađuju. 

 

Klopp i FC Liverpool imaju svoj put, gdje moraju dovršiti Premiership sezona 2019/20, Liga Prvaka sezona 2019/20 i još pokoji Kup u UK, što mu je PRIMARNA briga. 

 

Drži se ti kolega Barcelone, možda se vidimo opet prije finala, mali VELIKI revanš !!!! 

Tallahassee sri 5.2.2020 06:59

... jel lik iz barkinog tabora?... valjda Klop prvo misli na svoj klub i igrace... kolko bi tek kostala necija ozljeda Liverpool... ako imaju pravo na odmor nakon ovakvog tempa, a odradili su ga posteno, imaju pravo na odmor a samo pizda sad moze to propitkivat...