Barcelonista sub 14.3.2020 15:13
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Michael Owen kada je Chelsea izbacio Barcelonu 2012. godine. I ista osoba nakon što je Atletico izbacio Liverpool koristeći istu taktiku.

 

Jos jedan dokaz da je svaka utakmica koju izgube englezi pobjeda za nogomet.

 Polu igrač i izjave su mu za sranje.

 jeste citali kompilaciju njegovih provala? urnebes

playjob sub 14.3.2020 23:55
x18x05x kaže...

Ako se ova sezona prekine, to bi bila najbolja vijest za Barcu. Očajni smo cijele sezone, stoniranje prvenstva i LP-a bi bilo super.

 Storniranje.

Da, to bi bilo idealno za Barcu. Nije potpuno zasluženi trofej, ali, eto, silom neprilika bi osvojili.

x18x05x sub 14.3.2020 23:57
playjob kaže...
x18x05x kaže...

Ako se ova sezona prekine, to bi bila najbolja vijest za Barcu. Očajni smo cijele sezone, stoniranje prvenstva i LP-a bi bilo super.

 Storniranje.

Da, to bi bilo idealno za Barcu. Nije potpuno zasluženi trofej, ali, eto, silom neprilika bi osvojili.

 Vjv ga nebi ni osvojili, bilo bi kikseva protiv "mali" ekipa.

kexzoR ned 22.3.2020 09:51

Navijaci Schalkea proglasili Todiboa za najboljeg igraca 2. mjeseca! Opet igrac mora napustiti klub kako bi se dokazao. Dok su uhljebi stalno u prvoj postavi nece biti buducnosti.

Boixus Nois PS pon 23.3.2020 18:39

Evo dosada u karanteni pa se idem malo igrat pogadanja koga bi mogla Barcelona dovesti na ljeto. Ovaj post cu arhivirat pa cemo vidjeti kad zavrsi transfer rok dali mediji uopce ista znaju 

tko su zapravo mete ili samo nagadaju kao i mi.

 

GOLMAN:

Ocekujem da ce Ter Stegen produziti ugovor, ipak je TOP 2 golmana svijeta. Uprava mu nudi mizernih 6 miliona a Rakitic,Vidal i takvi panjevi imaju vecu placu od ovakve ikone.

Ono sto se prica je da nisu zadovoljni sa Neto-om i da bi njegova zamjena mogao biti Andre Onana. Mislim da do toga nece doci ove godine jer ipak ima 5-6 pozicija koje prije treba pokriti.

 

LB:

Alba je katastrofalan. Postao je najveca placi pi*ka u svijetu nogometa. Dijete od 30 godina. Stalo mu je samo da igra u prvih 11 i gura se preko medija a njegove partije su jadnije od partija Toncia Kukoca dok je igrao u Hajduka.

Firpo...Nije brz,nije jak, nemas pas niti tehniku. Doslovno nista a tako i igra na terenu. U Betisu je bio dobar ali realno kad na YT nema 6 minuta dobrih poteza iz cijele sezone onda znas da nema neki plafon.

 

Spominju se dva igraca. To su Alaba i Telles. Obojici dogodine istice ugovor. Imaju po 27 godina. Mislim da bi mogli dovesti jednog od ove dvojice , prednost bi dao Alabi koji je izjavio da se vidi u Spanjolskoj i da je spreman na promjenu.

I jos i to da on igra sad i stopera. Tako da ce ga uprava sigurno htjeti dovesti, a po meni on nije igrac kakav je bio pod Hyckensom. Dobra stvar je sto je polivalentan a losa sto je pitanje gdje bi igrao s obzirom da je Alba nezamjenjiv kako izgleda 

taman najgori bio na planeti. 

 

CB:

Mislim da Lenglet nije nikog odusevio u jakim utakmicama. Pique je postao biznismen , postao je glavni covjek tenisa i gura se u tom planu. Nema vise ambicija u nogometu sve je osvojio mislim da su ga davno prije vec trebali zamjeniti nekim kvalitetnim mladim 

stoperom. Umtiti zadnje 2 sezone nije povezao 2 utakmicu u prvih 11, izgubio je atleticnost, snagu i brzinu. Vrijeme je daga se proda.

Todibo je igrac mjeseca u Schalkeu, momak je brutalan u iznosenju lopte, mislim da treba dobiti pravu priliku i da je Schalkeu puno 30 miliona za stopera dat te mislim da ce se vratiti.

 

Dosta se imena spominje. Laporte,Upamecano,Pau Torres i  Filipe Luis.

Laporte je logicno najbolji od ovih ali je pitanje zasto bi ga City uopce pustio a i pitanje ozljede koju je obnovio protiv Reala. Upamecano se navodno nije svidio skautima i prioritet je stoper koji je lijeva noga a ne znam koliko to ima smisla, jer bi to znacilo da traze partnera 

Piqueu koji je desnjak... Pau Torress 23 godine iz Villareala 1.91m dobar pas ima, ne cini se los kao i svaki igrac preko yt. Mislim da je svakako bolje rjesenje od Filipe Luiza iz Lazia koji mi se cini dosta nespretan a i igra u obrani sa 5 igraca tako da...

Mislim da ce ici na Upamecana ili Torress odnosno mladog stopera.

 

RB:

Izasla je vijest da je Barca ponudila Semeda , Vidala i 70 miliona za  Lautara. Mislim da Setien voli Semeda i da je igrao svaku utakmicu otkad je dosao i nije bio los koliko su drugi losi bili. Mislim da ostaje i da tu promjena nece biti 

jer se doslovno nitko ni ne spominje. Mozda nekad prije Atal iz Nice i Pereira iz Lecistera ali nista od tog.

 

CDM-CM:

Mislim da je svima jasno da se Barcelona zeli rijesiti Rakitica vec 2 godine ali da on ne zeli ici. Vidal je najavio moguci odlazak vec na zimu tako da mislim da su njih 2 vec bivsi u Barceloni.

Onakve prestave Rakitica nisu za Granade , a Vidal je ostavio bolji dojam dao je cca 7-8 golova i donosi odlicnu agresiju u ekipu sto nema nijedan nas igrac.

Nadam se da ce dobiti cca 30 miliona za njih dvojicu.

 

De Jong, Busqets i Arthur su starteri u svim jacim utakmicama. Setien zeli vratiti Alenu iz Betisa sto ce se i dogoditi. Njih 4 plus Roberto i dolazak jednog veznjaka.

E sad je pitanje tko ce to biti...Imena koja su se spominjala su Fabian Ruiz,Hassem Aouar,Bernardo Silva,Camavinga,Soumare,Sabitzer,Ndombele...

Mislim da nece ici na najskuplje varijante poput Ruiza i Silve...Mislim da bi htjeli Camavingu ali je pitanje i njegove cijene jer je hype prevelik.

Mislim da je realnije da ce dovesti Sabitzera ili Aoara ili takav tip igraca iz tog ranga od 30-50 miliona.

 

ST:

Imas Griezmana,Suareza,Braithwaita pa i Messija svi okupiraju taj prostor (otpirlike) devetke, i ides dovesti Lautara. Suarez ostaje,Griezmann takoder. A igraju sa jednim napadacem i 2 krila. 

Jedino ako prodaju Griezmanna to jest ako ga ubace u deal za Neymara ocekivao bih dolazak Lautara. Stavrno ne vidim smisao dovodenja Lautara s obzirom da ce Saurez sigurno biti starter a imas jos Griezmanna i Braithwaita.

Mislim da nam tu ne treba cetvrti igrac jer bi to bilo idiotski.

 

Od imena spominju se Lautaro i Werner. Rade bih doveo Wernera jer je upola jeftiniji ali cini se da ce ici u premier ligu.

 

LW:

Koliko god da mi je drag Dembele kad igra, njegova karijera je 0 otkad je dosao u Barcu. Same ozljede , pricalo se o tome kako su trenizi prilagodeni sporijim igracima i da je to jedan od mogucih razloga ozljeda buduci da u BVB i  Rennesu nije imao tih problema.

Njegova situacija je upitna. Mogao bi biti koristen kao Griezmann za neki transfer tipa Neymar. Ali cisto sumnjam da itko hoce ozljledenog igraca tako da mislim da ce on ostati.

 

Debili iz nase uprave hoce dovesti Neymara. Lik je diva, igra kad hoce, ide na partije, i igra kao Messi u sredini terena. Tkav jos jedan koji ne igra obranu i igra van pozicije nam ne treba.

Ali debilni Bartomeu zeli osigurat mjesto predsjednika ovakvim transferom. Nadam se da do ovog nece doci.

Spominje se i Sane ali ne vjerujem da ce riskirati sa njim i ipak nema takav zvijezdani sjaj ko navedeni brazilski klaun.

 

RW:

Potpisal su Trincao-a. Igrac mjeseca u Portugalu. Ne cini se los. Iako za krilo mi se cini malo prespor. Ali ima dobar pas, 1v1 razumije igru...

Moguce da ce ici i na posudbu.

 

Spominje se dolazak Ferran Torresa jer nije produzio ugovor. Solidan igrac ali nije igrac svijetske klase.Podsjeca me na Jesusa Navasa. Reklo bi se squad player.

Ali bolje on na krilu nego Sergi Roberto.

 

Najrealnije prodaje :

Umtiti,Rakitic,Vidal,Coutinho.

 

Najjrealniji dolasci :

Neki mladi stoper, Alaba, veznjak i Neymar. (nadam se ne dolasku Neymara)

 

Uglavnom ovo je moje misljenje potaknuto pricama iz medija. Ima tu igraca koji se ne spominju za koje ne znamo uopce. 

Pitanje je koliko ce se moci platiti ijednog igraca zbog Corone i posljedica na ekonomiju. 

Zivi bili pa vidili sto ce biti na kraju transfer roka.

x18x05x pon 23.3.2020 19:51
Boixus Nois PS kaže...

Evo dosada u karanteni pa se idem malo igrat pogadanja koga bi mogla Barcelona dovesti na ljeto. Ovaj post cu arhivirat pa cemo vidjeti kad zavrsi transfer rok dali mediji uopce ista znaju 

tko su zapravo mete ili samo nagadaju kao i mi.

 

 Koje ljeto?! Nebude više nogometa ove godine, kako je sve u K načekat ćemo se. Tako da od transfera na ljeto nema ništa.

Boixus Nois PS pon 23.3.2020 21:07
x18x05x kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Evo dosada u karanteni pa se idem malo igrat pogadanja koga bi mogla Barcelona dovesti na ljeto. Ovaj post cu arhivirat pa cemo vidjeti kad zavrsi transfer rok dali mediji uopce ista znaju 

tko su zapravo mete ili samo nagadaju kao i mi.

 

 Koje ljeto?! Nebude više nogometa ove godine, kako je sve u K načekat ćemo se. Tako da od transfera na ljeto nema ništa.

 Znam da je zeznuto ali ocekujem da ce ovo zavrsiti kroz mjesec dva najkasnije...a transferi mogu biti i kasnije...

 

x18x05x pon 23.3.2020 22:05
Boixus Nois PS kaže...
x18x05x kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Evo dosada u karanteni pa se idem malo igrat pogadanja koga bi mogla Barcelona dovesti na ljeto. Ovaj post cu arhivirat pa cemo vidjeti kad zavrsi transfer rok dali mediji uopce ista znaju 

tko su zapravo mete ili samo nagadaju kao i mi.

 

 Koje ljeto?! Nebude više nogometa ove godine, kako je sve u K načekat ćemo se. Tako da od transfera na ljeto nema ništa.

 Znam da je zeznuto ali ocekujem da ce ovo zavrsiti kroz mjesec dva najkasnije...a transferi mogu biti i kasnije...

 

 Možda, mada teško. Nebu se život vratio u normalu samo tako. A i cijene igrača budu pale drastično, klubovi ostaju bez velike love ako ne igraju. 

Boixus Nois PS pon 23.3.2020 22:47

Istina. Napravili su veliki posao u smislu imidza kluba kad su od Barcelone uzeli Neymara.

 

Nedavno je Khalefi izjavio da mu je dosta zvijezdanog statusa. Time je mislio na Neymara.

 

To bi bio veliki gubitak za njih ali recimo da umjesto Neymara dovedu Manea/Salaha/Sancha/Haalanda opet bi imali dobar posao.

 

Realnost je da ce Mbappe u Real. Nadam se da zbog tog Neymar nece u Barcelonu

el.šef sri 25.3.2020 15:22

Tesko da ce se nesto igrati. Previse je Spanjolska pogodena virusom, tamo je isto situacija dosta losa. 

Nadam se da grijesim ali vidjet cemo. 

Ako se odgode lige trebali bi dati titule prvima na tablici, gledam nesto ljudi spominju da se igra s Realom za prvaka hahaha, pa tko je prvi na tablici? Po meni treba se svim prvima dat titula, ne samo u spanjolskoj nego svugdje, nije ovo 3 kola nego debelo blizu kraja. 

Ma da u Spanjolskoj ce se vjerovatno odgodit, treba Real probat doc na to #1. 

x18x05x sri 25.3.2020 19:35
playjob kaže...

Prema pisanju Cadena SER, Barcelona je predložila smanjenje plaće nogometašima za 70%, prvi tim ih je odbio.

 Kad niko ne razmišlja o budućnosti. Mogli su u svaki ugovor stavit nešto ako se desi kakva katastrofa, virus pm.. Da se zaštite, ovako plati hoćeš nećeš, moraš.

Barcelonista pet 27.3.2020 15:21

pustili sada reprizu el klasika iz kupa kralja iz 2011. godine. gledam i kontam: po ovome što se čita na ovom forumu da se sad ovakva utakmica igra neki tipovi bi popljuvali i igru i napisali kako se samo čeka da messi nešto uradi. 

antimadridista pet 27.3.2020 22:15
Barcelonista kaže...

pustili sada reprizu el klasika iz kupa kralja iz 2011. godine. gledam i kontam: po ovome što se čita na ovom forumu da se sad ovakva utakmica igra neki tipovi bi popljuvali i igru i napisali kako se samo čeka da messi nešto uradi. 

 Dobro, daj malo i konteksta. Ako se ne varam, tada smo igrali sa Realom 3 puta u razmaku od 10-ak dana. Od čega je kup bio najmanje važno natjecanje. 

Barcelonista sub 28.3.2020 14:23
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

pustili sada reprizu el klasika iz kupa kralja iz 2011. godine. gledam i kontam: po ovome što se čita na ovom forumu da se sad ovakva utakmica igra neki tipovi bi popljuvali i igru i napisali kako se samo čeka da messi nešto uradi. 

 Dobro, daj malo i konteksta. Ako se ne varam, tada smo igrali sa Realom 3 puta u razmaku od 10-ak dana. Od čega je kup bio najmanje važno natjecanje. 

 to je ona utakmica kad je pepe Messiju stao na ruku. 


Neville kaže kako dobro pamti dva trenera iz utakmica u La Ligi.

"Ernesto Valverde je tada vodio Athletic. Na tom meču protiv nas tri puta je mijenjao formaciju i osjećao sam da se poigrava sa mnom. Uvijek je bio korak ispred mene i tada sam shvatio koliko sam neiskusan. Upamtio sam dobro i Diega Simeonea. Protiv Atletica mi se činilo da me tokom svih 90 minuta nježno davi, mučio me čitavu utakmicu. Na kraju meča otišao sam se pozdraviti sa njim, a on je samo prošao pored mene. I prije toga sam mislio da je užasan čovjek, tada je samo to dokazao. Ipak bi trebao imati neko poštovanje prema protivniku", rekao je Neville.

 

The_K sub 28.3.2020 14:33
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

pustili sada reprizu el klasika iz kupa kralja iz 2011. godine. gledam i kontam: po ovome što se čita na ovom forumu da se sad ovakva utakmica igra neki tipovi bi popljuvali i igru i napisali kako se samo čeka da messi nešto uradi. 

 Dobro, daj malo i konteksta. Ako se ne varam, tada smo igrali sa Realom 3 puta u razmaku od 10-ak dana. Od čega je kup bio najmanje važno natjecanje. 

 to je ona utakmica kad je pepe Messiju stao na ruku. 


Neville kaže kako dobro pamti dva trenera iz utakmica u La Ligi.

"Ernesto Valverde je tada vodio Athletic. Na tom meču protiv nas tri puta je mijenjao formaciju i osjećao sam da se poigrava sa mnom. Uvijek je bio korak ispred mene i tada sam shvatio koliko sam neiskusan. Upamtio sam dobro i Diega Simeonea. Protiv Atletica mi se činilo da me tokom svih 90 minuta nježno davi, mučio me čitavu utakmicu. Na kraju meča otišao sam se pozdraviti sa njim, a on je samo prošao pored mene. I prije toga sam mislio da je užasan čovjek, tada je samo to dokazao. Ipak bi trebao imati neko poštovanje prema protivniku", rekao je Neville.

 

 Vjerujem da i je Valverde dobar trener ali nije bio trener za Barcu

antimadridista ned 29.3.2020 19:32

Xavi o situaciji u ekipi: "Barcelona treba krila. Imaju dobru obranu i vezni red ali nemaju krila. Trebaju igrače poput Sancha ili Gnabrya"

 

To je ono što govorim već dugo vremena. Nije nama problem vezni red koliko je problem činjenica da nema tog utrčavanja iza obrane, kretanja. Jednostavno vezni red nema kome dodati jer nitko ne otvara prostor. Krila nemamo, Messija se zatvori sa 4-5 igrača i to je to.

antimadridista pon 30.3.2020 15:29

Messi na Instagramu. Jos jedan dokaz da mu je dosta ove uprave. Pola ekipe je podijelilo ovu poruku na društvenim mrežama. Ne mogu vjerovati da imamo toliko glupe navijače i članove kluba koji su pustili ovoj upravi da bude na čelu kluba 10 godina.